Jump to content
Dogomania

Nowy Sącz 21.08.2011 r.


bobroska.

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy zjedzą mnie jeśli mojego bejbika zaszczepię dzień przed wystawą? Na potwierdzeniu jest, że niby szczepienie ma być przynajmniej 2 tygodnie wcześniej zrobione, ale u bejbika też to się liczy? Mój sheltie dopiero 4 dni temu skończył 3 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Wystawa rewelacja !!

Mój mały sukces jako handler :diabloti:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1053/c3eb0c1144d726a4med.jpg[/IMG][/URL]

[B]Zw.Mł, NJwR, BOB, BOG III, BIS JUNIOR III[/B]

zdjęcia mam.. ojj dużo zdjęć .. dzisiaj wstawię PON-y :)

dziękuję za miło spędzony czas ekipie z mazdy :)

Link to comment
Share on other sites

Wystawa bylaby całkiem ok, gdyby nie to, że złamano regulamin i jakoś organizatorzy mało się tym przejęli :)
Chodzi o konkurs Młody Prezenter, którego eliminacje miały się odbyć o 13.00, a o 14.00 finał (jak to każdy rozumie - przyznanie lokat od I-IV). Jako, że ocena na ringu, na którym miałam pokazać collie przedłużyła się, prosiłam o przekazanie na ringu JH, że się spóźnię i przyjdę jak najszybciej. Niestety, gdy przyszłam na ring okazało się, że na eliminacjach rozdane lokaty :roll: Podobno to zapowiadano, ale organizatorzy tak genialne rozłożyli głośniki, że w pewnych miejscach nie było słychać NIC. Ocenili mnie, przyznali 3 lokatę ZUPEŁNIE NIE PORÓWNUJĄC MNIE Z INNYMI PREZENTERAMI. Próbowałam pokazać, że złamali regulamin, podawałam punkt, ale spotykałam się tylko z samymi nieprzyjemnościami od strony organizatorów i przewodniczącego ZK w Nowym Sączu, którzy najwidoczniej mieli wszystko gdzieś :)

Niby nic, bo MP powinno być zabawą, ale bawić też się należy uczciwie.

A Collie V1,CWC - zakończyła Championat Polski :loveu:

Link to comment
Share on other sites

wystawa sympatyczna, tylko niepotrzebnie trawę przekosili na ringach bo tylko rozjechali ziemię i kawałki ziemi przeszkadzały.
Wiem też, że niektórzy narzekali również na wystrzały petard w oddali które płoszyły psy.

Czy ocena bis baby zawsze odbywa się tak szybko? Nie zdążyliśmy nawet wejść dobrze na ring i już po ocenie było:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Wystawa bylaby całkiem ok, gdyby nie to, że złamano regulamin i jakoś organizatorzy mało się tym przejęli :)
Chodzi o konkurs Młody Prezenter, którego eliminacje miały się odbyć o 13.00, a o 14.00 finał (jak to każdy rozumie - przyznanie lokat od I-IV). Jako, że ocena na ringu, na którym miałam pokazać collie przedłużyła się, prosiłam o przekazanie na ringu JH, że się spóźnię i przyjdę jak najszybciej. Niestety, gdy przyszłam na ring okazało się, że na eliminacjach rozdane lokaty :roll: Podobno to zapowiadano, ale organizatorzy tak genialne rozłożyli głośniki, że w pewnych miejscach nie było słychać NIC. Ocenili mnie, przyznali 3 lokatę ZUPEŁNIE NIE PORÓWNUJĄC MNIE Z INNYMI PREZENTERAMI. Próbowałam pokazać, że złamali regulamin, podawałam punkt, ale spotykałam się tylko z samymi nieprzyjemnościami od strony organizatorów i przewodniczącego ZK w Nowym Sączu, którzy najwidoczniej mieli wszystko gdzieś :)

Niby nic, bo MP powinno być zabawą, ale bawić też się należy uczciwie.

A Collie V1,CWC - zakończyła Championat Polski :loveu:[/QUOTE]

Niestety to co zrobiono ni jak nie ma się do zasad uczciwej rywalizacji czy też przestrzegania regulaminu !!!
Ponadto dodam iż p. Przewodniczący mimo najszczerszych chęci bycia miłym takowym być nie potrafi. Niestety pewnych rzeczy nie da się udawać a kultury uczy się od dziecka:(
Co do samej wystawy organizacja pozostawia wiele do życzenia i nie mówię tego aby sobie ponarzekać i dopiec oddziałowi ale:
1. ringi - wołają o pomstę do nieba, i nie przyjmuję tłumaczenia prezesa iż deszcz zrobił to co zrobił i im walec tonął, od lat wiadomo iż w tym parku jeśli pada jest grząsko i ringi przypominają bajora może więc warto pomyśleć nad zmianą miejsca lub zrobieniem ringów np. na płycie gdzie odbywały się BISy.
Spokojnie zmieści się tam 6 ringów a patrząc jak szybko niektóre ringi kończyły pracę to i czas na przygotowanie ringu honorowego też się znajdzie:)
2. informacja - nagłośnienie działało tak jak by go wcale nie było:( komunikaty podawane przez organizatorów słyszalne były tylko dla "wybrańców" za muszla ich słychać wcale nie było
3. miejsca parkingowe - rozumiem iż parkingu nei ma ale wyznaczyć 1-2 osoby do tego aby pilnowały jakiegokolwiek porządku chyba można
4. organizacja finałów - ja rozumiem iż pani prowadząca nie musi znać wszystkich ras (może jest ktoś w oddziale kto je zna i koło niej stanie i pomoże) ale zapowiadanie ras przez wystawców to lekka przesada, każdy chce się skupić nad pokazaniem swojego pupila a nie nad podstawianym pod nos mikrofonem:(
5. i ostatnia uwaga wystawa jest organizowana przez oddział dzięki wystawcom i dla nich więc może więcej pokory i szacunku nam się należy ??
NIe wymagam aby mi się kłaniano w pas ale jeśli staram się rozmawiać to chciała bym wysłuchać i być wysłuchana a nie słyszeć co drugie słowo że nie mam szacunku dla przewodniczącego oddziału.
to tyle i na przyszłość będę się zastanawiać czy NS mimo iż mam blisko wpisywać do swojego kalendarza:(

Link to comment
Share on other sites

My, debiut:
wo1, BOB BABY.
jeśli ktoś ma zdjęcias bejbika sheltie to byłoby miło :)
I... ringi - dla małych psów było to pasmo górskie, niekoniecznie w tym momencie pokazywały się w klusie, lecz skakały.

zdjęcia:
[url]https://picasaweb.google.com/108987026336702147464/CACNowySacz21082011#[/url]


mozna kraść, jeśli się podobają XD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...