Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='tygra']fajny ten malpi pinczerek, cześć Gosiu :)[/quote]

Na zywo jest boski:loveu:

[quote name='AśkaK']Taka fajna mała podusecka dla dużego pieseczka.:diabloti::evil_lol:
Wiesz to zabawne, że z jednej strony uwielbia się wielkie rasy, a z drugiej jak człowiek zobaczy takie małpiątko co to do kieszeni się mieści, to od razu chce się mieć!:loveu::lol:
Ja też nie slyszalam o tej rasie, do gryfonika podobna.:loveu:


No extra, już licytuję.:cool3:[/quote]

Dziekuje Asiu:loveu:
Tak pysio maja jak gryfoniki, tylko ze malpiatka mniejsze sa:p
Ale naprawde jak zobaczylam tego psa to zakochalam sie z miejsca:loveu: galy mi wyszly i zrobilam szybki wywiad u hodowcy czy moze mieszkac z moimi cialakami on na to ze jego malpy ustawiaja jego dobermany i mastinka:evil_lol:

[quote name='lolka75']no ale martwie sie co z wysylka...zeby ktos nie mial klopotow przez to ze ja z za granicy:shake:.. oczywiscie ze ja place koszty wyslania tylko nie chce ludziom narobic balaganu:shake:


a tak na marginesie..... smieszny ten piesek ktorego chcesz kupic na pozarcie dla Furci:loveu::evil_lol:[/quote]

Z wysylka nie ma problemu tez, nie ma przeciez zadnych dodatkowych formalnosci...tylko ciut drozej za znaczek wychodzi:lol:
i nie na pozarcie tylko do lezenia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']
Dziekuje Asiu:loveu:
Tak pysio maja jak gryfoniki, tylko ze malpiatka mniejsze sa:p
Ale naprawde jak zobaczylam tego psa to zakochalam sie z miejsca:loveu: galy mi wyszly i zrobilam szybki wywiad u hodowcy czy moze mieszkac z moimi cialakami on na to ze jego malpy ustawiaja jego dobermany i mastinka:evil_lol:
[/quote]
Za co dziękujesz, za to że będę mieć zarąbistego pieseczka do komóry?:cool3::lol::evil_lol: To tobie dzięki że wyhaczyłaś taki fajny bazarek!:loveu:

Czytałam o hodowczyni dogów niemieckich i yorków - wszyscy się dziwili, jak takie olbrzymy i te maleństwa razem egzystują, no i oczywiście okazuje się że yorki rządzą, podczas gdy biedne molosy mogą tylko z pobłażaniem patrzeć na ich wybryki.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak slicznie beda psiaki nakomorkowe wygladac:loveu:


Ehhh wlasnie dostalam maila od hodowczyni od ktorej chcialam malpiatke... lista oczekujacych jest dluuuuuuga i na miot o ktory mi chodzi napewno sie nie zalapie:placz: W UK w sumie jest jedna czy dwie dobre hodowle...pierwsza mi odpadla najwyrazniej a szkoda bo krycie super... druga jakos tak nie bardzo mi pasuje:roll: a z poza UK jak bede chciala to dostane juz 9 mies szczeniaka przez ta kwarantanne cholerna:angryy:
Wpisalam sie na liste i bede czekac i molestowac Mihgri mailami.... moze sie uda...

Link to comment
Share on other sites

Może nie wszyscy z listy podtrzymają chęć zakupu, poza tym dla hodowczyni pewnie ważne jest do kogo pójdą maluchy i w ten sposób kilku chętnych może się wykruszyć :cool3: (wiesz, zawsze jest ktoś kto chce rasowego szczeniaka dla szpanu a nie z miłości do rasy i psów, ja bym takiego od razu odcedziła :diabloti:). Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Może nie wszyscy z listy podtrzymają chęć zakupu, poza tym dla hodowczyni pewnie ważne jest do kogo pójdą maluchy i w ten sposób kilku chętnych może się wykruszyć :cool3: (wiesz, zawsze jest ktoś kto chce rasowego szczeniaka dla szpanu a nie z miłości do rasy i psów, ja bym takiego od razu odcedziła :diabloti:). Trzymam kciuki![/quote]

Na liscie oczekujacych sa glownie hodowcy, starzy wyjadacze z sukcesami wystawowymi wiec realnie patrzac niewielkie szanse mam:-( No nic na liste sie wpislalam i moze na nastepny miot sie chociaz zalapie:roll: albo jeszcze na nastepny...ehhhh zreszta nie ma tego zlego, pojade na Crufta tam spotkam sie z hodowcami dowiem sie wiecej jeszcze o rasie itd i bede miec przynajmniej wiecej czasu na zebranie kaski:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']no ale martwie sie co z wysylka...zeby ktos nie mial klopotow przez to ze ja z za granicy:shake:.. oczywiscie ze ja place koszty wyslania tylko nie chce ludziom narobic balaganu:shake:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Loleczko to żaden kłopot wysyłka tak samo za granicę jak i w kraju wygląda ...;)
[/B][/COLOR][/FONT]

a tak na marginesie..... smieszny ten piesek ktorego chcesz kupic na pozarcie dla Furci:loveu::evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:......wyjęłaś mi to Loluś z ust :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wiesz co Ala mi napisała?? o twoim nowym zaplanowanym psie?? że takie maleństwo, chyba mniejsza odemnie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]


[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja osobiście nie lubiam takich piesów więc sie nie wypowiadam :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

Osobiscie ja tez nie lubie malych pieskow:evil_lol: ale to to nawet pies nie jest:lol:
I ten pychol taki splaszczony:loveu:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:......wyjęłaś mi to Loluś z ust :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Prosze nie szezyc perwersji w mojej galerii o tak wczesnej godzinie!!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiesz co Ala mi napisała?? o twoim nowym zaplanowanym psie?? że takie maleństwo, chyba mniejsza odemnie :cool1:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a wcale że bo nie tak powiedziałam :eviltong::eviltong::eviltong:...i jestem od ciebie o cały cm wyższa :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='furciaczek']
Prosze nie szezyc perwersji w mojej galerii o tak wczesnej godzinie!!!!!:mad:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops::oops:no dopsz .........ale już po 22 dzieci powinne spać :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Hmm, to rzeczywiście ostra konkurencja.:roll:[/quote]

No niestety... ale nie pali sie, jak poczekam dluzej to tez mi nic nie bedzie;)

[quote name='Rudzia-Bianca'][URL]http://images33.fotosik.pl/128/5971dcd39095c470.jpg[/URL]

jak się chcesz kotecka pozbyć to powiedz a nie morduj tak zwierzaka , mały piesio dużo miejsca nie zajmie więc nie musisz chyba w ten sposób mu miejsca robić :) :evil_lol:
a swoją drogą bałabym się o takie maleństwo przy Twoich Wielkopsach :)[/quote]

Na poczatku napewno moje piesy nie beda zachwycone, ale pancia jasno i wyraznie powie ze to nowy czlonek stada:diabloti:


[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a wcale że bo nie tak powiedziałam :eviltong::eviltong::eviltong:...i jestem od ciebie o cały cm wyższa :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops::oops:no dopsz .........ale już po 22 dzieci powinne spać :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

W tych czasach to dzieci nie chodza spac po dobranocce Alu:evil_lol:

[quote name='Asia & Ginger']O jacie, nigdy nie pomyślałabym, że będziesz chciała mieć pinczerka małpiego. :-o
Ale fajny psiak :cool3:, chociaż też nie przepadam za takimi maluszkami, lubię czuć, że mam coś po drugiej stronie smyczy. :lol: ;)[/quote]

Juz mam dwa ciezarki na smyczkach, przyda sie cus lzejszego bo czasami to juz rak nie czuje:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pamietacie Darme i Oscara?? Psy mojego TZta...

Zostaly z rodzicami Tzta... przykro mi to mowiac ale nie maja tam za dobrze:-( Psy nie czesane od roku prawie, spacerki fakt codziennie ale takie 30 min...Darma zaczela lysiec, lysiala sobie tak przez miesiac czasu i nikt sie nie zainteresowal:angryy: Dopiero teraz jak bylismy w PL to TZ ja wzial do weta natychmiast. Okazalo sie ze to grzybica...mieli jej kupic kubraczek bo na plecach lyyyysa cala a pies w kojcu i budzie...nie kupili...mieli ja psikac codziennie lekarstwem...nie psikali...babcia chodzila i psikala ale wiadomo starsza kobieta to i nie codziennie pamietala o tym... teraz Darmus dalej lysa niestety prawdopodobnie ma cos z nadnerczami... wczoraj wzieli krew na badania... Oscar kamien na zebach jak nie wiem, juz prawie mu gnija:shake: Tz zostawil kase na zabieg sciagania kamienia...mieli pojechac zaraz po naszym wyjezdzie z PL...do dzisiaj nie pojechali...
Nie wspomne juz o podawaniu jakis witamin czy lepszego zarcia:roll:
TZ od kilku dni chodzi smutny...on kocha te psy calym sercem, zreszta nie dziwie sie bo one sa naprawde oddane i wspaniale:loveu: Chcial im zrobic kwarantanne i przywiesc tutaj...ale rodzice stwierdzili ze kochaja te psy i ich nie oddadza:roll: Spac nie moze bo sie martwi o Darme... co chwile dzwoni i sie wypytuje co znia itd...a rodzice mowia ze glupi bo o nich sie tak nie wypytuje tylko psy wazne...

ehhhh.... musialam sie wygadac:oops:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://images33.fotosik.pl/128/5971dcd39095c470.jpg[/URL]
:evil_lol::loveu:

Witamy :D
Sliczny zwierzyniec:evil_lol:


[quote name='furciaczek']Pamietacie Darme i Oscara?? Psy mojego TZta...

Zostaly z rodzicami Tzta... przykro mi to mowiac ale nie maja tam za dobrze:-( Psy nie czesane od roku prawie, spacerki fakt codziennie ale takie 30 min...Darma zaczela lysiec, lysiala sobie tak przez miesiac czasu i nikt sie nie zainteresowal:angryy: Dopiero teraz jak bylismy w PL to TZ ja wzial do weta natychmiast. Okazalo sie ze to grzybica...mieli jej kupic kubraczek bo na plecach lyyyysa cala a pies w kojcu i budzie...nie kupili...mieli ja psikac codziennie lekarstwem...nie psikali...babcia chodzila i psikala ale wiadomo starsza kobieta to i nie codziennie pamietala o tym... teraz Darmus dalej lysa niestety prawdopodobnie ma cos z nadnerczami... wczoraj wzieli krew na badania... Oscar kamien na zebach jak nie wiem, juz prawie mu gnija:shake: Tz zostawil kase na zabieg sciagania kamienia...mieli pojechac zaraz po naszym wyjezdzie z PL...do dzisiaj nie pojechali...
Nie wspomne juz o podawaniu jakis witamin czy lepszego zarcia:roll:
TZ od kilku dni chodzi smutny...on kocha te psy calym sercem, zreszta nie dziwie sie bo one sa naprawde oddane i wspaniale:loveu: Chcial im zrobic kwarantanne i przywiesc tutaj...ale rodzice stwierdzili ze kochaja te psy i ich nie oddadza:roll: Spac nie moze bo sie martwi o Darme... co chwile dzwoni i sie wypytuje co znia itd...a rodzice mowia ze glupi bo o nich sie tak nie wypytuje tylko psy wazne...

ehhhh.... musialam sie wygadac:oops:[/quote]

:shake:ojej... niedobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa'][URL]http://images33.fotosik.pl/128/5971dcd39095c470.jpg[/URL]
:evil_lol::loveu:

Witamy :D
Sliczny zwierzyniec:evil_lol:




:shake:ojej... niedobrze.[/quote]

Witam:multi:

No niedobrze:-( Tylko co ja moge zrobic?? Na dodatek jego rodzice mnie nie cierpia...wlasnie przez moja milosc do psow glownie... przywiezienie Darmy i Oskara tu jest prawie nieralne...Oscar ON, wyjatkowo wielki niecierpi sie z Preziem...Darma to Darma ona jest psem idealnym ale nie mozemy ich rozdzielic:shake: Zreszta nie mamy raczej narazie warunkow na trzymanie 2 sznaucerow olbrzymow jednego ONa i CC:placz:
Kasy na dobra karme i wit nie wyslemy bo nie mamy pewnosci czy zostana kupione:roll: Jedyne co to moge kupowac na necie i tam wysylac...
Te psy sa cudowne, zycie by oddaly za wlasicieli...a oni co??

Chce cos zrobic ale nie wiem co:-( chyba niewiele moge...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Pamietacie Darme i Oscara?? Psy mojego TZta...

Zostaly z rodzicami Tzta... przykro mi to mowiac ale nie maja tam za dobrze:-( Psy nie czesane od roku prawie, spacerki fakt codziennie ale takie 30 min...Darma zaczela lysiec, lysiala sobie tak przez miesiac czasu i nikt sie nie zainteresowal:angryy: Dopiero teraz jak bylismy w PL to TZ ja wzial do weta natychmiast. Okazalo sie ze to grzybica...mieli jej kupic kubraczek bo na plecach lyyyysa cala a pies w kojcu i budzie...nie kupili...mieli ja psikac codziennie lekarstwem...nie psikali...babcia chodzila i psikala ale wiadomo starsza kobieta to i nie codziennie pamietala o tym... teraz Darmus dalej lysa niestety prawdopodobnie ma cos z nadnerczami... wczoraj wzieli krew na badania... Oscar kamien na zebach jak nie wiem, juz prawie mu gnija:shake: Tz zostawil kase na zabieg sciagania kamienia...mieli pojechac zaraz po naszym wyjezdzie z PL...do dzisiaj nie pojechali...
Nie wspomne juz o podawaniu jakis witamin czy lepszego zarcia:roll:
TZ od kilku dni chodzi smutny...on kocha te psy calym sercem, zreszta nie dziwie sie bo one sa naprawde oddane i wspaniale:loveu: Chcial im zrobic kwarantanne i przywiesc tutaj...ale rodzice stwierdzili ze kochaja te psy i ich nie oddadza:roll: Spac nie moze bo sie martwi o Darme... co chwile dzwoni i sie wypytuje co znia itd...a rodzice mowia ze glupi bo o nich sie tak nie wypytuje tylko psy wazne...

ehhhh.... musialam sie wygadac:oops:[/quote]
Ojej biedne psiaki, :-(:-(
nie dziwie się , że mąż się martwi :-(.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh Tz chyba poleci jakos niedlugo do PL i zrobi tam pozadek... jak mozna byc tak.....ehhh

Bylismy nad jeziorkiem:loveu: Psiaki grzeczne jak nigdy:multi: bylo super...ale niestety nie trawo to dlugo bo Prezio sobie pazura zdal:shake: Oczywiscie wet kazal sie umowic i dopiero po jutrze po poludniu idziemy:angryy:
Foty mam i wkleje wieczorem:p

Eriaczku wklejalam na poczatku galerii ale pozniej jakas jeszcze wkleje Darmy i Oskara...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...