Jump to content
Dogomania

Gdzieś na końcu swiata,psy znajduja schronienie... tylko co dalej ???


Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

P.Dorota prawdopodobnie przez najblizsze 2 tygodnie nie będzie miała dostępu do netu,biblioteka jest na urlopie :)...no chyba,ze zajrzy do mnie...
A te wszystkie roześmiane pychole juz mnie chyba nie będą lubic ,po tej akcji z Frontlaine,strasznie były nie zadowolone...Loka jeszcze miała na mnie focha za sterylke a tu nowa przykrośc ja spotkała,oj nagrabiłam sobie...dobrze,że były te żujki od Agusi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']P.Dorota prawdopodobnie przez najblizsze 2 tygodnie nie będzie miała dostępu do netu,biblioteka jest na urlopie :)...no chyba,ze zajrzy do mnie...
A te wszystkie roześmiane pychole juz mnie chyba nie będą lubic ,po tej akcji z Frontlaine,strasznie były nie zadowolone...Loka jeszcze miała na mnie focha za sterylke a tu nowa przykrośc ja spotkała,oj nagrabiłam sobie...dobrze,że były te żujki od Agusi :)[/QUOTE]

nie martw sie , wybacza ci , gdyz dobro zawsze przebija....

Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniadze z bazarku tłamsika :loveu::loveu::loveu: w kwocie 232,00zł ,nie jest to cała kwota,bo ktos tam jeszcze nie wpłacił,ale uzgodniłyśmy,że poczekamy,a póki co będę rządzic tym co jest :)
Zaraz uzupełnie na pierwszej stronie :) Myslę ,ze czas umówic chłopaków na wycięcie jajeczek :) Jutro bede u p.wetki to juz jakis termin zarezerwuję...

Link to comment
Share on other sites

Kaja jeszcze kilka złotych będzie ode mnie, bo z moich rzeczy poszły dwie więc kilka złotych jest u mnie
Podaj numer konta to ja Ci prześlę tą kaskę, żebym już ja z Tobą rozliczona była

edit sprawdziłam za moje fanty jest skromne 18 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Kaja jeszcze kilka złotych będzie ode mnie, bo z moich rzeczy poszły dwie więc kilka złotych jest u mnie
Podaj numer konta to ja Ci prześlę tą kaskę, żebym już ja z Tobą rozliczona była

edit sprawdziłam za moje fanty jest skromne 18 zł[/QUOTE]

Dobrze kochana zaraz sle Ci :),ale to chyba nie o Ciebie chodziło:evil_lol:


Na za tydzień w czwartek i piatek jestem umówiona na usunięcie jajeczek :)

Putina oszczędzamy,jeden chłop z jajami w stadzie musi być:lol:

Link to comment
Share on other sites

z bazarku uzbierało się w sumie 250 zł: 232 zł za moje fanty i 18 zł za fanty Atomówki. Swoją część wysłałam (i założyłam tam za jedną nierozliczoną spódniczkę- jeśli dziewczyna się rozliczy to fajnie, jak nie to te 13 zł będzie ode mnie- tak jak pisałam Ci na privie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tłamsik']z bazarku uzbierało się w sumie 250 zł: 232 zł za moje fanty i 18 zł za fanty Atomówki. Swoją część wysłałam (i założyłam tam za jedną nierozliczoną spódniczkę- jeśli dziewczyna się rozliczy to fajnie, jak nie to te 13 zł będzie ode mnie- tak jak pisałam Ci na privie)[/QUOTE]

A ja Ci pisałam,zebyś nie zakładała za kogos ,bo przeciez i tak duzo zrobiłas i z jakiej racji masz jeszcze dokładac :) aleś Ty uparta,no ...osiołek normalnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą mąż dzwonił do mechanika i niestety nie odda:placz::placz::placz:może w piątek wieczorem :placz::placz::placz:musze odwołać zabiegi,a tak dobrze szło do tej pory...nie odśc ,że pogoda do ...to jeszcze i to...

Link to comment
Share on other sites

Aniu.. tak sobie myślę.. żebyś napisała też na wątku bazarku spódniczkowego, że wpłynęła do Ciebie kasa.. wiesz.. tak żeby formalnie było ok..

a z tą jedną nierozliczoną spódniczką jest tak, że dziewczyna się wakacjuje.. jak wróci ureguluje wszystko i będzie można zamknąć całkiem bazarek.. no i oczywiście zacząć nowy :D żeby chłopaków odjajczyć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tłamsik']Aniu.. tak sobie myślę.. żebyś napisała też na wątku bazarku spódniczkowego, że wpłynęła do Ciebie kasa.. wiesz.. tak żeby formalnie było ok..

a z tą jedną nierozliczoną spódniczką jest tak, że dziewczyna się wakacjuje.. jak wróci ureguluje wszystko i będzie można zamknąć całkiem bazarek.. no i oczywiście zacząć nowy :D żeby chłopaków odjajczyć :D[/QUOTE]

Napisałam,myślałam,ze to zrobiłam,ale widocznie miałam tylko taki zamiar i cos mi przerwało :(stara juz jestem to sie gubię :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...