Jump to content
Dogomania

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... piękny pies /Warszawa Radość


ewexoxo
 Share

Recommended Posts

Poszukujemy właściciela czarnego długowłosego kundelka, który prawdopodobnie zgubił się i błąkał się w okolicach Warszawy-Radość początkiem maja 2011r.

Psiak niedowidzi i niedosłyszy ze względu na swój wiek - ma ok. 10 lat. Dostał imię CMOK, ponieważ reaguje na cmokanie :-) Jest wyraźnie udomowiony, bardzo spokojny, nauczony do zachowania czystości, toleruje wszelkie zwierzęta, niedawno miał czyszczone ząbki. Mimo zdiagnozowanej zaćmy pies jest zdrowy - miał zrobione wszelkie badania.
Pies przebywa w DT w okolicach Warszawy.
Ponieważ wspomniane zgubienie się jest jedynie naszym domysłem - [B]jednocześnie POSZUKUJEMY NOWEGO DOMU DLA CMOKA.[/B]

[B]Osoby zainteresowane proszę o kontakt z panią Jolą, która obecnie opiekuje się Cmokiem. Tel.: 508-140-722.[/B]


[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/sam0702o.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5784/sam0702o.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

masz rację - już zmieniam

A oto kolejne zdjęcia psiaka

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/sam0713a.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3619/sam0713a.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/sam0706.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9964/sam0706.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wiem,że to nie Warszawa ale może akurat to ten psiak
W dniu 22 maja 2011 r. w miejscowości Secymin Nowy, gm. Leoncin zaginął ok. 10-letni pies, mieszaniec. Pies pochodzi ze schroniska, niedawno został adoptowany. Jest średniej wielkości, ma problemy ze wzrokiem (jest leczony). Miał przy obroży adresatkę z numerem telefonu oraz imieniem Gofer. Uczciwego znalazcę bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 601 324 711, 501 244 160. Na znalazcę czeka nagroda. annamaria

kontakt: [email][email protected][/email]albo toMój piesek zaginął 01/06/2011r. ok godziny 22:00 na Bemowie ul. Rosy Bailly przy domkach jednorodzinnych. Piesek wabi się \"TIPI\", jest kundelkiem podobnym do teriera, sierść dłuższa w kolorze czarno-siwym, warzy ok. 10 kg (sięga przed kolana). Miał załorzoną czerwoną materiałową obrożę z wzorem oraz zawieszoną adresatkę zamykaną, małą owalną. Piesek ma 14 lat i chore serduszko. Gdyby ktoś go widział prosimy o kontakt.

kontakt: 503578890 lub 602826111

Link to comment
Share on other sites

dziękuję - zaraz sprawdzimy :-)

Małe sprostowanie - bo maila wysłałam a z gapistwa nie doczytałam, że aż wstyd :oops:
Cmok był znaleziony na początku maja 2011r. Prawdopodobnie błąkał się już od 2-3 miesięcy, co sugerowało wychudzenie i ogólne zaniedbanie psa. Z jednej strony wygląda na to, że ktoś mógł go wyrzucić, ale z drugiej strony jak zauwazyła pani Jola z DT - nikt nie czyści psu zębów, żeby się go później pozbyć :shake:

Link to comment
Share on other sites

Plakatów chyba nie było (psiak nie jest u mnie, ale u znajomej koło Wa-wy).
Ogłoszenia są już zamówione, tekst się szykuje, fotki są - myślę, że dziś albo jutro wszystko ruszy :-)
Ogłoszenia "zaginął pies" też przeszukiwałam, ale na stronach ogólnopolskich i datowane aż do poł roku wstecz. Dzwoniłąm do paru osób, ale to nie ten pies. Nie znam portali lokalnych warszawskich, a może tam jeszcze wartało by poszukać :hmmmm:
Do tego wypuściłam na cały świat (dosłownie!) kilkadziesiąt maili z prośbą o przesłanie dalej - nigdy nie wiadomo kto kogo zna...
I nie wiem co dalej... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Może i plakatów nie było ,ale teraz sa ,bo dziś jeden widziałam....;) i wlasnie mi o to chodzi kiedy zostały powieszone ,bo takie ogloszenie z podobnym psiakiem widzialam tylko nie wiem czy jako zaginiony ,czy znaleziony ,nie było czasu się wczytac ....:roll:,ale dzis juz tego ogłoszenia nie było a widziałam jakiś czas temu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Może i plakatów nie było ,ale teraz sa ,bo dziś jeden widziałam....;) i wlasnie mi o to chodzi kiedy zostały powieszone ,bo takie ogloszenie z podobnym psiakiem widzialam tylko nie wiem czy jako zaginiony ,czy znaleziony ,nie było czasu się wczytac ....:roll:,ale dzis juz tego ogłoszenia nie było a widziałam jakiś czas temu[/QUOTE]

W Radości zaginął też bardzo podobny psiak 13-letni Szopen i z tego co wiem to właścicielka - p.Grażyna cały czas wiesza ogłoszenia :-( Być może to był właśnie te, które widziałaś.

Tu jest wątek Szopena - też bida
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197278-Cala-Warszawo-szukamy-malego-13-letniego-gluchego-psiaka[/URL]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja o Szopenie to wiem juz wszystko ...i na pierwszy rzut oka to nie był on..tylko inny ,bo Szopen jest innej maści (taki jaśniejszy),tylko kiedy te plakaty były powieszone ?,bo wtedy był a dziś nie ,tylko w jednym miejscu widziałam to ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Ja o Szopenie to wiem juz wszystko ...i na pierwszy rzut oka to nie był on..tylko inny ,bo Szopen jest innej maści (taki jaśniejszy),tylko kiedy te plakaty były powieszone ?,bo wtedy był a dziś nie ,tylko w jednym miejscu widziałam to ogłoszenie.[/QUOTE]

Może to jakiś ślad po właścicielach? może ktoś go jednak szukał? boję się że to mogli być np.starsi ludzie, którzy nie korzystają z internetu. Cmok napewno miał dom, bo jest typowym kanapowcem.

Link to comment
Share on other sites

podobno jakieś były, niestety na ten temat niewiele wiem. Cmok został znaleziony już ponad miesiąc temu, ale jego stan stan wskazywał na to, że psisko musiało się już parę miesięcy błąkać. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czuł przygłuchy niedowidzący pies błąkający się tyle czasu po ruchliwej ulicy :-( Podono na początku był całkowicie nie kontaktowy, oszołomiony... :-( A po miesiącu troski i opieki okazało się że jest kochanym, pięknym "kanapowcem" :-)

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Wawra ale niestety nic mi nie wiadomo o zaginięciu takiego psiaka. :( Pewnie ktoś wywalił tego biedaka, wstawię go na profile Adopcje starszych psów.

W sylwestra kolega znalazł w Radości starszego psiaka. Nie było żadnych ogłoszeń o jego zaginięciu ale po miesiącu udało się odnaleźć właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

Droga cioteczko każda pomoc się przyda i za każdą dziękuje :-) Świetnie by było gdyby właściciel się odnalazł, ale niestety chyba bardziej prawdopodobne wydaje się znalezienie nowego domku, za co mocno trzymamy kciuki! :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...