Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Wind, planowanie weekendu to jednak trochę inna sprawa, niż planowanie wyjazdu na tydzień... Mało która osoba pracująca może sobie pozwolić na wzięcie wolnego tygodnia z kilkudniowym uprzedzeniem. Również wydaje mi się, że stopień zaangażowania obozowiczów powinien był większy od tego u yorkomaniaków spotkających się na weekend...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wind, planowanie weekendu to jednak trochę inna sprawa, niż planowanie wyjazdu na tydzień...

Tu masz absolutna racje! Jest to jeszcze bardziej obciazone ryzykiem anizeli wyjazd 2-dniowy. Przynajmniej wg. mnie, gdy wiekszosc niestety niemozliwych do zaplanowania (bo zaleznych od aury, wolnego atelier i zleceniodawcow) zajec miewam od piatku do niedzieli lub poniedzialku :-?

Byc moze (a nawet wielce prawdopodobne) inni zupelnie nie podzielaja mojego pogladu, bowiem prowadza uregulowane zycie weekendowe ;)

Również wydaje mi się, że stopień zaangażowania obozowiczów powinien był większy od tego u yorkomaniaków spotkających się na weekend...

:o I tak i nie ;) Tak - bo dluzszy wyjazd i niektorzy juz teraz musza go planowac w grafiku urlopow, a nie bo na Zlocie spotkaly sie poraz pierwszy osoby, ktore nigdy sie nie widzialy i oczekiwaly na ten moment bardzo dlugo, wiedzac jednoczesnie, ze kolejne spotkanie tak szybko nie nastapi :-)

Tak czy siak, wyrazilam tylko swoja obawe i wlasne przemyslenia ...

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Słuchjcie!!

Zawody w Płocku zostały odwołane bo sędzia nie mógł dojechać!:(

Jednak poprosili mnie żebym, jeśli oczywiście chcę, przyjechała i tak, żeby wziąć udział w pokazie! Oczywiście pojechałam!:) Był ustawiony torek, każdy przebiegł, był mierzony czas i pkt karne poczym okazało się że jakiś Prezes chce za to rozdać puchary przygotowane na zawody! A wtedy wyszło na jaw, że ....

BRUTUS ZAJĄŁ 1 MIEJSCE!!!!

SESILKA DOSTAŁA NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI!!!

MAM NADZIEJĘ, ŻE JESTEŚCIE Z NAS TAK DUMNIE JAK MY Z SIEBIE! :)

Link to comment
Share on other sites

Elka,

Spisalyscie sie na medal

:BIG: :BIG: :BIG: :BIG:

Jestem z Was baaardzo dumna :-) Sajko pewnie zaktualizuje stronke i wpisze kolejne sukcesy w Klubie Cavano!!!

Ucalowania dla Brutusa i Sesilki !!!!

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Dołączam się do gratulacji dla Brutusa i Cecilki!

A co do obozu: ja bym chciała (może to nierealne), żeby to był wyjazd typu "planuję i jadę chyba żeby już naprawdę coś niezwykłego się przydarzyło", tak jak to ludzie planują zagraniczne wakacje. Wpłacają zadatek no i owszem, moze się zdarzyć, że nie pojadą, jak im się dom spali czy coś, ale innego typu priorytety raczej z tego tygodnia wyblokowują. I dlatego próbuję to zorganizować wcześnie, teraz.

Oczywiście wiem, że są ludzie, którzy ze względów zawodowych nigdy żadnych wakacji z góry planować nie mogą i ci, którzy do takich należą muszą poczekać do ostatniej chwili i wtedy zdecydować. Ale na nich po prostu nie ma sposobu - czekanie z ogólną organizacją nic im nie da, bo oni nadal będą w takiej samej sytuacji, aż w końcu na tydzień? dwa? kilka dni? przed terminem okaże się, czy mogą jechać, czy nie.

Liczę na to, że mamy kilka osób z tej drugiej kategorii, które są gotowe zdecydować już teraz czy pojadą, czy nie. I dla nich zarezerwujemy miejsca. A ta reszta dla której wczesna decyzja niejest możliwa, będzie mogła się potem dołączyć lub nie, zależnie od dostępnych miejsc (a wątpie, żeby z tym miały być problemy).

Więc Wind, czy mam rozumieć, że na chwilę obecną skreślam Cię z listy i ewentualnie zdecydujesz się później?

Reszta, chce ktoś jeszcze jechać?

Link to comment
Share on other sites

Flaire

A czy my wiemy juz gdzie dokladnie jedziemy? Czy miejsce trzeba dopiero wybrac?

Mnie mozesz wpisac na liste. Zadatek dam, oczywiscie.

Ale jesli spali mi sie dom, to wybaczycie, ze nie pojade...

Albo wlasnie pojade, bo gdzie bede mieszkac!? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Flaire,

Dokladnie tak, zadecyduje pozniej. Tak jak wspominalam wczesniej doloze wszelkich staran, aby jechac i tylko sprawy zawodowe ciezkiej wagi moga mi w tym przeszkodzic :)

A co z reszta? Bo jakos nie widze innych wpisow od naszej Mlodej Matki Polki ;)

BTW Pati a gdzie fotki Cavanki, he??? Ucalowanka dla maluszka :)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Elka,

Jesli dobrze zrozumialam intencje Flaire, nie chodzi o to abysmy wyrazili "ochote do wyjazdu" tylko "deklaracje wyjazdu".

Roznica miedzy tymi pojeciami jest zasadnicza.

Pierwsze odnosi sie do checi bez konsekwencji, a drugie do checi z konsekwencjami ;)

Oznacza to, ze nalezy wpisac sie na liste wg. ktorej nastapi wiazaca rezerwacja miejsc na obozie z ewentualnym naliczeniem zadatku za konkretne osoby.

pozdrawiam.,

Link to comment
Share on other sites

Przyłączam się do pytania - bo obóz obozem, ale my jeszcze nie zaczęliśmy trenować, a dopóki nie zaczniemy, raczej się na obóz nie będziemy kwalifikować. Ja już egzamin zdałam i energia mnie rozpiera, żeby coś z psem robić. 8)

Link to comment
Share on other sites

Zbliżają się zawody i trzeba wysłać zgłoszenia! Mamy dwa rozwiązania.

1. dostarczycie mi kasę na zgłoszenie (60zł) i ja zgłaszam wszystkich razem

2. kazdy zgłasza sie sam!

Osobiście uważam, że pierwsze wyjście jest lepsze!

najpóżniej w przyszłym tygodniu muszę mieć kasę od Was lub Ci którzy chcą się zgłaszać sami musicie to zrobić najpóżniej do 21.06.

Teraz jeśli chodzi o zawody z cyklu IAL w Pęcicach, które sie odbędą 27.06.

zgłoszenia powinnam wysłać dzisiaj. Start jest bezpłatny.

A o to lista psów, które miały wziąć udział(prosze o potwierdzenie)

1. Bajka

2. Bari

3. Sesilka

4. Kecia

5. Monia

6. Kenia

7. Drachma

9. Bella

10. Majka??

Jeśli o kimś zapomniałam przepraszam. proszę o jaknajszybsze potwierdzenie najlepiej na komórkę!

Link to comment
Share on other sites

zgłaszam Was do kategorii A) czyli najprostrzej! Spotkamy sie w przyszłym tygodniu i pobiegamy na polach... Moze Pati zgodzi sie wziać kilka hopek do samochodu... Na waszym tosze nie powinno byc slalomy, hustawki i ktos mowil o kole ale nia dam sobie glowy uciac... bedzie dobrze!! :)

A tak dla śmiechu to dostalismy zaproszenie na gościnny trening do Russa! :P

W sumie jakby sie upchnąć w samochody to można pojechać! :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Prosze o jak najszybsze podanie mi najlepiej smswm wszystkich danych waszych i psow.

-imie psa (pełne)

-Rasa

-wzrost w klepie

-data urodzenia(psa)

-Imię i nazwisko przewodnika

-Adres

-telefon!

Jest mi to bardzo potrzebne! :P

Link to comment
Share on other sites

Elka

Info o ktore prosilas wysylam Ci na gg (za duzo pisania jak na sms-a)

Poza tym jak najbardziej trzeba by poskakac przed zawodami. Ja sobie poskacze w stajni, ale chetnie bym sie spotkala na Polach i pocwiczyla w grupie...

A teraz zalegle zdjatka Cavanki. Mam nadzieje, ze mnie nie skrzyczycie za brak psa na fotce... :wink:

f8562fdd.jpg

I jeszcze jedno

f8562fde.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cavanka jest cudna :D (oczywiście według mnie, dzieci są cudne właśnie kiedy śpią :wink: ).

Ja oczywiście z psem na trening przyjść nie mogę, natomiast chętnie pomogę przewieźć kilka przeszkód na Pola. Myślę, że kilka hopek, skok w dal, dwa tunele i slalom dałyby Wam możliwoście niezłego treningu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...