Jump to content
Dogomania

Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest portal e-podróżnik. Piszesz skąd dokąd chcesz jechać i którego dnia. Tam ogłaszają się osoby prywatne które maja wolne miejsca w samochodzie. Przejazd 25-30 zł od osoby. Niektórzy zabierają zwierzęta. Patrzyłam i były zgłoszenia na przejazd Tomaszów Maz.-Kraków.
Można spróbować w ten sposób. Osoba odwożąca może wrócić w inny sposób. Są tutaj wszystkie możliwe połączenia, PKP, PKS,busy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Jest portal e-podróżnik. Piszesz skąd dokąd chcesz jechać i którego dnia. Tam ogłaszają się osoby prywatne które maja wolne miejsca w samochodzie. Przejazd 25-30 zł od osoby. Niektórzy zabierają zwierzęta. Patrzyłam i były zgłoszenia na przejazd Tomaszów Maz.-Kraków.
Można spróbować w ten sposób. Osoba odwożąca może wrócić w inny sposób. Są tutaj wszystkie możliwe połączenia, PKP, PKS,busy.[/QUOTE]

Tylko my nie mamy osoby odwożącej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Jeszcze na fb zapytać na grupie transportowej. Za jakieś dwa tyg. będzie chyba na tymczas jechał psiak z Tomaszowa do Krakowa. Wtedy mozna by połączyć transport[/QUOTE]

O , fajnie by było , tylko to dodatkowe dwa tygodnie , ale zadzwonię do państwa po południu i zapytam czy poczekają .

Link to comment
Share on other sites

I pojechał nasz Lizak po nowe , lepsze życie .Nadal nie wierzę , nasze słodziaki mają dom i to jaki dom , wspólny :) Gdybym nie karmiła młodego to bym się dziś chyba ze szczęścia opiła :)

Lizak pojechał już dziś bo państwo mają ostatni wolny tydzień i mogą na spokojnie ogarnąć oba psiaki . Dostałam już pierwsze wiadomości , chłopaki się poznali , ale zbytnich czułości nie było , za to mieszkanie obaj zalali znacząc swój teren .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo proszę o zagłosowanie w konkursie krakvetu na fundację Nero z Sochaczewa. Do walki o karmę podchodzą już po raz trzeci. Może teraz uda się dzięki Waszej pomocy. Nero nie jest bogatą fundacją a ma wielu podopiecznych którym trzeba napełnić brzuszki.

Po zalogowaniu trzeba napisać jeden post. Może być w dziale powitalnym.Po zagłosowaniu przyjdzie kod weryfikacyjny który należy wpisać. Dopiero wtedy głos bedzie ważny.

Link do głosowania

http://www.krakvet.p...wforum.php?f=18

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Bardzo się cieszę ze szczęścia lizakowego. Ja mogę nadal przesyłać deklarację aż do spłacenia długu. Może ktoś jeszcze sie dołoży.

Obiecałam wysyłać deklaracje do spłacenia długu. Lecz na razie zawieszam do czasu aż będzie zamieszczone zdjęcie chłopaków.

Link to comment
Share on other sites

Wątpię że przez te kilka miesięcy nie można było uzyskać zdjęcia chłopaków.  Płaciłam deklaracje od samego początku. Było ich ponad dwa tysiące. Myślę, że należy się fotka. Napisałam, że zawieszam. Muszę tak zrobić skoro nie ma innej rady.                                  

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Dropsa były , dwie wizyty też , informacje są , , nie chce gnębić ludzi bez przerwy , to ich psy .Jak będą mieli czas to podeślą zdjęcia .Ja w te psy włożyłam mnóstwo czasu , zaangażowania i trochę pieniędzy , nie będę teraz wyliczać ile .

Link to comment
Share on other sites

Ania , ludzie wzięli od nas dwa psy , były u nich dwie wizyty , był kontakt telefoniczny , nie zamierzam ich gnębić , to są już ich psy , gdyby nie oni , pewnie bujali byśmy się z Lizakiem do końca życia , bo nie był psem adopcyjnym . Mało tego mają z nim problemy , do tej pory załatwia się w domu i niszczy , jakoś sobie radzą , inni ludzie już by go dawno oddali . Jestem im ogromnie wdzięczna i cieszę się ,że psy mają super dom . A brak czasu na robienie i przesyłanie zdjęć potrafi ę zrozumieć .

Link to comment
Share on other sites

Ania przez 5 miesięcy nie znaleźli czasu na zrobienie zdjęć? Żartujesz? Ja jestem w stanie brak czasu zrozumieć,ale nie az taki. Nikt nie mówi o nękaniu, o zrobieniu 5-10 zdjęć i wyslaniu na maila. Ile to trwa pol godziny? wdzięczna jestem,ale wiadomości też bym chciala mieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...