Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sajko,

Opisy do zdjec suuper :-) Na Zawodach nie bylam, ale z Twojego komentarza wiem dokladnie co i jak sie odbywalo :-)

Pati,

Zdjecia baardzo fajne. Doskonale, dynamiczne ujecia :-) Jestem zwolenniczka takich "zywiolow" :-)

Pochwal wiec kolezanke!

Jakie fajne kolo! Sliczne takie i w naszych barwach! Brawo Flaire i Elka :D

Pati,

Swiete slowa! Od dzisiaj sie nie pracuje. My barykadujemy sie na Kabatach i jedyna aktywnosc przejawiamy w kierunku lasu a nie Centrum ;)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Opis dotyczy spojrzenia Drachmy patrzącej na Sylwię (czy ktoś mi wreszcie powie, jak ma nowa przewodniczka Drachmy na imię???) :oops:

Oczywiście wszystko będzie w sukcesach, od Elki już dostałam opis jej sukcesów, teraz jeszcze Bella i 1 sukces Barika :D

no i wieczorkiem ustawię bezpośredni odnośnik ze strony głównej, to wtedy możecie zapraszać znajomych 8)

Link to comment
Share on other sites

Marta-dzięki za pomoc Flaire :D

Imprezka była bardzo przyjemna-tylko trochę na koniec pokropiło :wink:

Moje dziewczyny zadowolone a medale wiszą na ścianie :wink:

Elu-było super :D -poprosimy więcej.

Teraz już wiemy,co robimy źle,co trzeba poprawić-takie zawody to bardzo pouczająca sprawa :wink:

Psy "gazowały" nas całą niedzielę do końca i poniedziałek-to ta cholerna wątróbka :roll: -w domu śmierdziałojak w kloace :oops: :wink:

I jeszcze taka moja sugestia/propozycja/spostrzeżenie.

Następnym razem ograniczyłabym się do medali jako nagród-tylko do medali.

A dla wszystkich psiaków,nieważne czy pierwszych czy ostatnich kupiłabym po jakimś smakołyku(największe wzięcie miały uszy :wink: ).

Trzeba po prostu je wynagrodzić za chęć współpracy i entuzjazm-a nie warto dołować,że jeden coś tam sobie żuje a inny patrzy i zazdrości :)

Link to comment
Share on other sites

Sajko,

wszystko ładnie pięknie, ale nowe przeszkody niestety raczej śmierdzą - chyba że ktoś sie lubi sztachnąć farbą :D a koło jak już wczesniej mówiłam bardzo fajne :) a co z huśtawką? jest już, albo kiedy będzie?

Wind,

a jak się Wasze duże łapy czują? kiedy wznawiacie treningi? :)

Link to comment
Share on other sites

No więc i my się wypowiemy na temat zawodów:

Nam zawody bardzo się podobały, była bardzo miła atmosfera i wszystko było bardzo fajnie :P Tylko że Funny stwierdziła że ustawienie tor jej się nie podoba, więc ona pobiegnie po swojemu. Co niestety skończyło się dyskwalifikacją.

Sajko,

Sprawozdanie z zawodów bardzo trafne, i pikne

Pati

Czy jeżeli masz jeszcze jakieś zdjęcia Funny z zawodów to czy mogła byś mi je wysłać mailem, na któryś z podanych adresów.

Pierwszy [email protected]

Drugi [email protected]

Pozdrawiam, Ida :P

Link to comment
Share on other sites

Ida, błagam, popraw "zawodów" bo jak mama zobaczy, to spędzisz wakacje nad słownikiem ortograficznym 8)

Lenka, farba jest git :bigcool:

właśnie, a co z treningami? bo może byśmy przyszli tak sobie, bo do trenowania poważnego to nam jeszcze daleko :-?

Link to comment
Share on other sites

Pati

Czy jeżeli masz jeszcze jakieś zdjęcia Funny z zawodów to czy mogła byś mi je wysłać mailem, na któryś z podanych adresów.

Pierwszy [email protected]

Drugi [email protected]

Za to cos tutaj napisala...? Chyba zartujesz! :evil: :lol:

Ooooooooo ....... chyba podpadłam, ale Pati ty się nie martw akurat ciebie nie miałam na myśli ( szczerze mówiąc bała bym sie potem pokazać na treningu) ty jesteś w tym 1% niewymieninym :lol: :lol:

Sajko, masz racje. Już poprawiłam

Link to comment
Share on other sites

Ooooooooo ....... chyba podpadłam, ale Pati ty się nie martw akurat ciebie nie miałam na myśli ( szczerze mówiąc bała bym sie potem pokazać na treningu) ty jesteś w tym 1% niewymieninym

:lol: :lol:

W imieniu wlasnym i pozostalych Modow bardzo dziekuje za slowa uznania. Kiepski ze mnie matematyk, ale jesli na Dogo jest 27 Modow to 99% z nich daje nam wynik 26,73 Moda jest do bani. Oznacza to, ze nawet Pati nie moze czuc sie spokojna :bigcool:

Lenka,

Dziekuje, ze pytasz. Juz nie kulejemy! Nie kulejemy juz od bardzo dawna, ale w maju mamy isc na kontrole lapy. W przyszlym tygodniu bede sie umawiac na wizyte i pewna jestem, ze szlaban na treningi zostaje zdjety.

Tylko, ze w maju mamy weekendowy wypad nad jezioro yorkomaniakow, potem weekend spedzam u rodzinki, a potem mam slub przyjaciol ... nie mowiac, ze jeszcze bardziej potem mamy wystawy :(

Tak wiec na treningi zostanie pol czerwca, pol lipca i pol sierpnia, a potem juz regularnie :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

No więc tak, już zmieniłam w tamtym poście liczbę % na 89, bo ja z matematki też bardzo słaba jestem (GORSZA NIŻ Z POLSKIEGO :oops: )

i nie spodziewałam się takiego wyniku, a naprawde nie miałam na myśli wszystkich modów, przynajmniej żadnego z tego topicu :cry:

Pozdrawiam, Ida

Link to comment
Share on other sites

IDA,

Jezeli, wg poprawki, az 11% modow jest ok, to moze nie tylko PATI i Wind, ale nawet mnie uda sie w tym zmiescic... :wink: W koncu to wlasnie na moim "dziale" piszemy o Cavano!

Ale mnie interesuje co innego, mianowicie, w jaki sposob reszta Ci tak podpadla? Jakies konkretne przyklady moze? Bo mnie sie wydaje, ze sporo modow jest fajnych... :D

Co do treningu, to widze, ze wszystkich pgranelo lenistwo po zawodach... Niestety, z reguly tak bywa. Nas oczywiscie tez jeszcze nie bedzie. Za to w przyszly weekend!

Link to comment
Share on other sites

NO nie!! Toż to skandal, żeby nikt się tu nie odezwał przez 5 dni!!

Ja właśnie wróciłam do domku po wypoczynku! Mój pies odmawia wszystkiego oprócz spania!!! :P

A jak Wam minęły wolne dni??

Link to comment
Share on other sites

Sportowy Klub Agility 'FORT'

serdecznie zaprasza na

SEMINARIUM AGILITY

które odbędzie się w dniach 22-23 maja 2004 roku w Zakładzie dla Niewidomych w Laskach k. Warszawy

Do tej pory Nasz klub kilkakrotnie zroganizował weekendowe treningi z międzynarodowym sędzią oraz trenerem agility Antoninem Grygarem, usiłując podniesć poziom agility w Polsce.

W tym roku chcemy zorganizować kolejne seminarium, lecz tym razem zaprosilismy trenerów klubów z różnych częsci Polski. Tym razem zawodnicy będą mieli okazję trenować pod okiem następujących osób:

Urszula Charytonik (Alternatywa - Warszawa)

Leszek Kalisz (Szkoła dla Psów Leszka Kalisza - Legnica)

Elżbieta Urbańska (Cavano - Warszawa)

Magdalena Ziółkowska (Sportowy Klub Agility 'FORT')

Dorota Znajkiewicz (Agility - Psi Sport - Płock)

Seminarium jest skierowane do osób srednio-zaawansowanych oraz zaawansowanych.

Program:

22-05-2004 - Uroczyste rozpoczęcie seminarium

Przewidywana godzina rozpoczęcia zajęć: 14.30

Treningi kolejno poprowadzą:

14:30 - 15:15 - Urszula Charytonik (Alternatywa - Warszawa)

15:30 - 16:15 - Leszek Kalisz (Szkoła dla Psów Leszka Kalisza - Legnica)

16:30 - 17:15 - Wanda Ratajczyk (Graf - Warszawa)

17:30 - 18:15 - Elżbieta Urbańska (Cavano - Warszawa)

19:30 - 20:15 - Magdalena Ziółkowska (Sportowy Klub Agility 'FORT')

20:30 - 21:15 - Dorota Znajkiewicz (Agility - Psi Sport - Płock)

21:00 - Uroczysta kolacja, oglądanie kasety z Mistrzostw Świata Agility 2003

w Lievin, Francja

23-05-2004 - kontynuacja treningów

Treningi kolejno poprowadzą:

9:30 - 10:30 - Dorota Znajkiewicz (Agility - Psi Sport - Płock)

11:45 - 12:45 - Magdalena Ziółkowska (Sportowy Klub Agility 'FORT')

13:00 - 14:00 - Elżbieta Urbańska (Cavano - Warszawa)

14:15 - 15:15 - Wanda Ratajczyk (Graf - Warszawa)

15:30 - 16:30 - Leszek Kalisz (Szkoła dla Psów Leszka Kalisza - Legnica)

16: 45 - 17:45 - Urszula Charytonik (Alternatywa - Warszawa)

18:00 - Uroczyste podsumowanie oraz zakończenie seminarium, uroczysty grill

Termin przyjmowania zgłoszeń na seminariium:

17.05.2004

Opłaty za zgłoszenia na seminarium:

Dla osób z klubów reprezentowanych na seminarium - 40zł (w tym jest obiad pierwszego i drugiego dnia oraz nocleg dla zawodników spoza Warszawy)

Dla osób z klubów nie reprezentowanych na seminarium - 70zł (w tym jest obiad pierwszego i drugiego dnia)

Czekam na deklaracje kogo mam zgłaszać!! :D

Link to comment
Share on other sites

NO nie!! Toż to skandal, żeby nikt się tu nie odezwał przez 5 dni!!

Nie ma sie co dziwic. Wszyscy sie weekenduja ;)

A co do wolnych dni to troche malo ;) Teraz do wywaczasow sie przygotowuje :D :D :D

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

My byliśmy w domciu, ja próbowałam odsypiać, bo ostatnie dni w pracy miałam bardzo ciężkie. Leon był oczywiście na szkoleniu w sobotę i niedzielę, a ja przywiozłam sobie znowu kleszcza, na szczęście tylko na koszulce, nie wessał się we mnie.

Z mniej przyjemnych wiadomości - kolejny znajomy pies (kilkumiesięczny szczeniak) ma babesziozę, mam nadzieję, że z tego wyjdzie, chociaż w niedzielę było bardzo źle, a Leon złapał zapalenie gardła :( .

Link to comment
Share on other sites

A Bari się weekendował u rodziców, w obroży przeciw kleszczom, spryskany na świeżo Frontlinem, ganiał jak szaleniec, ale niezbyt jadł :x a ja trochę z nim ganiałam a w niedzielę byłam w Łodzi na międzynarodówce i dostałam zawału na sędziowanie 8)

Elka, nas nie licz na seminarium, bo chyba sama musiałabym nad przeszkodami śmigać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...