Jump to content
Dogomania

Joszka - żyjący szkielecik, pojechała jeść, bawić się i cieszyć życiem w stolicy!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe, [FONT=&quot]ma[/FONT][FONT=&quot]ma sie s[/FONT][FONT=&quot]miala, ze jak to u babci, zawsze najlepiej ;-) hehe
w ogole to niesa[/FONT][FONT=&quot]mowite, jest patrzec jak takie staruszkowate [/FONT][FONT=&quot]malenstwo poznaje na nowo swiat, na spacerach juz sie nie boi szuku ulicy i nowych [/FONT][FONT=&quot]miejsc, lecz dzielnie idzie i zwiedza nowe [/FONT][FONT=&quot]miejsca, chetnie wychodzi na balkon zobaczyc co sie dzieje na swiecie, nie pozwala [/FONT][FONT=&quot]mi spac w nocy, bo zbiera jej sie na pieszczoty, [/FONT][FONT=&quot]myslala[/FONT][FONT=&quot]m, ze dzisiaj ja udusze, blady[/FONT][FONT=&quot]m swite[/FONT][FONT=&quot]m na glaskanie jej sie zebralo i dotad wokol lozka [/FONT][FONT=&quot]mi chodzila, az [/FONT][FONT=&quot]musiala[/FONT][FONT=&quot]m na pol spiaca ja troche potar[/FONT][FONT=&quot]moscic ;-)
no niestety, [/FONT][FONT=&quot]musze przyzna[/FONT][FONT=&quot]c, ze wlazla [/FONT][FONT=&quot]mi na glowe i to zupelnie, nie nadaje sie ;P rozpieszczacz ze [/FONT][FONT=&quot]mnie straszny
jej, gdyby[/FONT][FONT=&quot]m[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]miala tylko wieksze [/FONT][FONT=&quot]mieszkanko... ech, ale przyzna[/FONT][FONT=&quot]m ze planuje powiekszenie, zeby Joszka nie byla sa[/FONT][FONT=&quot]ma, bo ona naprawde kocha psiaki, takiego radosnego pyszczka jak przy [/FONT][FONT=&quot]mojej kundzi, to nie widziala[/FONT][FONT=&quot]m [/FONT][FONT=&quot]mu niej nawet przy najwiekszych s[/FONT][FONT=&quot]makolykach w [/FONT][FONT=&quot]misce, czy tuleniu ;-)
dzieki Wa[/FONT][FONT=&quot]m za taki Skarb!!!
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hehe, postanowilam napisac co tam u nas :) Joszka nie do poznania... mial byc aniol, a jest diabel wcielony ;-) na glowe weszla mi juz dawno, jest taka pelna energii i wigoru, ze az sama oczom nie wierze :) wskakuje na lozko bez pytania, juz nie mowie, ze w nocy potrafi chciec sie bawic i wtedy budzi mnie az ja troche potarmosze, szczeka na inne psy, urzadza wariackie bieganie po pokoju i wskakiwanie z rozpedu na kolana, jak maly szczeniak ;-)
a przy tym jest przylepa taka, ze hej :) najbardziej oczywiscie pasuje jej moja poduszka, nie sika, nawet jak zostaje na caly dzien sama
a jest do tego taka slodka, ze spokojnie moge sobie isc do jakiejs knajpki i ona grzecznie siedzi nakolankach, bo przeciez pod stolem nie ma nic ciekawego ;-)
probka ponizej

[url]https://picasaweb.google.com/Magda.Sinillo/CafeeTee?authkey=Gv1sRgCJbj_LqKzuPgPA#5631173617571148754[/url]
[url]https://picasaweb.google.com/Magda.Sinillo/CafeeTee?authkey=Gv1sRgCJbj_LqKzuPgPA#5631173629914233458[/url]

Link to comment
Share on other sites

Fajna dziewczyna Ci się trafiła.Kto by pomyślał, że będzie taka świetna, pod każdym względem.Na tym jednym zdjęciu, to jakbym pekinkę widziała :lol:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5TQy8IEm62Y/TiXylMeVunI/AAAAAAAAA2U/2hQF8_lX_T8/s512/IMG00192-20110714-2016.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Zwołałam rodziców żeby im pokazać, dlaczego nie przyjechałam w góry. Przyznali (niechętnie), że zdjęcie Joszki na kolanach Niecierpliwki, było warte 2 tygodni wakacji.[/QUOTE]

;) Joszka słodko wyszła na kolanach niecierpliwki :)

Link to comment
Share on other sites

hehe... a dzisiaj bylo kapanie ;-) a maly urwis zaczal od kilku dni zachowywac sie jak nornik ;-) gdzie sie najlepiej spi... pod koldra... normalnie smiech na sali ;-)))
i Slodziak wczoraj dziamgal na owczarka z moich kolan, taka bohaterka ;-)
dzieki Kochane! i pamietajcie o mnie, docelowo chce powiekszyc rodzine o taka zlosnice :)) no bo mi jeszcze jedna strona lozka zostala :))
sciskam Was, znaczy sciskamy obie! :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Joszka Noworocznie pozdrawia i przesyla usmie[IMG]https://picasaweb.google.com/Magda.Sinillo/31Grudnia2011#5692253468679779778[/IMG]chy! :) mala zlosnica i terrorystka :)))) w domu u moich rodzicow w swieta dyscyplinowala caly zwierzyniec, kot omijal pokoj szerokim lukiem, a psiaki 3x wieksze od niej nawet baly sie wejsc do pokoju, taka z niej zlosnica! moj osobisty bodyguard :) nikomu nie da do mnie podejsc :D heheeee a ze slodziak jest z niej straszny to wszystko uchodzi jej plazem :))))

Ale noworocznie planujemy chyba powiekszenie stadka, co by mala troche ucywilizowac, bo inaczej nigdy nie nauczy sie tolerancji dla innych zwierzatek :) moze macie jakiegos mlodziaka suczke w potrzebie? zastanawiam sie nad malym szczeniaczkiem, bo doroslego psiaka sie boje wziac, bo konflikt moze byc z byt duzy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...