Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wiec słuchajcie!! Juz prawie wszystko gotowe!! Katalogi gotowe, nagrody tez, odznaczenia czekają. "numerki" gotowe a dyplomik dla Uli wyglada jakby wyszedł z drukarni!! teraz sie tylko modlic pozostało, żebym czegoś nie zapomniała!! :P

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie kochani.

Wam sie wyzale, bo juz nie mam komu. Krew mnie zalewa i szlag mnie znowu trafil z sasiadka moja.

Sprawa jest taka, ze kobita ma koty, ktore permanentnie wypuszcza na klatke schodowa i one sie zalatwiaja nad moim mieszkaniem, czyli na ostatnim pietrze (trzecim, to maly blok). Ona sama mieszka na parterze, wiec ma to w nosie.

Bylam u niej ze trzy razy i grzecznie prosilam, zeby nie puszczala kotow, albo po nich sprzatala.

Od wczoraj znowu leza goowna, wiec poszlam do niej rano i mowie, juz mniej grzecznie, ze mam dosc tego smrodu i nie zycze sobie chodzenia do niej i zwracania uwagi co drugi dzien. Poza tym smrod jest taki, ze nie idzie wytrzymac.

Na co o na odparla, ze wlasnie sama sie zastanawiala co tak u nas smierdzi, ze chyba nie sprzatamy! :o :o :o

Na koniec "rozmowy" uslyszalam, ze ona ma takie samo puszczac koty na klatke jak ja psa na dwor :o . Ja tylko dodalam, ze takiego prawa to ona akurat nie ma i ze jesli jeszcze raz znajde kota u siebie na wycieraczce to wywioze do schroniska. Na co ona do mnie: fuck o ff :o kobita ma z 50 pare lat, wiec poziom reprezentuje przewysoki!

Poprostu rece opadaja...

Koniec zalen.

Do zobaczenia w niedziele!

Link to comment
Share on other sites

A ja na jutro zaprosilam kolezanke z aparatem fotograficznym.

Beda zdjecia na stronke. Mam nadzieje.... :roll:

Wojenka (BTW skad ten nick?) jak tak dalej bedzie lalo jak teraz to ja to czarno widze...

Kto ma korki (takie pilkarskie)?

A Flaire juz pewno gdzies nad Grenladią, albo nawet Canadą... :roll:

Link to comment
Share on other sites

A w ogóle to ja mam coś jeszcze...!! :diabloti: Właśnie dostałam meilem od Uli torki!! Ale nie powiem Wam jakie będą!! Strzeżcie się!! :evilbat:

O matko aż takie straszne, juz sie boje. :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? A moze ja tek sobie jutro np. zachoruje.albo coś mi sie stanie 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Ida

Owszem stani ci się jutro "coś" ale dopiero jak nie przyjdziesz!! :evilbat:

Nie bójcie sie. Chyba nie są takie straszne!! Tak szczerze mówiąc to nie przyglądałam im sie za specjalnie skoro mam je biec z Kecią! Leżą już spakowane do pudła, które będzie jutro niesione na zawody!! :P

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję jeszcze raz wszystkim zwodnikom i tym, którzy pomagali przy obsłudze toru. Scególnie dziękuję Sajko, która z usmiechem na ustach zniosła trudy pracy w sekretariacie! :p

Dziękuj oczywiście Uli (która i tak tu pewnie nie zajrzy;)) za sędziowanie i poświęcenie nam swojego czasu!

Czekam na zdjęcia na stronce...:P

Link to comment
Share on other sites

No a ja właśnie podłączyłam się do jakiejś darmowej sieci na lotnisku JFK w Nowym Jorku,

To sie nazywa nalog! :lol:

Ja wlasnie obrabiam zdjecia. Zarza kilka tu wrzuce.

Czy Sajko ma net w domu?

Bo wyslalam zapytanie i nie wiem czy mam czekac na odpowiedz czy sobie darowac... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Pati, odpisałam, net mam i na nim siedzę, więc czekam, zdjątka są śliczne...i ja już tekst kończę, to jeszcze dzisiaj powinnam coś wrzucić na stronkę 8)

Flaire- bosssie, kobieto, Ty z JFK wchodzisz na dogomanię??? postaram się dzisiaj wrzucić przerobiony prototyp stronki, to sobie obejrzysz w wolnej chwili... 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...