Jump to content
Dogomania

Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!


Nadziejka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiecie co, no nie wierzę.
Nie ma osób odpowiedzialnych za ogłoszenia i nikt nie ma do nich dostępu. Będą dopiero w poniedziałek i wtedy siędowiemy,
ale Pani wzięła mój nr i powiedziała, że postara się coś ustalić do jutra, tylko, że ona zajmuje się całkiem czymś innym, więc nie wiem czy mogę liczyć na jej pomoc tak szybko.
zastanawiam się czy napewno było to to radio, że oni o tym wogóle nie wiedzą. pani jeszcze powiedziała, że pomogłoby jakbyśmy wiedzieli mniej więcej o której godzinie było nadane ogłoszenie, bo mniej do przeglądania by było. Macie numer do pani, która zgłosiła, że takie ogłoszenie słyszała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']wiecie co, no nie wierzę.
Nie ma osób odpowiedzialnych za ogłoszenia i nikt nie ma do nich dostępu. Będą dopiero w poniedziałek i wtedy siędowiemy,
ale Pani wzięła mój nr i powiedziała, że postara się coś ustalić do jutra, tylko, że ona zajmuje się całkiem czymś innym, więc nie wiem czy mogę liczyć na jej pomoc tak szybko.
zastanawiam się czy napewno było to to radio, że oni o tym wogóle nie wiedzą. pani jeszcze powiedziała, że pomogłoby jakbyśmy wiedzieli mniej więcej o której godzinie było nadane ogłoszenie, bo mniej do przeglądania by było. Macie numer do pani, która zgłosiła, że takie ogłoszenie słyszała?[/QUOTE]
Zaraz spróbuję ustalić ten numer ....Ech :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']żeby chciaż było wiadomo czy na pewno to było radio katowice[/QUOTE]
Pani twierdzi że na pewno Radio Katowice .....ale ja już niczego nie jestem pewna..... normalnie chce mi się płakać .......
Telefon milczy jak zaklęty ...przed chwilą mąż Pani Basi dowiedział się od jakiejś dziewczynki że widziała dużego psiaka niedaleko ich domu. Był wesoły i na pewno bezdomny.
Dziewczynka miała w okolicy 12 - 13 lat. Pokazał jej zdjęcie ale nie potrafiła powiedzieć czy to na pewno ten sam pies.
Pobiegł szukać ale żadnego psiaka ani śladu ........

Link to comment
Share on other sites

[B]jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cioteczki jest !!!!!!!!!!!!! Od poniedziałku jest na brynowie. Przygarnęła go pani ewa!!!!!!!!!!! Właśnie dzwoniła !!!!!!!!!! Zobaczyła ogłoszenie !!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi: JUŻ WŁAŚCIECIELE STEFANKA JADĄ PO NIEGO!!! STEFANEK JEST NA ULICY BOCZNEJ U PANI EWY W DOMU:multi::multi::multi::multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa'][B]jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cioteczki jest !!!!!!!!!!!!! Od poniedziałku jest na brynowie. Przygarnęła go pani ewa!!!!!!!!!!! Właśnie dzwoniła !!!!!!!!!! Zobaczyła ogłoszenie !!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi: JUŻ WŁAŚCIECIELE STEFANKA JADĄ PO NIEGO!!! STEFANEK JEST NA ULICY BOCZNEJ U PANI EWY W DOMU:multi::multi::multi::multi:[/B][/QUOTE]


CUDOWNIE!!!! Kamień z serca... Idę się napić likierku z przyjaciółką. Wasze zdrowie dzielne Cioteczki i Stefankowe oczywiście również :):):)

Link to comment
Share on other sites

Tak Ewcia mnie poinformowała. Pani dzwoniła na jej numer !!!!!!! Boże nie mogę skakać ze szczęścia i ryczę jak głupia!!!!!!!! Właściciele już po niego jadą !!!!!!! Jak go tylko odbiorą potwierdzą na milion procent że mają naszego Stefcia !!!!!! A ja jutro pojadę i ........wyściskam chuligana jednego !!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:
Zrobię też wykład ...żadnego spuszczania ze smyczy ...Stefanek ma mieć przyczepioną ADRESÓWKĘ i nie ma dyskusji. Boże aż przebieram nogami czekając na wiadomość że go odbrali

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...