Jump to content
Dogomania

Starachowice! 2 córeczki Berty w nowym domku! Ona sama niestety zaginęła!


Majaa

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='klusek04']A czy ktoś wie coś o mamusi Bertusi? Przepadła jak kamień w wodę. Mam najgorsze przeczucia. Tak długo jej nie ma że musiało ją coś złego spotkać. :shake: :shake: :shake:[/quote]
Wczoraj po południu jeździłam godzinę po wsi szukając Berty I na ile mi się udało sprawdziłam podwórka ... Kamień w wodę :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klusek04']Podnoszę i dalej się martwię o mamusie Bertusie. Ukaż się psico. A dziewczynki na pierwszą zapraszam.[/quote]
Żeby nie zapeszyć, ale już drugi dzień stwierdzamy zespołowo (dwie osoby, które psami się zajmują, że suczydła jakieś takie grzeczniejsze są ;) Nie skaczą jak opętane tylko jak trochę mniej opętane ;)
Co nie przeszkadzało nam dzisiaj wrócić czyściejszymi po całodziennym sprzątaniu obory, wywalania gnoju i przerzucacnia siana niż po 15 minutach z suczami :evil_lol: Ale są przekofane !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamkam']tylko czy każdy psiak z tego wyrasta?? obserwując moje muszę stwierdzić, że chyba nie:diabloti: albo to strasznie długo trwa u niektórych:evil_lol:[/quote]
Oj trwa czasami trwa :razz:
Te dwie bandytki znowu dzisiaj na mnie napadły :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aquirre']Mam nadzieję , że broniłaś się dzielnie . :evil_lol:[/quote]
A jak :razz: Dzielna byłam. A cooo ;) Rewncami i nogami walczyłam :cool3:
Co nie zmienia faktu, że ubranko całe już w pralce :razz:
Ale cóż one takie kofane są, że trzeba im wybaczać

Link to comment
Share on other sites

A ja byłam wczoraj w gościach u dziewczyn z moim młodszym syniem! Takich przez płot ale i tak suńki nas wylizały przeokrótnie no i rękawy do prania, zwłaszcza dziecięce!! Aż się tato pytał gdzie on tak rękawy uflejał!:diabloti:
A suńki fantastyczne, Nędza zdecydowanie śmielsza, odrazu do nas przybiegła na głaskanko, a Bida(kudłata) trochę nieufna była z początku, ale jak się rozkręciła:crazyeye: .
One mają przepiękne mordki, zwłaszcza oczka, bajeczne.
Mój Grześ zapytał: mamo dlaczego ludzie nie chcą takich ślicznych piesków? I jak to wytłumaczyć pięciolatkowi, jak ja sama nie rozumiem czemu ludzie pozbywają się zwierzaków wyrzucając je:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamkam']Mój Grześ zapytał: mamo dlaczego ludzie nie chcą takich ślicznych piesków? I jak to wytłumaczyć pięciolatkowi, jak ja sama nie rozumiem czemu ludzie pozbywają się zwierzaków wyrzucając je:-([/quote]

No właśnie Jak odpowiedzieć na takie pytanie, jak samemu nie zna się odpowiedzi :-(

Miśka jest już w nowym kojcu!!!!!!!!
Nędza szuka domku, ale nie chcę zapeszać ..... Moze człowiek zdecyduje się jeszcze na jakiegoś psiaka ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klusek04']Oj trzymam mocno, bardzo mocno kciuki za to aby domek się znalazł dla obu panienek. Bida z Nędzą się polecają.[/quote]
Klusek04 Tylko Nędza się poleca. Miśka vel Bida już jest w nowym domku ! Dzisiaj rozmawiałam z opiekunami Jest wystrachana trochę, ale zaczyna przełamywać lody!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj bylismy u Miśki !
Bidunia siedzi w budzie wystrachana ! Choć nic jej się nie dzieje !
Ale dobra wiadomość Państwo wezmą Nędzę (ta cholera to nawet nie zauważyła, że siostry nie ma koło niej ) na DT, żeby Miśce się było łatwiej oswoić z sytuacją !
Tylko żarełko mamy dzielić po połowie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...