Jump to content
Dogomania

Uratowany przed wywozem do Mysłowic,zostaje na stałe u ihabe!!!!


ihabe

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sarunia-Niunia']Colinek to takie Cudo!!!
Jak dobrze, że trafił Mu się taki DT...gdzież byłoby Mu lepiej???[/QUOTE]
on zasługuje na jeszcze lepszy:-) to cudo psiak:-) Czystość już zachowuje pełną w domu. Z psiakami uległy , zaczepia do zabawy, wie co oznacza komenda dość:-)
Cudo!!!!!

[quote name='togaa'][B]Colino[/B] ogromnie zyskuje w bezposrednim kontakcie. Jak ktos go pozna osobiście, to na pewno sie zakocha.
Tylko jak to zrobić...?[/QUOTE]

tak jak zawsze, samo przyjdzie:-)

Link to comment
Share on other sites

przystojniak sle całusy swoim ciotkom:-)

[IMG]http://bezdomnepsy.pl/wp-content/uploads/2011/08/IMG_8522_1.jpg[/IMG]

a tu wsród swego stada, widać tylko ten czarny dziubek:-) :-)

[IMG]http://bezdomnepsy.pl/wp-content/uploads/2011/08/IMG_8533_1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Oj przystojniaczek z Colinka, przytsojniaczek!!!
Ale również całe stadko prezentuje się wspaniale!!!
U mnie na takie stadko nie mogłabym sobie pozwolić od kiedy zaadoptowałam Nerunia.
Żadne inne psy, nie ma takiej opcji. Suczki tak-chłopaki nie!
A powinien się cieszyć i mieć trochę innych uczuć, bo On został do stada przyjęty bardzo dobrze. Taki niewdzięcznik z Niego...
Colinku! Jak zwykle buziaki od cioteczki...:):):)...

Link to comment
Share on other sites

Colinek, nasz cudok pies zostanie lada moment zachipowany:-) Dostałam 100zł na urodzinki od babci więc obiecałam mu chipa:-)
Ostatnio bardzo przeżyłam gdy wracajac do domu z zakupów mój mąż i nasza córa, nie zauważyli, że Colinek wyszedł. Duzo sie działo w domu , a że 5 psów to dość dużo, nikt nie zauważyl, że Colinka nie ma, po jakimś czasie około 30 minutach slyszę nagle szczeekanie od strony drzwi wejściowych, otwieram a tu Colinek merda ogonkiem i wchodzi do domku:-) Przestraszyłam się bardzo:-( Ale widać, że Colinek już nas tak bardzo kocha i wie, że jest mu tu dobrze i wrócił do nas:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Kochaniutki i mądry Colinek! Wrócił do SWOJEGO domku!!! On kocha, bo czuje, że kocha z wzajemnością.
Uściski dla Rodzinki i całej piąteczki:calus::calus::calus:...[/QUOTE]
bardzo dziekuję kochana za pamięć i miłe słówka:-) wszystkich obcałuje ile sie da :-)

Link to comment
Share on other sites

Colinek nazywany przez nas " Mamlas":-) on tak cudnie rozdaje całuski i cały czas pakuje sie na kolanka. Oczywiscie śpi w łóżku i to tak blisko człowieka, że rano wstaję jak zdjeta z krzyża:-). Niesamowicie zaczepia sunie do zabawy, małą Asti lekko podgryza ale ona nie chce sie bawić, za to Lusię prowokuje do zabawy szczekaniem i gonitwą. To co one czasami wyrabiają to sie w głowie nie mieści:-) Uwielbiam go !!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U nas wszystko w porządku:-) Colinek jest szczęśliwym domowym, kanapowym mamlasem:-) Cały czas chce tylko sie tulić i rozdawać całusy:-) Jest moim ulubieńcem, moja przylepą, moim cieniem:-) Stworzył parę z Lusią ( naszą starszą ale w super stanie suczką:-), bawią sie godzinami razem, podgryzają, tarzają:-) Uwielbiamy na to patrzeć:-) Jak tylko otworza rano oczy to już sie całują i mamlają:-)

Jest też wielkim śmieciarzem:-( grzebie w kuble na śmieci, musimy zamykać kuchnię przed ta bestyjką. Kiedys wracam do domu i o mało zawału nie dostałam, w salonie cały worek z kubła przywleczony, wszystko pogryzione, wylizane, puszka od kota wylizana na błysk, steropiany po łososiu przeżute i wycyckane:-(
Mąż już dokladnie rozpoznaje kupke od Colinaw ogrodzie, bo zazwyczaj można w niej różne cuda znaleźć jak kawałki worka, jakieś nici, kawałki pluszaka:-(
Bardzo sie o niego boje, żeby cos mu sie nie stało:-( ale upilnować go nie sposób.

Wczoraj Sebuś z mężem na kolacyjkę zjadali wedzona makrelkę, została skóra i szkielet na talerzu, chwila nie uwagi i talerz pusty:-( Obwąchanie całego stada wskazało na jednego delikwenta!!! Domyślacie sie kogo? :-)

Ale i tak go uwielbiam :-) Jest cudowny:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Colinek jest szczęśliwym domowym, kanapowym mamlasem:-) Jest moim ulubieńcem, moja przylepą, moim cieniem:-)
Jest też wielkim śmieciarzem:-(... Wczoraj Sebuś z mężem na kolacyjkę zjadali wedzona makrelkę, została skóra i szkielet na talerzu, chwila nie uwagi i talerz pusty:-( Obwąchanie całego stada wskazało na jednego delikwenta!!! Domyślacie sie kogo? :-)
Ale i tak go uwielbiam :-) Jest cudowny:-)[/QUOTE]

Jak fajnie Ihabe, że napisałaś co u Was:ylsuper:! Tęskniłam już za Twoimi opowiadaniami!
Bardzo się cieszę, że wszystko tak fajnie się ułożyło:klacz:!
Colinek całuśny i wszystkożerny:eviltong:... Ale za to jeszcze bardziej kochany i zabawny:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...