Jump to content
Dogomania

Pierwszy śnieg - reakcje


Dorcia

Recommended Posts

Witam. Jestem bardzo ciekawa jak zachowywały się wasze psinki gdy zobaczyły pierwszy w ich życiu śnieg?

Moja sunia jak zobaczyła coś białego na podwórku to najpierw stanęła jak "wryta". Po paru sekundach "wypruła" do przodu z szybkością błyskawicy i zaczęła biegać w kółko, wąchać, lizać i jeść. Nie obyło się też bez kopania w ziemi. Po tym rytuale skrupulatnie się wytarzała. :D :D :D

W życiu nie widziałam jej tak rozkosznie zaskoczonej i ...mokrej...

A jak to było u was?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, jaka była reakcja Miki na pierwszy w jej życiu snieg, bo kiedy ją znalazłam (właśnie zimą, w Wigilię) była już dziewczynką w wieku lat 4. natomiast mogę z całą pewnością powiedzieć, że Mika uwielbia śnieg, biega po największych zaspach, tarza się w śniegu, wącha, prycha i w ogóle jest bardzo zadowolona i szczęśliwa. nawet spacery z nią trwają nawet i dwie - trzy godziny, kiedy spadnie śnieg.

niestety jakoś śniegu mało w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

U nas w Wawce strasznie dużo śniegu to nie było, ale moja spina i tak się cieszyła.

NA początku nie za bradoz jej się to wszystko podobało bo nie libi mieć mokro pod łapami, ale jak wpadła w czysty biały śnieżek to całutka się w nim wytarzała!!! Pociesznie to wyglądało p=omijając fakt, ze nie chciała wracać do domu :-? :)))

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Ja tam sie ciesze ze sniegu nie ma :) I oby tak dalej ale cos juz zapowiadaja ze chyba od jutra sniwg bedzie :bigcry: :D Nio a wracajac do tego jak piesio zareagowal.. Heh tego nie da sie opisac :lol: :lol: tak zaczal wariowac, biegal, przewracal sie, ganial za kulkami, jadl go chyba ciagle. Jak sobie przypomne to :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja Luncia najpierw zjadla caly snieg w ogrodku a na spacerze gonila jak szalona za kulkami, slizgala sie i tarzala. Nawet do domu nie chciala wracac tak sie jej spodobalo, polozyla sie pod drzwiami i ani kroku dalej. No ale w koncu to jej haszczanska natura

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

moja suńcia jak zobaczyła 1 raz w życiu śniego to najpierw połozyła się koło moich nóg i wydawała się bardzo zdziwiona...ale po pierwszym kontakcie dosłownie oszalała...zawsze mam z niej niezły ubaw jak wychodzimy i spuszczę ją ze smyczy biega wtedy z wywalonym jęzorem i dzikim obłędem w oczach...przeuroczy widok:jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia jak zobaczyła pierwszy raz w życiu śnieg, staneła i zaczęła sie wpatrywać ("co to takiego?") ale już po chwili tarzała się w sniegu, ciężko było ją odciągnąć, w ciągu dnia bardzo czesto chciała wyjść na choćby króciutki spacerek aby znów ujrzec śnieg :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...