Jump to content
Dogomania

Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Walczymy znowu z uchem. Aga jak masz jeszcze te krople to by mi sie przydaly.
Po za tym legowiska mokre, trzeba suszyc no i znowu ma tlusta siersc na grzbiecie. Musze go znowu wykapac. Wszystkie czynnosci pielegnacyjne przy nim to mala przyjemnosc. Ale apetyt ma i chodzi na razie. Dzis pstryknelam pare fot to pozniej wrzuce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Walczymy znowu z uchem. Aga jak masz jeszcze te krople to by mi sie przydaly.
Po za tym legowiska mokre, trzeba suszyc no i znowu ma tlusta siersc na grzbiecie. Musze go znowu wykapac. Wszystkie czynnosci pielegnacyjne przy nim to mala przyjemnosc. Ale apetyt ma i chodzi na razie. Dzis pstryknelam pare fot to pozniej wrzuce.[/QUOTE]

to był Aurizon tak? zamówie jutro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Walczymy znowu z uchem. Aga jak masz jeszcze te krople to by mi sie przydaly.
Po za tym legowiska mokre, trzeba suszyc no i znowu ma tlusta siersc na grzbiecie. Musze go znowu wykapac. Wszystkie czynnosci pielegnacyjne przy nim to mala przyjemnosc. Ale apetyt ma i chodzi na razie. Dzis pstryknelam pare fot to pozniej wrzuce.[/QUOTE]
no to czekamy;)

Link to comment
Share on other sites

Przelalam za czerwiec do hoteliku, i tak, wyszlo na minus ,bo na koncie bylo 253 zl na hotel. jest 38 zl od Pikoli na leki, Nie wiem czy sa potrzebne teraz jakies leki? Moze zostawimy te 38 zl od Pikoli w razie czego? A zeby nie bylo minusu ,to te 47 zl ciotka monika Torusiowi fundnela:) Czyli jestesy na zero ,na lipiec, a 38 zl jest w rezerwie na leki

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, ale trzeba sie jakos zmobilizowac, zeby ta dziura budzetowa nie byla coraz wieksza.. Moj TZ bedzie za dwa-trzy tygodnie jechal do PL, to moze do Wrocka, do mojej mamy podrzucic fanty na bazarek, ale kto by zrobil? Ja moge tez fotki fantow porobic..ale to potrzebna osoba z Wrocka,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...