Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='furciaczek'][SIZE=3][COLOR=red][B]PRZEPROWADZAM SIE DO WYPASIONEGO DOMU!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]:laola: :drink1: :drink1: :cunao: :drinking: :drinking: :drinking: [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]


[SIZE=4][COLOR=yellowgreen]Gratulacje!!!!!!!!!!![SIZE=2][COLOR=#000000]:drinking: :drinking: :drinking: :drinka: :drinka: :drinka: :cunao: :cunao: :cunao: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

nio cioteczki morda mi sie caly czas cieszy :multi:
dom jest wielki, ladnie wykonczony w bardzo spokojnej dzielnicy:loveu:
blisko wielkie pole na ktorym psiaki moga sie wychasac bez przeszkod:loveu:
weterynarz doslownie ulice obok. nawet nie 5 min spacerkiem:loveu:
i to jest najleszy w ciechu zwierzecy lekarz:loveu: i miesny mam blisko. niebede musiala targac tego surowego miecha dla psow przez pol miasta:multi: sasiedzi podobno calkiem normalni :p

niema tylko neta i kablowki:shake: ale w przyszlym tygodniu zostawie kase to podlacza zanim sie wprowadze :)

DZIEKI CIOTECZKI ZA KCIUKI!!!!

teraz musze tu przetrwac jeszcze dwa tygodnie, ciekawe jak zareaguje wlascicielka tego mieszkania jak jej powiem ze sie wyprowadzam:evil_lol:
mam nadzieje ze odda mi zaliczke:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k']jak mnie przyjmiecie z bernardynką to gościmy dooopki z wami :loveu: no i zazdraszczamy tak pozytywnie chałupy :multi: [/quote]

a pewnie ze przyjmujemy:p a bernardyn na gwarancji??:eviltong:



[quote name='Agushka']Bardzo się cieszę, że wszystko poszło po Twojej myśli Ja bym tylko chciała zobaczyć minę tej właścicielki mieszkania w którym mieszkasz A niech sobie teraz w brodę pluje z powodu swojej zachłanności. Mało jej było to teraz nie będzie wcale [/quote]

hehe moze zrobie jej zdiecie w momencie kiedy ja uswiadomie:evil_lol:


[quote name='Ola&Kora']Juuupiii!!! Gosia bedzie mieszkać niedaleko Włocławka oł jeeejejejeee!!!!
[/quote]

nio tylko 30min busem:cool3:

[quote name='Marta_Ares']wchodze a tu takie dobre wiesci to SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRR i jeszcze miejsca na spacery z psami:multi:[/quote]

z psami to i tak nad wiselke bede latac jak za starych dobrych czasow:loveu:

[quote name='Ania-k']a ja chce fotki chałupy,żebym wiedziała co opijam :evil_lol: tzn. żebym wiedziała po czym mnie tak gowa będzie jutro napie...:evil_lol: nawalać :p ale sie macie zajefajnie no Furciaczki :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

fotki chalupki beda w przyszlym tygodniu :) a parapetowe to ja dopiero zrobie:cool3: nio i zapraszam kazdego kto bedzie mial ochote do ciechocinka, oczywiscie wchodza tylko posiadacze psow


[quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]wooooow no gosiu to ci siem przyFURCIlo:):)suuuuuupeeerrrrr ciesze sie bardzo :):):)::)::)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]dooobranoc ciotka!!![/COLOR][/B][/quote]

oj tak przyfurcilo sie strasznie:multi:

[quote name='haska_12']Ło matko .. :oops: :oops: :oops: Ale gafa :shake:[/quote]


hehe nio to cie bedzie drogo kosztowalo:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

chodzi o psy sasiada mordercy:angryy: trzyma je na lancuchach w garazu:angryy:
karmi chlebem namoczonym w wodzie, suczki doslownie siedza we wlasnych odchodach:angryy: odrobaczylam je ale jeszcze niezaszczepilam:oops: podzucam im codziennie cos normalnego do jedzenia bo niemoge sie juz patrzec jak cierpia:-( nawet przytyly i siersc im sie zaczyna blyszczec :)
jedna suczka jest w ciazy, pewnie z jakims pierwszym lepszym psiakiem:angryy:
obiecalam sobie ze jak bede sie wyprowadzac to je wezme z tamtad:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hej Gosia :) Jejku co ja tu czytam.. Normalnie masakra z tym sąsiadem. Pisałaś gdzieś, że to myśliwy. Oni powinni wiedzieć, jak się traktuje zwierzęta a tu takie bagno:angryy::angryy::angryy: A rozmawiałaś z nim że zabierzesz psy czy szykujesz skok na garaż?

pisałyśmy chyba w tym samym czasie, więc poprawiam... rozumiem że będzie jednak skok

Link to comment
Share on other sites

oj ile razy ja juz z nim rozmawialam na temat tych psow:shake: najpierw chcialam po dobroci, mowilam ze jak on niema czasu to ja je bede wyprowadzac, ze na chlebie i wodzie dlugo niepociagna itd...
wysmial mnie i stwierdzil ze to jego psy i jak zechce to je zastrzeli:crazyeye: :angryy:
nio to potem dzwonilam na policje do TOZu i nic... wkoncu to szanowany obywatel brodnicy:angryy: wiec niepozostaje mi nic innego jak ulzyc tym psom w malo legalny sposob:diabloti: mozecie mnie potepiac, odwodzic od tego pomyslu ale ja zdania nie zmienie i koniec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...