Jump to content
Dogomania

Poszukujemy osób chętnych do straży dla zwierząt


*Martynka*

Recommended Posts

dosyc z tym margo dupargo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ignorujcie glupote !!!!!!!!!! bo to krytyka to nie jest ani nawet nie wyglada na samotnosc !!!!!!!!!!!!! to zgorzknialy typ ktory bedzie miec pretensje do wszystkich i o wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!! inie czytajcie jego uwag bo takich uwag to jest miliony !!!!!!!!!!!! niestety na tym swiecie przewazaja ludzie tego typu !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bozena1964']dosyc z tym margo dupargo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ignorujcie glupote !!!!!!!!!! bo to krytyka to nie jest ani nawet nie wyglada na samotnosc !!!!!!!!!!!!! to zgorzknialy typ ktory bedzie miec pretensje do wszystkich i o wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!! inie czytajcie jego uwag bo takich uwag to jest miliony !!!!!!!!!!!! niestety na tym swiecie przewazaja ludzie tego typu !!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Bożenka, masz rację mądry głupiemu ustępuje. Ja się już nie dam wciągać w jej dyskusje. Dziewczynę nie interesuje SDZ ale czyta ten wątek w każdym szczególe, pisze na nim jakieś bzdury, Bożenko to nie samotność to brak poczucia własnej wartości, nie przyjechała na spotkanie bo po pierwsze nie miała nic do zaoferowania lepszego niż SDZ nie wiem tak kocha zwierzęta ale chyba te w gazecie i telewizji, bo skoro pomoc zwierzętom nazywa brednią czy bzdurą, sama pewnie nigdy żadnemu nie pomogła więc po co miałaby się kompromitować na zebraniu, po dwa to taki typ co wyżyć się na forum tylko potrafi bo jej nikt tutaj nie widzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Martynka*']Bożenka, masz rację mądry głupiemu ustępuje. Ja się już nie dam wciągać w jej dyskusje. Dziewczynę nie interesuje SDZ ale czyta ten wątek w każdym szczególe, pisze na nim jakieś bzdury, Bożenko to nie samotność to brak poczucia własnej wartości, nie przyjechała na spotkanie bo po pierwsze nie miała nic do zaoferowania lepszego niż SDZ nie wiem tak kocha zwierzęta ale chyba te w gazecie i telewizji, bo skoro pomoc zwierzętom nazywa brednią czy bzdurą, sama pewnie nigdy żadnemu nie pomogła więc po co miałaby się kompromitować na zebraniu, po dwa to taki typ co wyżyć się na forum tylko potrafi bo jej nikt tutaj nie widzi.[/QUOTE]

Ha,ha ,ha z ciebie psycholog z koziej d... trąba,nie obrażając kozła.
Jeśli od pół roku masz kontakt z SDZ i do tej pory nic do ciebie nie dotarło to faktycznie szkoda mojego czasu ,musisz sama obudzić się z ręką w nocniku ,żeby pojąć o co chodzi.To w jaki sposób chcesz mnie obrazić ,tylko mnie rozśmiesza i jednocześnie upewnia ,że mało widzisz ,ale dużo mówisz .Za pól roku ,albo wcześniej będziesz inaczej śpiewała .

Link to comment
Share on other sites

hahaha daj już sobie spokój z tymi uwagami, nic nie robisz dla zwierząt a wyżej s...niż dupe masz.Pewnie cie tam nie chcą w SdZ bo im pieniądze kradłaś a teraz się tu pocisz na forum albo do p Jandy się zalecałaś lub kogoś stamtąd i mieli cię w d... bo nic nie piszesz tu o ochronie zwierząt tylko mnie obrażasz bez powodu Koniec dyskusji z toba, nara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Martynka*']hahaha daj już sobie spokój z tymi uwagami, nic nie robisz dla zwierząt a wyżej s...niż dupe masz.Pewnie cie tam nie chcą w SdZ bo im pieniądze kradłaś a teraz się tu pocisz na forum albo do p Jandy się zalecałaś lub kogoś stamtąd i mieli cię w d... bo nic nie piszesz tu o ochronie zwierząt tylko mnie obrażasz bez powodu Koniec dyskusji z toba, nara[/QUOTE]


Skończcie już. A już w ogóle przestańcie oskarżać kogoś o kradzieże jakieś !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Martynka*']To wytłumacz mi gosia o co jej chodzi bo na pewno nie o dobro zwierząt a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.[/QUOTE]


Ja pomagam w schronisku i wiem, że pomagam.

Martynko - nie wiem o co chodzi, ale po prostu ignorujcie te wypowiedzi i tyle. Ale nie możesz pisać tu, że ktoś okradał SDZ, jak nie masz o tym pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']wiecie co jak czytam takie teksty to wole już sama nadal pomagać psiakom i kotom blisko siebie a nie mieszać się w coś takiego,swoją drogą to poziom wypowiedzi broniących sdz żenada,zniechęca i tyle. Powodzenia[/QUOTE]

Tak, więc mamy się nic nie odzywać i uśmiechać się jak ktoś miesza nas bezpodstawnie z błotem. Super podejście. Ta dziewczyna najpierw życzyła nam powodzenia a potem nagle zaczęła obrażać. Ja powiem tak, wiele wspaniałych osób się zgłosiło i to nas cieszy. Ja niepotrzebnie wdałam się w dyskusję. Mogłam nie reagować i byłby spokój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Ja pomagam w schronisku i wiem, że pomagam.

Martynko - nie wiem o co chodzi, ale po prostu ignorujcie te wypowiedzi i tyle. Ale nie możesz pisać tu, że ktoś okradał SDZ, jak nie masz o tym pojęcia.[/QUOTE]

też nie wiem o co chodzi i też właśnie chce to ignorować. ta dziewczyna też bezpodstawnie oskarża mnie cały czas i obraża. Cokolwiek nie napiszę od razu mnie atakuje. Dziewczyny piszą, że pomagają zwierzętom-na to nie reaguje, a jak ja napisze to od razu ma z tym problem i zaczyna mnie pierwsza obrażać.

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety jestem z Gdańska więc nie pomogę Wam zbyt wiele :( Ale trzymam kciuki za Was :cool1: nie przejmować się i robić swoje :) i proponuję przeniście się na inne forum, bo jeśli u Was powstanie Straż Dla Zwierząt to nie piszcie tu nic nawet bo widzę, że tu Was ciągle będzie atakować jedna osoba na tym wątku, pisząc z różnych kont. Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']wiecie co jak czytam takie teksty to wole już sama nadal pomagać psiakom i kotom blisko siebie a nie mieszać się w coś takiego,swoją drogą to poziom wypowiedzi broniących sdz żenada,zniechęca i tyle. Powodzenia[/QUOTE]
powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

do aleksandry chcesz sie dowiedziec czegos wiecej zadzwon do mnie juz kilka razy podawalam numer i nikt nie zadzwonil a takich ludzi jak margo mamy na codzien multum i moze wiecej ! widzisz sama jakie psy sa oddawane do schroniska a dlaczego? gdyz ludzie sa tacy jak margo wiec bedziemy bronic sdz gdyz wtedy mozemy prawnie pomagac zwierzetom , nikogo nie zmuszamy, zglaszaja sie ludzie dobrowolnie i wiedza co ich czeka ,takze jak mozesz nie pisz na forum ze nie chcesz nas sluchac,jest ciagle walka z ludzmi nieodpowiedzialnymi i krytykami i glupimi uwagami jak to przedstawil margo ! tyle mam do powiedzenia reszta zalezy od ciebie

Link to comment
Share on other sites

halo halo a gdzie jest napisane że nie chce słuchać bo się nie doszukałam,jest tu jakaś dyskusja i widze że nie ma żadnych argumentów i tak zwyczajnie teksty w stylu "wyżej s...niż dupe masz.Pewnie cie tam nie chcą w SdZ bo im pieniądze kradłaś a teraz się tu pocisz na forum albo do p Jandy się zalecałaś lub kogoś stamtąd i mieli cię w d..." nie podobają mi się i czemu szczegóły nie mogą być tu na wątku napisane? po tym co poczytałam to chyba nie chce się w to mieszać ale jak najbardziej życze wam powodzenia bo każdy miłośnik zwierząt jest potrzebny a jak kto pomaga to już od niego zależy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']ja nie wiem ale ton wypowiedzi też się liczy,a ja mam pytanie które już tu padło ale odpowiedzi nie widziałam,czy ten cały Janda ma cokolwiek wspólnego ze Strażą Dla Zwierząt którą chcecie utworzyć? bardzo prosze o jasną odpowiedź[/Q
SDZ W POLSCE JEST TAM NUMER TELEFONU ZADZWON I ZAPYTAJ JAKA JEST SYTUACJA Z JANDA , JA ODPOWIADAM NA PYTANIA LUDZIOM CO CHCA POMAGAC PRAWNIE ZWIERZETOM ,NIE INTERESUJA MNIE PRYWATNE SPRAWY KTO CO ZROBIL ! KAZDY CZLOWIEK COS MA NA SUMIENIU ,KONCZE DYSKUSJE NA TEN TEMAT A KTO CHCE DOWIEDZIEC SIE CZEGOS WIECEJ ZAPRASZAM NA SPOTKANIE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleksandra bytom']halo halo a gdzie jest napisane że nie chce słuchać bo się nie doszukałam,jest tu jakaś dyskusja i widze że nie ma żadnych argumentów i tak zwyczajnie teksty w stylu "wyżej s...niż dupe masz.pewnie cie tam nie chcą w sdz bo im pieniądze kradłaś a teraz się tu pocisz na forum albo do p jandy się zalecałaś lub kogoś stamtąd i mieli cię w d..." nie podobają mi się i czemu szczegóły nie mogą być tu na wątku napisane? Po tym co poczytałam to chyba nie chce się w to mieszać ale jak najbardziej życze wam powodzenia bo każdy miłośnik zwierząt jest potrzebny a jak kto pomaga to już od niego zależy[/quote]
pozdrawiam i zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wirginiak']Dziewczyny, radziłam przenieście się na inny wątek, bo tych ataków będzie bez końca.[/QUOTE]

Mamy wątki na innych forach też ale tam jest "normalnie" ale co dziwne, najwięcej osób chętnych zgłasza się właśnie na tym forum !!! Nie wszystkie z nich piszą tu posty, tylko dzwonią do Bożeny lub piszą prywatne wiadomości do mnie. Pewnie widzą co się dzieje i nie chcą być atakowane. Było już jedno nasze zebranie,teraz będzie drugie. Na zebranie może przyjść każdy i dowiedzieć się wszystkiego i sam podjąć decyzję czy chce być w SDZ czy nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozena1964']

SDZ W POLSCE JEST TAM NUMER TELEFONU ZADZWON I ZAPYTAJ JAKA JEST SYTUACJA Z JANDA , JA ODPOWIADAM NA PYTANIA LUDZIOM CO CHCA POMAGAC PRAWNIE ZWIERZETOM ,NIE INTERESUJA MNIE PRYWATNE SPRAWY KTO CO ZROBIL ! KAZDY CZLOWIEK COS MA NA SUMIENIU ,KONCZE DYSKUSJE NA TEN TEMAT A KTO CHCE DOWIEDZIEC SIE CZEGOS WIECEJ ZAPRASZAM NA SPOTKANIE[/QUOTE]

Święta racja Bożenko. Temat forum był inny a zrobił się inny. Trzeba zakończyć te dyskusje które nic nie wnoszą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Martynka*']hahaha daj już sobie spokój z tymi uwagami, nic nie robisz dla zwierząt a wyżej s...niż dupe masz.Pewnie cie tam nie chcą w SdZ bo im pieniądze kradłaś a teraz się tu pocisz na forum albo do p Jandy się zalecałaś lub kogoś stamtąd i mieli cię w d... bo nic nie piszesz tu o ochronie zwierząt tylko mnie obrażasz bez powodu Koniec dyskusji z toba, nara[/QUOTE]

Teraz uważaj ,bo to oszczerstwo i można być za to mocno ukaranym .Nie pozawalaj sobie na takie komentarze ,bo będę zmuszona zgłosić tego rodzaju postępowanie na forum publicznym.Trzymaj nerwy na wodzy i nie obrażaj innych ,nie mając pojęcia o czym piszesz [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon6.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']wiecie co jak czytam takie teksty to wole już sama nadal pomagać psiakom i kotom blisko siebie a nie mieszać się w coś takiego,swoją drogą to poziom wypowiedzi broniących sdz żenada,zniechęca i tyle. Powodzenia[/QUOTE]

I tak będzie lepiej dla Twojego własnego dobra ,wierz mi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...