Jump to content
Dogomania

Lena i Omar ;)


drzalka

Recommended Posts

Nieee, zazwyczaj raz do roku jeździmy gdzieś w zagranice, czy dalej w Polskę.
Tak to gramy regionalnie gdzieś w miejscowościach na Podkarpaciu , na festiwalach itp.

Szałamaje to takie specyficzne, stare instrumenty, dosyć widowiskowe heh
Jestesmy jedyną dziewczęcą orkiestrą Szałamaistek w Polsce, jak nie na Świecie ( chyba w Niemczech jest jeszcze dziewczęca)

Jutro zrobię sesyje burakom ;p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='drzalka']Nieee, zazwyczaj raz do roku jeździmy gdzieś w zagranice, czy dalej w Polskę.
Tak to gramy regionalnie gdzieś w miejscowościach na Podkarpaciu , na festiwalach itp.

Szałamaje to takie specyficzne, stare instrumenty, dosyć widowiskowe heh
Jestesmy jedyną dziewczęcą orkiestrą Szałamaistek w Polsce, jak nie na Świecie ( chyba w Niemczech jest jeszcze dziewczęca)

Jutro zrobię sesyje burakom ;p[/QUOTE]

czyli ze wszechmiar oryginalne :)

czekam jutro na foty :)

Link to comment
Share on other sites

Fajna pasja takie muzykowanie - gratuluję! A ćwiczysz w domu?... :)
Moja boksia Nutka była baaaardzo muzykalna. Gdy Tomcio (wtedy lat ok.4) wyciągał swój mini akordeon i zaczynał koncertować, Nuta siadała, wyciągała szyję jak tylko się dało, fafelki układała "w ciup" i... wyła! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Fajna pasja takie muzykowanie - gratuluję! A ćwiczysz w domu?... :)
Moja boksia Nutka była baaaardzo muzykalna. Gdy Tomcio (wtedy lat ok.4) wyciągał swój mini akordeon i zaczynał koncertować, Nuta siadała, wyciągała szyję jak tylko się dało, fafelki układała "w ciup" i... wyła! :)[/QUOTE]

Harley też ,,śpiewał ,, cudownie to brzmiało i wygladało :loveu: Wychodzi na to , że boxie takie muzykalne :). U nas najśmieszniej było jak syn miałnauczanie domowe i przychodzili nauczyciele , Harley uczestniczył w lekcjach , ale Kuba musiał zaliczyć też z muzyki grę na flecie ...i co Kuba zaczynał grać to Harley zaczynał śpiewać :lol: Zaliczono IM na 5 :grins:

Link to comment
Share on other sites

nie, nie ćwiczę ;P

Gra na talerzach nie jest zbyt skomplikowana ;P
Na początku chodziłam na próby do WDK by opanować utwory. Teraz chodzę sporadycznie na próby przed koncertami ;)
Ogólnie to bardziej "szaleje" za gitarą. Uczyłam się odkąd skończyłam 9 lat na klasycznej a potem na elektrycznej. Nawet był moment gdy miałyśmy z kumpelami zespół :D:D
Teraz to taka moja pasja, czasem siadam i sobie brzę-kole . Lena tego nie lubi, boi się gitary, za to Omar uwielbia :D

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo Alicjo , o to dowody na to , jak sobie ostatnio Omarek przytył ;D

Kiepskie z komórki :

[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7526/03072011339.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/834/03072011339.jpg/[/IMG][IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/834/03072011339.jpg/[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='baster i lusi']jeśli to do mnie :lol:to remont nadal w trakcie:shake:.Ale jak goście wyjada do pracy to się wybiorę na pewno ale to gdzieś za miesiąc.:lol:[/QUOTE]

Grażynko , poremontowe bo u Pauliny też remont :lol:

Jutro powinny być pieniążki na koncie , ja już wysłałam

Link to comment
Share on other sites

haha widze że wszędzie remonty :D:D

U nas zejdzie jeszcze pewnie z miesiąc ;p Sufit zrobiony,podłoga zdarta, jeszcze zostało gipsowanie ścian ,wylewka i panele na podłodze.

Troszkę się teraz bawię w podania na studia.. trochę nerwów .. czekania.. do jutra musze zweryfikować swoją pozycje.. - dostałam się na jeden kierunek alternatywny, a bardziej mnie interesuje pierwszy na którym jeszcze jestem na rezerwowej. Jeśli złoże podanie na ten, na który się dostałam, drugi - ważniejszy przepadnie ( dam miejsce innym rezerwowym ). Jeżeli nie złoże na alternatywny ,do będę czekała na rezerwie na tym pierwszym, ale nie wiadomo czy nie zostanę na lodzie.

Takie to skomplikowane...

Zdjęcia będą będą... ale póóóżniej :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']haha widze że wszędzie remonty :D:D

U nas zejdzie jeszcze pewnie z miesiąc ;p Sufit zrobiony,podłoga zdarta, jeszcze zostało gipsowanie ścian ,wylewka i panele na podłodze.

Troszkę się teraz bawię w podania na studia.. trochę nerwów .. czekania.. do jutra musze zweryfikować swoją pozycje.. - dostałam się na jeden kierunek alternatywny, a bardziej mnie interesuje pierwszy na którym jeszcze jestem na rezerwowej. Jeśli złoże podanie na ten, na który się dostałam, drugi - ważniejszy przepadnie ( dam miejsce innym rezerwowym ). Jeżeli nie złoże na alternatywny ,do będę czekała na rezerwie na tym pierwszym, ale nie wiadomo czy nie zostanę na lodzie.

Takie to skomplikowane...

Zdjęcia będą będą... ale póóóżniej :P[/QUOTE]

kurcze ....sama nie wiedziałabym jaką podjąć decyzję .....

Link to comment
Share on other sites

Ha, okazało się że termin na podjęcie decyzji mam do piątku, a dzisiaj rozeznanie miało przyjść z pierwszej tury naboru i taka niespodzianka, że dostałam się na obydwa kierunki :P
Lece dzisiaj złożyć podanie , co by się nie rozmyślili ;P

Do tego mam jeszcze fotkę śpiących psiaków (tragiczna jakość z telefonu):

[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9605/26072011405.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hehe, także jestem przyszłą studentką Budownictwa na Politechnice Rzeszowskiej.
Alternatywnym kierunkiem była na tym samym wydziale Inżynieria Środowiska, ale budownictwo mi jakoś lepiej leży.

Także korzystam z wakacji puki są ! :p
Mam nadzieje że do końca sierpnia zażegnam remonty i zaczynamy znów wczasować, tym razem z mondziołami ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Hehe, także jestem przyszłą studentką Budownictwa na Politechnice Rzeszowskiej.
Alternatywnym kierunkiem była na tym samym wydziale Inżynieria Środowiska, ale budownictwo mi jakoś lepiej leży.

Także korzystam z wakacji puki są ! :p
Mam nadzieje że do końca sierpnia zażegnam remonty i zaczynamy znów wczasować, tym razem z mondziołami ;P[/QUOTE]

no to będzie pani mgr inż Budownictwa :) , mam takich 2 w rodzinie , siostrę i szwagra , po Politechnice Gliwickiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...