Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Jaaaaakie cudo :loveu:
[/quote]

[quote name='barbara.h']ta fajna, taka dama z Tiny :loveu:
[/quote]

[quote name='Marta_Ares']ssuper fotki, a ta jak podaje lapke:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

Dziękuje cioteczki :buzi::buzi:

[quote name='zuzolandia'][COLOR=DarkGreen][I][B]Zwał jak zwał :evil_lol: wazne ze było smacznie :loveu: heheeheh
Dobranocki :loveu:[/B][/I][/COLOR][/quote]

[quote name='ß@$!@'] Ooo! Nie wiedziałam, że tak to się teraz nazywa:evil_lol: haha! :p[/quote]

aaaaaa niech Wam będzie :oops::eviltong::eviltong::eviltong:

[quote name='zaba14'][URL="http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/12-11.jpg"]http://i49.photobucket.com/albums/f2...atbg/12-11.jpg[/URL]
jaka ona drobniutka :smile: a zmojego Mikada to taki klusek :lol:[/quote]

hihih kluski są fajne :multi::loveu::loveu:
Tina to też taki klusek ale troszke mniejszy :cool3::loveu:

[I]Ojjj... ciotki chyba sie załatwiłam i to dobrze. W piątek poczułam wiosne, i wyszłam sobie na spacerek troche za cien ko ubrana. I mnie przwiało a teraz katar mam okropny i kaszel :placz: jak ja nien awidze byc chora :angryy::placz:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']
[I]Ojjj... ciotki chyba sie załatwiłam i to dobrze. W piątek poczułam wiosne, i wyszłam sobie na spacerek troche za cien ko ubrana. I mnie przwiało a teraz katar mam okropny i kaszel :placz: jak ja nien awidze byc chora :angryy::placz:[/I][/quote]Nie nie nie...
A mówiłam nie wchodź do naszej galeri?? Zaraziałaś się! Ja CIe zaraziłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[B][I]Witaj kochana :loveu:. Sorry że mnie nie było , ale wykasowałam wszystkie subskrybcje i nie mogłam dostać się do wszytsich zaprzyjaźninych galeryjek :-x . A jeszcze ta dogo sie zacina i w ogóle dno :-x [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

witam kochane dziewczynki :cool3:

nie moge sie napatrzec na sobowtora mojej blondynki, one z pysia sa prawie takie same :loveu: ...... moja Tinka ostatnio podupadla nam na zdrowiu, staruszka juz nie do slyszy, oczka lzawia...:shake:...ale wigoru jej nie brakuje, listonosza wytrwale obszczekuje codziennie :diabloti::loveu:

pozdrawiamy serdecznie :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Dzien dobry Edytko :loveu: Co tam u was ciekawego? śnieg się topi :evil_lol:?[/quote]

Dzieńdoberek :) u nas nic ciekawego zima powróciła w wielkim stylu przez jedną noc zasypała moje osiedle :multi:
ale juz topnieje :-(

[quote name='B@$!@']nosem powiadasz:p haha, a może oczami :-D albo ... uszami:evil_lol:[/quote]

ja tam preferuje jednak nosem :cool3:

[quote name=':: FiGa ::']Nie nie nie...
A mówiłam nie wchodź do naszej galeri?? Zaraziałaś się! Ja CIe zaraziłam :evil_lol:
[/quote]

Więcej do was nie przyjde.... O !:evil_lol:

[quote name='Samturia']ej u mnie new fotki są :P[/quote]

ciesze sie :multi:

[quote name='anka11']hejcia :smile:
to szybkiego zdrowienia :-D:-D[/quote]

dziękujem :lol:




[B][COLOR=Black]

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agushka'] [B][COLOR=Blue]Hej moja kochana Edysieńko :buzi:. Czy ja dobrze wyczytałam że Ty znowu jesteś chora? Ja Ci chyba wyślę jakiś szaliczek poleconym żebyś nie zapominała, że jest zima...[/COLOR][/B][/quote]

[B][COLOR=Black]Aguuuusia :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Kochana moja nawet niewiesz jak sie ciesze że Cie widze.... no normalnie oszaleje :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
Tak, szaliczek jakiś ładniusi by sie przydał hihih :)
A to ze znowu sie przeziębiłam zawdzięczam tej niezdecydowanej pogodzie co mnie ciagle w konia robi :shake:

[/COLOR][/B][quote name=':: FiGa ::']Zdrówka Edytko :kciuki:

A ja czuję że znów coś mnie bierze... :shake:[/quote]

Oj... to w takim razie i dla Ciebie dużo dużo zdróeka :multi:

[quote name='Kamcia_14'][B][I]Witaj kochana :loveu:. Sorry że mnie nie było , ale wykasowałam wszystkie subskrybcje i nie mogłam dostać się do wszytsich zaprzyjaźninych galeryjek . A jeszcze ta dogo sie zacina i w ogóle dno :-x[/I][/B][/quote]

No to ja mysle ze teraz będziecie częsciej ;)

[quote name='Ewa_17']witam kochane dziewczynki :cool3:

nie moge sie napatrzec na sobowtora mojej blondynki, one z pysia sa prawie takie same :loveu: ...... moja Tinka ostatnio podupadla nam na zdrowiu, staruszka juz nie do slyszy, oczka lzawia...:shake:...ale wigoru jej nie brakuje, listonosza wytrwale obszczekuje codziennie :diabloti::loveu:

pozdrawiamy serdecznie :*[/quote]

Oj no to zycze dużo zdrówka dla spobowtórka mojej ksieżniczki :loveu::loveu:
A tak w ogóle to miło Was widzieć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&kumpel']Zdrowiej kochana szybciutko. Nie wolno chorowac, szkoda czasu...

Dzięki bardzo za pozdrowienia, Luiza mi przekazała. Oddaję Ci również pozdr. ze zdwojoną siłą.. :lol:[/quote]

Tak staram sie wyleczyć ale cos mi marnie idzie a do wtorku musze być zdrowa.
Dziękuje a ja Ci przesyłam ze strojoną siłą :):evil_lol::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...