Jump to content
Dogomania

Poszukujemy osób chętnych do straży dla zwierząt


*Martynka*

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zozolina']Jeszcze ja:multi: !!!!!!!!! jeszcze ja:multi: !!!!!!!!!!!!! kurcze wreszcie :bigcool::klacz:!!!! podajcie jakies info co jak gdzie i kiedy !!![/QUOTE]
moj numer 501 673 191 eska wystarczy a ja oddzwonie , wyjasnie co i jak a poki co to zebranie na wolnym powietrzu 23 czerwca kolo ikei w strone katowic po drugiej stronie przy trasie mac donald , kto chetny zostac wolontariatem w strazy dla zwierzat zapraszam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']a może być ponad 30???? próbowaliśmy to zorganizować dla naszych dziewczyn ale p J nie dotrzymał słowa, ja bym chciała bardzo i może jeszcze ktoś!!!!(doświadczeni)[/QUOTE]


Oczywiście, że może być ponad 30 :))) 30 osób jest potrzebne aby cokolwiek zacząć.
Najlepiej jak będzie NAS jak najwięcej :)))
Cieszymy się bardzo :smile:)
Proszę o kontakt z Bożenką 501 673 191 ona spisze wszystkie osoby, odpowie na pytania.
Im nas będzie więcej tym lepiej.

Póki co jest nas 26 plus dwie osoby nie potwierdzone.
Tak niewiele trzeba, żeby w końcu zacząć.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jesli mozna Bożenko to ja sie odezwe ale jak odblokuja mi konto:roll::placz:...zapomniałam zapłacic i...klops...ale jesli cos do dogadania to mój nr jest 504 106 164,a jak nie to zadzwonie we wtorek lub srode jak mi odblokuja...kurcze gdzie ja mam głowe...:wallbash::flaming::flaming:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Jesli mozna Bożenko to ja sie odezwe ale jak odblokuja mi konto:roll::placz:...zapomniałam zapłacic i...klops...ale jesli cos do dogadania to mój nr jest 504 106 164,a jak nie to zadzwonie we wtorek lub srode jak mi odblokuja...kurcze gdzie ja mam głowe...:wallbash::flaming::flaming:[/QUOTE]

Już wysłałam Twój numer.
Będzie dzwonić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Kto jedzie na spotkanie organizacyjne z okolic katowic lub z samego dworca w kato? nie za bardzo wiem jak tam dojechac do ikei dlatego moze mogłabym sie podłaczyc ? prosze o odp !!!![/QUOTE]

My (ja i Bożenka ) jesteśmy i będziemy jechać z Sosnowca. Ale z Katowic pod Ikee jest bardzo łatwo dojechać. Np. Pójdziesz pod Empik na Piotra Skargi i wsiądziesz w autobus który jedzie na Sosnowiec (np. 808 czy 811) i poprosisz kogoś żeby Ci powiedział gdzie wysiąść- to jest dosłownie parę przystanków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirke69']A ja z innej beczki :cool3:

Gdzie można przeczytać statut sdz?
znalazłam w necie parę, ale nie jestem pewna który będzie nas dotyczył[/QUOTE]


Wszystko będzie dostępne na spotkaniu. :)
Poczytaj przed spotkaniem co znajdziesz nalepiej na stronie Straży Dla Zwierząt w Warszawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eden']Musisz wysiąść koło Carrefoura (drugi przystanek) i przejść na drugą stronę drogi szybkiego ruchu.[/QUOTE]

Tak to jest dokładnie tam, powiesz, że chcesz wysiąść pod Carrefourem, potem trzeba przejść pod mostem na drugą stronę drogi szybkiego ruchu. Ale na pewno trafisz bez najmniejszego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...