Jump to content
Dogomania

Żegnaj Retrusiu...(*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT][SIZE=3][COLOR=red][B]Dlaczego wszyscy sie mnie boją ? [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212453-Dlaczego-wszyscy-sie-mnie-boją"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2124...sie-mnie-boją[/COLOR][/URL]-( [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Przelałam dzisiaj dla Retro 30 zł na zastrzyk rewitalizujący. Bardzo prosze o namiary jak się to nazywa . Czy to by było dobre dla mojego psa, który ma mniej więcej około jedenaście i pół roku jest nieduży i dość utuczony.[/QUOTE]
Dobrze, że sprawdziłam dzisiaj na koncie, ponieważ okazało się, że nie zrobiłam dwóch przelewów, między innymi dla Retro. Ładnie bym wyglądała. Przelew poszedł dzisiaj już na pewno na konto monika083.

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam dzisiaj z innym wetem o oczku Retro
kategorycznie zabronil podawac steryd, czyli dicortineff, tak jak pisalam wczesniej podaje sie te krople w sporadycznych przypadkach
ropien na oczku powinien byc leczony nastepujaco: zszywa sie powieki zostawiajac mala dziurke przez ktora podaje sie masci, krople, po 2 tyg oczko jest zdrowe

Link to comment
Share on other sites

Oczko Retro wygląda ładnie. Pięknie nim łypie chociaż ślepe i okryte bielmem. Może to nie był jakiś poważny stan, bo szybciutko się poprawił. Podaję mu i Toro Arthofos i Echinaceę. Retro podprowadził dziś Julce salaterkę z kisielem 8) Ponosił, wywalił, zjadł ile mógł, a na reszcie się rozłożył. Pięknie wszystko przyschło i chodzi ze stylowym malinowym plackiem na boku. Aż się prosi o kąpiel. Mam jeszcze Heksoderm, więc jak się poprawi pogoda, to go wyszorujemy. Je jak smok.

Link to comment
Share on other sites

Lara mnie zapraszała miesiąc temu... Chciałabym wpłacić 100 [zł], tylko nie wiem, czy to jest właściwe konto (z postu nr 94).
[SIZE=4][B]Stowarzyszenie Nadir
[/B]UL. Józefa Płochy 2/21[/SIZE]
[SIZE=4]40-756 Katowice[/SIZE]
[SIZE=4]ING Bank Śląski S.A.[/SIZE]
[SIZE=4]50 1050 1214 1000 0090 7210 9672[/SIZE]
[SIZE=4]„dla Retro”[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tirana']Lara mnie zapraszała miesiąc temu... Chciałabym wpłacić 100 [zł], tylko nie wiem, czy to jest właściwe konto (z postu nr 94).
[SIZE=4][B]Stowarzyszenie Nadir
[/B]UL. Józefa Płochy 2/21[/SIZE]
[SIZE=4]40-756 Katowice[/SIZE]
[SIZE=4]ING Bank Śląski S.A.[/SIZE]
[SIZE=4]50 1050 1214 1000 0090 7210 9672[/SIZE]
[SIZE=4]„dla Retro”[/SIZE][/QUOTE]


[quote name='BUDRYSEK'][B]skarbnikiem Retro jest monika083 :)[/B][/QUOTE]


Pomoc w "organizacji finansowej" zabezpiecza monika083...wpłaty dla Retro są przekazywane na jej konto... jeśli macie to konto- podeślijcie proszę do Tirana.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam pieniążki. Kuraja rewitalizująca będzie podana na początku tygodnia - poniedziałek/wtorek, bo nie jestem w stanie pojechać teraz do lecznicy.
Oko naszego Retro ma się całkiem dobrze. Wołam go od jakiegoś czasu Rysio 8) Bo przy Retro, a zawsze gdzieś plącze się i Toro plączę się również mój język. Rysio jakoś słodziej mi brzmi przy jego oślim wyglądzie i charakterze osioła. Osiołkowi w żłoby dano...Wszystkie gary są Rysiowe i z wszystkich naraz je wszczynając karczemne awantury. Musi więc jadać na uboczu w największym garze, żeby po wsadzeniu weń łba nie widział bożego świata i nie rozpraszał się ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...