Jump to content
Dogomania

Bast nie żyje


luka1

Recommended Posts

Nie bywam prawie wcale na dogo - nie mam czasu w dzień zaglądać na internet, a nocą robię to co konieczne i też czasem padam.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc. Oczywiście dług Basta jest tylko wirtualny - spłacony w całości z kasy Fundacji. Niestety jest co raz ciężej, zwierzaków przybywa, a środków co raz mniej. Bardzo dziekuję bakusiowej i Monice za przekazywanie pieniędzy na nasze psiaki. Było już tak, że liczba psiaków zmalała do 51. Niestety doszła suczka z sześcioma maluchami, Punia - pozostawiona w środku miasta, Doszły taż koty - Biały, który jutro jedzie do wetki na badania bo coś nie wygląda najlepiej, Pinki - kotka z ropomaciczem, która jest w kiepskim stanie ( bardzo się o nią martwię) i mały kociak znaleziony w krzakach.
Całkowicie na moje utrzymanie przeszedł Maks - pies któremu udostępniałam konta. Osoba, która miała się nim opiekować, kiedy zaczęły się kłopoty finansowe, zostawiła go.
W tym miesiąco wreszcie udało mi sie zdobyć dwa boksy obiecane z Gminy Młodzieszyn. Miały być darem za pomoc w likwidacji bezdomności na tym terenie ale w końcu doszli do wniosku że muszę im zapłacić. Te boksy miały być między innymi dla Basta. Kosztowały 1850,- Nadszarpnęło to trochę równowagę finansową, ale jakoś muszę z tego wybrnąć. Za to moje podwórko będzie bezpieczniejsze - biega na nim 35 psów, a mam tylko 5 boksów. Czasem bywa ostro. Psy są wszędzie, w samym mieszkaniu jest 17 psów, bo przyjechały Mamba i Masza na urlop.
No i tak sobie żyjemy. Jakoś jeszcze żyjemy.

Link to comment
Share on other sites

Pomóżmy luce1 i Fundacji Nero poprzez głosowanie w Krakvecie. To już ostatnie dni - jeśli ktoś jeszcze nie glosował.
[quote name='sharka']Fundacja Nero startuje w konkursie KRAKVET - zapraszam do oddania głosu na fundację po 16.07 - link przez moją sygnaturkę :)[/QUOTE]
sygnaturka sharki w poście 1923.

luka, wiem, że to nie ten wątek ale czy pytal ktoś o szczenięta ? Miałam odpowiedź na stare ogloszenie na olx i przekierowalam zainteresowaną osobę na mail fundacyjny.

edit
Schronisko w Toruniu ma na chwilę obecną przewagę 234 glosów...

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki przybywaja i odjeżdżjaą na bieżąco. Obecnie mam pięć szczeniaków w hotelu u Pani Joanny. Są jeszcze starszaki : Figo i Fago - nie nadają się do domu z dziecmi bo sa bardzo "samodziene" i kiedy im się coś nie podoba potrafią ciapnąć. Nie gryzą ale dzieciaka przestraszą. Jest Beta - mała , lękliwa suczka, niesamowicie mądra i kochana, ale też raczej do starszych dzieci. Brzydalo/Batman - czarny, przekochany pies ale trochę duży. To psiaki powyżej sześciu miesięcy. Chłopaki są po kastracji, a Betka pojedzie na sterylizację w przyszłym miesiącu.
KRAKVET. W tym miesiącu mamy raczej nikłe szanse, ale będziemy startować w sierpniu. To jedzenie bardzo by nam się przydało. Obecnie wydaję ok 1700,- na psie jedzenie i w zależności od możliwości 1000,- - 1200,- na kocie. Kupuję oczywiście tanie jedzenie z Tescco. Niesety, musiałam znacznie ograniczyć dostawy jedzenia dla kotów osiedlowych.
Bardzo proszę o pomoc w zdobyciu tego krakwetoskiego jedzenia w sierpniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Szczeniaki przybywaja i odjeżdżjaą na bieżąco. Obecnie mam pięć szczeniaków w hotelu u Pani Joanny. Są jeszcze starszaki : Figo i Fago - nie nadają się do domu z dziecmi bo sa bardzo "samodziene" i kiedy im się coś nie podoba potrafią ciapnąć. Nie gryzą ale dzieciaka przestraszą. Jest Beta - mała , lękliwa suczka, niesamowicie mądra i kochana, ale też raczej do starszych dzieci. Brzydalo/Batman - czarny, przekochany pies ale trochę duży. To psiaki powyżej sześciu miesięcy. Chłopaki są po kastracji, a Betka pojedzie na sterylizację w przyszłym miesiącu.
KRAKVET. W tym miesiącu mamy raczej nikłe szanse, ale będziemy startować w sierpniu. To jedzenie bardzo by nam się przydało. Obecnie wydaję ok 1700,- na psie jedzenie i w zależności od możliwości 1000,- - 1200,- na kocie. Kupuję oczywiście tanie jedzenie z Tescco. Niesety, musiałam znacznie ograniczyć dostawy jedzenia dla kotów osiedlowych.
[B]Bardzo proszę o pomoc w zdobyciu tego krakwetoskiego jedzenia w sierpniu[/B].[/QUOTE]

to trzeba szeroką akcje zrobić na dogo i na fb, bo bez tego ani rusz:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']to trzeba szeroką akcje zrobić na dogo i na fb, bo bez tego ani rusz:([/QUOTE]
Na dogo Ciocie sharka i łookie (przepraszam, jeśli przekręciłam nik) na wielu wątkach prosiły o glosy.
Na Fb jest wydarzenie spróbuję wkleić link.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Na dogo Ciocie sharka i łookie (przepraszam, jeśli przekręciłam nik) na wielu wątkach prosiły o glosy.
Na Fb jest wydarzenie spróbuję wkleić link.[/QUOTE]

[URL]https://www.facebook.com/#!/events/755785484464111/762745163768143/?notif_t=plan_mall_activity[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no właśnie fajnie byłoby dotrzeć do nowych osób, bo ja już głosowałam;[/QUOTE]
Tylko jak do nich dotrzeć ? Na wydarzenie zaproszonych zostało 5,2 tys. osob a udzial bierze 662 osoby.

[quote name='bakusiowa']Ja głosowałam plus kilka głosów ode mnie było. Czy może ktoś podać jaki jest wynik teraz?[/QUOTE]
[url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=17742[/url]
Nero - 487
prowadzi schronisko w Toruniu z 721 głosami

Link to comment
Share on other sites

Vesper mogłabym robić rozliczenie bazarku ale dopiero pod koniec sierpnia, w pt wyjeżdżam i chyba 3 tygodnie będę bez internetu, tzn od czasu do czasu wejdę przez tel komórkowy, ale nie mogę z niego nic pisać. A jeszcze pochwalę się że mam od tygodnia w domu kotkę znajdę - efekt szukania Mafiego ;) pojechałyśmy z juli88 popatrzeć skąd bezdomniak - sobowtór Mafiego - wyłazi. I wróciłam z kotem w kartonie. Zupełnie się nie znam na kotach ale się jej uczę... TZ zły jak diabli i jeszcze wyjazd... Ale jakoś ogarnę to wszystko. Ważne że Mika to mądra sunia i zwierzaki jakoś próbują koegzystować. W kravkecie spróbujemy w sierpniu ale tym razem nie będę miała jak zaproszeń na dogo rozsyłać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']Vesper mogłabym robić rozliczenie bazarku ale dopiero pod koniec sierpnia, w pt wyjeżdżam i chyba 3 tygodnie będę bez internetu, tzn od czasu do czasu wejdę przez tel komórkowy, ale nie mogę z niego nic pisać. A jeszcze pochwalę się że mam od tygodnia w domu kotkę znajdę - efekt szukania Mafiego ;) pojechałyśmy z juli88 popatrzeć skąd bezdomniak - sobowtór Mafiego - wyłazi. I wróciłam z kotem w kartonie. Zupełnie się nie znam na kotach ale się jej uczę... TZ zły jak diabli i jeszcze wyjazd... Ale jakoś ogarnę to wszystko. Ważne że Mika to mądra sunia i zwierzaki jakoś próbują koegzystować. W kravkecie spróbujemy w sierpniu ale tym razem nie będę miała jak zaproszeń na dogo rozsyłać[/QUOTE]

To może lepiej spróbować we wrześniu? Mogłabym pomóc. Trzeba wysyłać do wszystkich a nie tylko z bezpiecznej listy.

Link to comment
Share on other sites

bakusiowa, masz rację - sierpień to wakacje i wyjazdy. Może wrzesień rzeczywiście będzie lepszy ?

sharko, kotka była pozostawiona w kartonie ? Wiesz w jakim jest wieku ? Dorosła czy jeszcze dziecko ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']bakusiowa, masz rację - sierpień to wakacje i wyjazdy. Może wrzesień rzeczywiście będzie lepszy ?

sharko, kotka była pozostawiona w kartonie ? Wiesz w jakim jest wieku ? Dorosła czy jeszcze dziecko ?[/QUOTE]

w krakvecie wszystko zależy od koonkurencji ;) może w sierpniu nie będzie tak mocna...

[SIZE=1]Kotkę porzuciła kobieta, której urodziło się dziecko. Bo kot pchał się do wózka czy jakoś tak. Kilka dni kotka siedziała na terenie gdzie szukałam Mafiego. Byłam tam w środę a później we wtorek, w międzyczasie baba kota przywiozła. Kotka ma na pewno powyżej roku, chyba jest kilkuletnia. Była gryziona przez inną kotkę, którą przy szpitalu dokarmiano, odganiana od jedzenia i nie wpuszczana do kociej budki. I jak ją zobaczyłam z tym pogryzionym grzbietem to mój rozum poszedł na spacer i do tej pory nie wrócił. Pani salowa skombinowała mi karton do transportu...Kotka domowa, kuwetkowa, nosa z domu nie wyściubia. W pt wezmę ją na tygodniowy wyjazd bo co mam zrobić, później wyjeżdżam za granicę i szukam opiekunki na ten czas dla kici - mój brat ma się zastanowić, albo choć hotel znajdę. TZ mówi że może być u nas tylko tymczasowo, zobaczymy na jesieni... Tosia ją nazwałam. Ok i koniec o kocie ;)[/SIZE]

Edited by sharka
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='sharka']w krakvecie wszystko zależy od koonkurencji ;) może w sierpniu nie będzie tak mocna...

[SIZE=1] ;)[/SIZE][/QUOTE]
Fundacja Nero startuje po raz drugi. Głosowanie w Krakvecie trwa. Każdy glos jest bardzo cenny bo przewaga przeciwnika duża. Można trafić do krakvetu poprzez moją sygnaturkę.

Link to comment
Share on other sites

JA GŁOSOWAŁAM JUŻ 15-TEGO SIERPNIA ale ogólnie na dogo cichutko na temat glosowania. Nie pojawia się ani luka1 ani wookie 9przepraszam jeśli przekręcilam nik), nie ma sharki. Ja też jestem na dogo tylko z doskoku - opiejuę się teraz wnusią i rzadko udaje mi się mieć wolną chwilę by zajrzeć na kompa,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']Wróciłam, mam wreszcie net. Niestety Nero przegrywa - jest duża różnica głosów :[[/QUOTE]

Dobrze, że jesteś.
DOKŁADNIE W TYM MOMENCIE 199 GLOSÓW NA NIEKORZYŚĆ NERO. GŁOSOWANIE DO KOŃCA SIERPNIA ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']do 24-tej ostatniego dnia sierpnia :] widzę że lolkiee się pojawia na dogo[/QUOTE]
to zostało jeszcze trochę czasu

[quote name='reksio7']dajcie linka na kogo, to zagłosuje[/QUOTE]
Fundacja "Nero" - najlepiej wejść poprzez banerek sharki - jest nie tylko link ale gotowa instrukcja do glosowania, które niestety jest nieco skomplikowane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...