Jump to content
Dogomania

Wyrzucony i potrącony piesek szuka domu - pilne!


joanna_80

Recommended Posts

Wysłałam Wam dziewczyny namiary na mnie i Michalinę.Dopiero teraz miałam możliwość wejścia na forum i nie wiem czy dzwonić bo w sumie późna pora się zrobiła.
U nas też pojawiła się dziś szansa na domek dla Fijo.Czekam jutro na ostateczne potwierdzenie a jak się nie uda to bardzo chętnie wybiorę się do Gdańska.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joanna_80']Wysłałam Wam dziewczyny namiary na mnie i Michalinę.Dopiero teraz miałam możliwość wejścia na forum i nie wiem czy dzwonić bo w sumie późna pora się zrobiła.
U nas też pojawiła się dziś szansa na domek dla Fijo.Czekam jutro na ostateczne potwierdzenie a jak się nie uda to bardzo chętnie wybiorę się do Gdańska.[/QUOTE]

Joanna babka wydaje sie bardzo fajna W domu ma 3 letniego kota i sunieczke. Bardzo sie przejęla całą tą sytuacją mysle że jest w stanie dać psiakowi fajny dom. Zadzwoncie koniecznie do niej jutro z rana. Trzymam kciuki za akcje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a sunia sterylizowana? bo Fijo chyba nie jest wykastrowany?[/QUOTE]

no to też trzeba zwrócić uwagę... bo i tak już dużo mamy bezdomniaków:(

napisz nam jak poszło... 3mam kciuki za dom

jak nie to zaczniemy ogłaszać i wtedy domek się znajdzie:)

Link to comment
Share on other sites

Niestety z możliwości adopcji Fijo tutaj na miejscu nic nie wyszło gdyż kobieta się rozmyśliła.Dzwoniłam więc do Pani w Gdańsku.Nadal jest chętna i powiedziała,że się nie wycofa.Fijo-łek póki co może jeszcze być u Michaliny.Chcemy go zaszczepić,wykąpać,ostrzyc i zrobić kontrolne RTG kręgu żeby zobaczyć jak się zrosło.Umówiliśmy się więc tak,że ok.15 lipca będę dzwonić do Gdańska do Pani Basi żeby dograć szczegóły...
Sam Fijo natomiast ma się bardzo dobrze i zaczyna gonić swój ogon;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna_80']Niestety z możliwości adopcji Fijo tutaj na miejscu nic nie wyszło gdyż kobieta się rozmyśliła.Dzwoniłam więc do Pani w Gdańsku.Nadal jest chętna i powiedziała,że się nie wycofa.Fijo-łek póki co może jeszcze być u Michaliny.Chcemy go zaszczepić,wykąpać,ostrzyc i zrobić kontrolne RTG kręgu żeby zobaczyć jak się zrosło.Umówiliśmy się więc tak,że ok.15 lipca będę dzwonić do Gdańska do Pani Basi żeby dograć szczegóły...
Sam Fijo natomiast ma się bardzo dobrze i zaczyna gonić swój ogon;)[/QUOTE]
a pytałaś panią z Gdańska jaki ma stosunek do kastracji/sterylizacji? wiem że dom ważny.. ale wydawanie niewykastrowanego psa do niewysterylizowanej suni... już i tak za dużo mamy psiego nieszczęścia w schronisku...:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='zerduszko']Trzeba by go koniecznie wykastrować. Ogłaszacie go gdzieś?[/QUOTE]

Fijo jest juz ogloszany Joanna zrobila dobry tekst do ogloszenia. Mamy pierwszych chętnych- sprawdzamy. Z tym kastrowanie to musimy troche poczekac psiur przeszedl bardzo wiele organizm nadal sie regeneruje jak dla mnie ale oczywiscie kastracja w późniejszym czasie musi być obowiązkowa

Link to comment
Share on other sites

Przyszła pora na zakończenie wątku:)Domek tymczasowy u Michaliny przekształcił się w sobotę w domek stały:)Fijo jest w bardzo dobrych rękach, ma zapewnioną opiekę i co najważniejsze został pokochany przez resztę domowników.Bardzo dziękuję wszystkim za okazaną pomoc i zainteresowanie.Oby jak najwięcej historii kończyło się takim właśnie happy endem.To bardzo budujące:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...