Jump to content
Dogomania

TARNÓW-prześliczny JAMNIK szorstkowłosy-MA DOM w Krakowie :)))


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesli jest to hotel Pana Tomka (a tak zakładam, bo mar.gajko tam wiezie wszystkie swoje zwierzaki:lol: ) to doba bedzie kosztowac 15 zł. Nie wiem tylko jak z karmą, czy jest w cenie (bo to jest cena preferencyjan na zwierzaki - biedaki) czy tzreba dokupić.. ale chyba jest w cenie.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4774/jamnik1ix9.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7954/jamnik6rf2.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2331/jamnik7mm5.jpg[/IMG][/URL]

Piękny szorściak...

Pamiętajcie, że "skarpeta" na AFN tworzy się automatycznie przy pierwszej wpłacie na psa. Ja finansowo chwilowo pasuję, ale mam trzy aukcje na bazarku, kiedy tylko się skończą pieniądze przekażę na prawie_jamnika :)

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka. Możemy tam podjechać w sobotę/niedzielę, bo do Kraka pojadę dopiero chyba w czwartek, a w międzyczasie mam tam kilka promocji które muszę skontrolować, więc jeżeli masz ochotę się ze mną powłóczyć trochę po hipermarketach ( i galeriach :-)) to możemy śmiało jechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka-Małek']Jutro ogłoszenie.. Trzymajcie kciuki za sensowne telefony.. :roll:[/quote]


Wykorzystałm Agnieszko te innformacje, które umieściłaś na forum.
I poszło mniej więcej tak :

" Od kilku dni próbujemy pilnie znaleźć dom dla małego pieska w typie jamniczka szorstkowłosego. Został zabrany z ulicy, kiedy słaniając się na bezsilnych nóżkach upadł – i nie potrafił się podnieść . Został nakarmiony, napojony i dostał schronienie do przyszłego poniedziałku. Ani dnia dłużej. Na razie jest bezpieczny – ale sytuacja życiowa osoby, która się nad nim ulitowała nie pozwala absolutnie na nic innego . Pomimo różnych sposobów i wielu zaangażowanych osób nie potrafiliśmy mu dotychczas znaleźć spokojnego kąta . Z chwilą uzyskiwania informacji, że psiaczek jest na razie bezpieczny, kończyła się chęć pomocy. Zastanawiamy się więc, dlaczego tak jest, że tylko skrajne ludzkie okrucieństwo wzbudza falę reakcji?? Dlaczego pies, czy kot musi być zmaltretowany, żeby wzbudzić współczucie i chęć działania ?? Ponieważ w miejscu, w którym przebywa maluszek nie ma schroniska , będzie musiał wrócić na ulicę i być może umrze z głodu, zamarznie, wpadnie pod samochód, ktoś go kopnie, odpędzi... Piesek jest malutki, młody i ma same zalety: jest nauczony czystości, umie przebywać z dziećmi ,potrafi chodzić na smyczy . Jeżeli tylko znajdzie się ktoś chętny do zaoferowania pieskowi schronienia- zapewnimy transport. Kontakt w sprawie psiaczka: tel. 602 322 919 "

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję pani Haniu i mar.gajko :)

Dzięki dziewczyny za podnoszenie :)

Morgan - w sobotę jadę do rodziców, a w niedzielę jestem w komisji wyborczej :roll:
Pytanie, czy dałabyś radę sama w czwartek psa zawieźć?? Bo ja urlopu nie dostanę, musiałabym kombinować L4 :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Agnieszka. Możemy tam podjechać w sobotę/niedzielę, bo do Kraka pojadę dopiero chyba w czwartek, a w międzyczasie mam tam kilka promocji które muszę skontrolować, więc jeżeli masz ochotę się ze mną powłóczyć trochę po hipermarketach ( i galeriach :-)) to możemy śmiało jechać.[/quote]

A w sobotę czy niedzielę jechałabyś specjalnie z psiakiem, czy musisz na te promocje??

Teraz znowu nie wiem, co robić... :roll: Psiak trafi do mnie w poniedziałek.. Znajoma mówiła, że nie jest agresywny do innych psów, ale czasem powarkuje.. Obawiam się, że z moim Czarkiem się może nie dogadać, a Romek będzie podwójnie zestresowany :roll: Nie mówiąc o męzu, który jeszcze nic nie wie, ale jedną noc by pewnie przetrawił, ale kilka dni już raczej nie..

Cholerka i co teraz??

Jeśli nikt chętny, albo z własnym transportem się nie zgłosi po psiaka, to pasowałoby najpóźniej we wtorek zawieźć go do Krakowa czy też do nowego domu.. :roll:

Ja urlopu nie dostanę, L4 z dnia na dzień też nie wykombinuję.. :placz:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie wiem jaki będę miała plan. To się okaże w niedzielę. Nie wiem, co robić - czy ta znajoma nie może przekazać Ci psa dzisiaj? Pies może zostać u mnie do niedzieli, a w międzyczasie (sobota albo niedziela) mogę go odstawić do Krakowa. Nie rozumiem - czy on koniecznie musi zostać u niej do poniedziałku??????????

Link to comment
Share on other sites

Aga - ja spadam do Krakowa. Daj mi znać co zadecydowałaś. Powtarzam - wtorek niepewny, weekend na 100%, więc jaki problem z przekazaniem psa, którego no i tak tam nie chcą w dniu dzisiejszym???

I po co nam ten dodatkowy transport, jeżeli transport jest? Kwestia odebrania psiaka od tej kobiety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Aga - ja spadam do Krakowa. Daj mi znać co zadecydowałaś. Powtarzam - wtorek niepewny, weekend na 100%, więc jaki problem z przekazaniem psa, którego no i tak tam nie chcą w dniu dzisiejszym???

I po co nam ten dodatkowy transport, jeżeli transport jest? Kwestia odebrania psiaka od tej kobiety.[/quote]
Ty w weekend możesz, ale ja nie mogę, Morgan.. O to mi chodziło :roll: Pojechałabyś sama??

Miałam właśnie telefon od miłej pani - pani jest zdecydowana, miała dwa psy, jeden zdechł, drugi jest stary i chory :) No i tu problem, bo jamniś powarkuje na inne psy na spacerze.. Nie wiem, jak by się w domu zachowywał :roll:

Spróbuję się umówić ze znajomą i jak najszybciej przetestować reakcję jamnisia na kolegę..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...