Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaki husky-w DS


Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soema']Bo to trudna sztuka być.[/QUOTE]

heheh, dobre

Ja mam chłopaków cały czas na wyróżnionym allegro. Oczywiście masa oglądających i obserwujących. Pewnie wśród nich i ci nieankietowi ;)
Na aukcji mam ich do środy. Dajcie mi znac, czy mam ich potem odnawiac, czy przejmiecie chłopaków. Mam kilka psów na wyróżnionych aukcjach i muszę już wybierac, które psy ogłaszac, bo zbankrutuję ;)

Aha, dodałam na aukcji, że chłopaki już są po kastracji, co by choc tych przeciwnych zabiegowi wykluczyc. Nawet do mnie z przychodziły zapytania, czy zabieg jest konieczny. Teraz nie ma już powrotu, bo chłopaki odjajczeni. I dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Opisy chlopakow

[QUOTE]runo to mój ulubieniec, sam na ogrodzie czy w domu jest super przyjacielem, nie opuszczał mnie na krok, chętny do współpracy z człowiekiem, za nagrodę (przysmak) zrobi wszystko, siada, położy się, zostanie na jakieś 10sekund i 5m, ale jak na początek to świetnie [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]
Do innych psów podchodzi z założeniem, że jest tym słabszym i się poddaje każdemu.
Do dzieci bardzo otwarty, spokojny, zrównoważony, przetestowany różnymi sposobami jak: dziecko leży na nim, ciągnie go za łapę, ogon, bije go po pysku a Bruno mimo to szczęśliwie go liże .
Bruno potrzebuje więcej ruchu niż zwykły kanapowiec, spacery sądzę, że go nie zaspokoją, on kocha biegać i chciałbym, żeby miał właściciela który z nim będzie biegał, jeździł na rowerze czy podpinał do zaprzęgu bo jak najbardziej się do tego nadaje. Jeśli nie będzie zmęczony to będzie kombinował jak tu sobie samemu pobiegać i sądzę że będzie uciekał w poszukiwaniu ruchu i przygód.


Czaki ma zachowanie typowego szczeniak, wszędzie go pełno zawsze uśmiechnięty i zadowolony z życia, ciężko się z nim pracuje, nie jest tak wrażliwy na przysmaki jak Bruno, on tylko by się bawił i nic go więcej nie obchodzi, potrzebuje twardej ręki i ułożyć go odpowiednio pod siebie.
Do dzieci tak jak Bruno tylko że Czaki jest mniej ostrożny pod tym względem, że skacze na dziecko z radości oczywiście i chce się z nim bawić, biegać.
Do innych psów podchodzi z dystansem i daje się zdominować tylko wtedy jak wie, że z nim nie ma szans, młode psy w swoim wieku próbuje zdominować i ustawić co nie zawsze mu to wychodzi;))
Co do biegania to tak samo jak Bruno, zdecydowanie, żeby był szczęśliwy to musi się wybiegać, wtedy też zmęczony nie kombinuje żeby zwiać, tylko leży ewentualnie kosztuje kości;) [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

200 zł przelane wczoraj
tyle ile wpłynęło do wczoraj:
Z FB wpis:
Do dzisiaj do godziny 15 wpłynęly pieniązki od:
17.06.2011r. Anna M. G. 2 zł
17.06.2011r. Karina K.B. – 1 zł
17.06.2011r. Karolina M.T. 10 zł
17.06.2011r. Katarzyna U.P. 1 zł
16.06.2011r. Joanna B.M. 2 zł
16.06.2011r. Emilia E.D. 5 zł
16.06.2011r. Agnieszka G. 2 zł
16.06.2011r. Wiktoria S.Q. – 10 zł
16.06.2011r. Karolina A. P. - 4,86 zł
17.06.2011r. Kinga L. 10 zł
17.06.2011r. Magdalena M. 5 zł
16.06.2011r. Mateusz P. N. – 1 zł
16.06.2011r. Katarzyna M.B. - 150 zł

Łącznie 193 zł 86 gr
kwotę 200 zł przelałam do DT - brakuje nam jeszcze 50 zł

Link to comment
Share on other sites

Treśc meila
[FONT=arial]Witam,

Piszę w sprawie aukcji numer 1657111651

Jak prezentuje się możliwość wysłania za granicę? Prosiłbym o przedstawienie ewentualnego kosztu nadania do Niemiec.

[B]Zastanawiam się czy znajdą sie takie kartony na Czakiego i Bruna[/B]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Treśc meila
[FONT=arial]Witam,

Piszę w sprawie aukcji numer 1657111651

Jak prezentuje się możliwość wysłania za granicę? Prosiłbym o przedstawienie ewentualnego kosztu nadania do Niemiec.

[B]Zastanawiam się czy znajdą sie takie kartony na Czakiego i Bruna[/B]
[/FONT][/QUOTE]


O, kurde.... powiedz, że to żart? Sama to wymyśliłaś, no nie?

Byłoby hitem wątku: "Po ile ten pies"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Treśc meila
[FONT=arial]Witam,

Piszę w sprawie aukcji numer 1657111651

Jak prezentuje się możliwość wysłania za granicę? Prosiłbym o przedstawienie ewentualnego kosztu nadania do Niemiec.

[B]Zastanawiam się czy znajdą sie takie kartony na Czakiego i Bruna[/B]
[/FONT][/QUOTE]

O ludzie, ale ktoś ma wyobraźnie...Albo może brak wyobraźni raczej powinnam napisać :angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...