Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam malutka Cavanke i gratuluje Pati

Jak wiedze i Misia idzie w slad naszej dzielnej kolezanki ;)

Flaire, szykuj pieluchy, spiochy, bebiko i smoczki! :lol: :lol: :lol: Dzisiaj w nocy nadejdzie kolejna wesola nowina :D :D :D

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Ja juz gratulacje Misi i Flaire zlozylam, wiec pozostaje mi zaprezentowac Wam maluszki :-)

Ale nim to sie stanie, powiem tylko ze bardzo Misi zazdroszcze opieki nad nia i nad malenstwami.

Mialam ta przyjemnosc, ze od poczatku moglam obserwowac lekarzy, ktorzy opiekowali, dogladali, uspokajali, dokarmiali i dopieszczali nasze Misiatko. Pierwsze szczeniatko (chlopczyk) zostalo odebrane przez Pana dr Grzegorza Kurskiego. Natomiast dziewczynce pomogl przyjsc na swiat Pan dr Sylwester Ciupa. Pan Ciupa specjalizuje sie w poloznictwie zwierzakow i ma do nich wrecz niesamowite podejscie. Co ja moge wiecej powiedziec ... patrzac na jego prace powiem tylko, ze chcialabym miec (znaczy sie moja suka) takiego poloznika :-)

Ale dosc juz gadania, pewnie i tak Flaire wszystko opiesze ...

A teraz obiecane fotki:

1. Czesc to ja :-) Urodzilem sie jako pierwszy i jestem grubiutkim chlopczykiem. Lubie sie awanturowac o cyca mojej mamy i tak jak ona , najbardziej lubie jesc :-)

_266881_n.jpg

2. A ja jestem dziewczynka! Nie bardzo spieszylam sie na swiat, wiec wypchneli mnie z brzuszka mamy :-) Pewnie to i lepiej, bo inaczej moj wiecznie glodny braciszek pozarlby cale mleko, lacznie z moja mama ;)

_266879_n.jpg

3. Czyz nie jestesmy slodkie???

_266883_n.jpg

4. I wiecznie glodne ....

_266885_n.jpg

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Misia jest wzorowa mamusia :D

:o juz sa zdjecia...szybkie jestescie 8)

Sliczne :loveu: Niech sie zdrowo chowaja :)

Sory ze takie pytanie zadam :oops: ale jestem w tym zupelnie zielona :wink: Ile srednio sie rodzi airedalatek w jednym miocie? :P bo jakos tak....malo Misia urodzila :lol:

Link to comment
Share on other sites

Flaire- kto trafił w datę? Czy czasem nie ja?
Gosiu, może i Ty, tylko Twojego zgłoszenia na konkurs nie widzę... :( Więc wygrała Mokka.
Bo w ilość to na pewno. :wink:
Ha! O ile pamiętam, to wyście się z Pawłem ze mnie nabijali, że ona w ogóle nie jest w ciąży! :wink:

NB, wszyscy mnie się pytają, czym ja tę Misię kryłam, że szczeniaki wyglądają jak rottweilery... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ile srednio sie rodzi airedalatek w jednym miocie? :P bo jakos tak....malo Misia urodzila :lol:
Średnio w miocie airedali jest osiem szczeniąt - więc misiny miot jest rzeczywiście mały. Ale zdarzają się takie - nawet pojedyńcz szczeniaki się zdarzaja...
Link to comment
Share on other sites

Flaire, wszystkiego naj, naj dla Misi i maluchow :D :D :D . SA CUDNE!!! Niech sie zdrowo chowaja a ich mamusi zycze cierpliwosci do bobasow;-)

A babci (??? :lol: ) zycze, by juz nigdy dysk nie opuszczal swojego miejsca :D

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, przydałby mi się ktoś na szczeniacze babysitting w piątek, między 11 a 16 - pięć godzin. Ma ktoś czas posiedzieć ze szczeniakami? Z nimi nie ma żadnej roboty, dana osoba mogłaby sobie pracować albo po necie surfować, ale jakoś nie mam odwagi zostawić Misię z nimi samą na tak długo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...