Jump to content
Dogomania

Misia CHORA!!!Potrzebujemy pieniedzy na weta!!!POMOCY!!!Oprocz dom dla niej i 2 szcz.


Recommended Posts

Pikolo kochana czy mogę przesłać Ci foty Lea, bo dostałam wreszcie od Pani Ewy, a nie potrafię ich wkleić, wrrrrr!!!! Debilek jestem, wiem! A foty cudne, na nich Leo i nowy kumpel jego, znajdka śliczna. Leo wygląda pysznie, grubas, śliczny jak Tinka, podobny do niej bardzo. A kumpel jest biały, więc tandem to komiczny:) Na PW prześlij mi prosze swój adres emalowy, jeśli się zgodzisz na taki myk;) I mam namiary na miłą Panią behawiorystkę, może nam pomoże darmocha w sprawie Tinki i jej panicznego lęku przed burzą i fajerwerkami. Niestety Sylwester był koszmarem dla Ewy i Tinki:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam do wetki mojej, niestety jest w szpitalu teraz, coś się stało, nie wiem co. A druga wetka, która tam urzęduje podała cenę: 350zł za sterylkę i trzeba się zapisać, bo jest kolejka. To raczej kiepska opcja:( Coś ostatnio ciężko mi się załatwia różne sprawy, kwasisko jakieś!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doxa88']My oczywiście zawieziemy i odbierzemy Misię. To dane weterynarza Przychodnia dla Zwierząt - Katarzyna Maciejewska-Surlicka
ul. Siemiradzkiego 27, 93-137 Łódź
Tel.: (42) 642-93-35. One współpracują z fundacją niechciane-zapomniane i zdaje się tam je wypatrzyliśmy jak zaszła konieczność wysterylizowania naszego znajdka ;)[/QUOTE]

A w tej klinice nie mozna?Ja tam dzwonilam,250zl sterylka plus ewentualne koszty po.

Link to comment
Share on other sites

To tam właśnie jeździmy z naszą Lolą. Właśnie rozmawiałam z moim małżem i prawdopodobnie w poniedziałek będzie tam i obiecał, że pogada. Prosiłam żeby zapytał o cenę, termin ewentualne koszty po. I ponegocjował :) Czy coś jeszcze ma ustalić? Podpowiedzcie :) Aha - małż kazał zastrzec, że to może być środa :)

Link to comment
Share on other sites

Uffff, dzięki bogu, że jest taka alternatywa. A mnie się udało uzyskać deklarację przemiłej Pani Justyny, behawiorystki, która darmo obiecała zobaczyć Tinkę u Ewcu i podpowiedzieć co robić, żeby psica się tak panicznie nie bała burzy i wystrzałów. Pięknie dziękujemy Pani Justynie i Temidzie, z ŁTOnZu, nieocenionej za pomoc, jak zawsze:):):)

Link to comment
Share on other sites

Info z dziś - świeżutkie :) Sterylka 250-300 zł ale bardziej 300 bo duży pies. Taniej nie będzie bo taka jest cena i panie wetki nie mają jak zweryfikować jaką pies ma sytuację. Sterylki w poniedziałki i środy. Adres taki jak podawałam wcześniej na Siemiradzkiego. Oczywiście trza się wcześniej umówić. Tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Leo:lol:

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/515/dscn2220r.jpg/"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5664/dscn2220r.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/dscn2212vv.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/595/dscn2212vv.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/dscn2204h.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6052/dscn2204h.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/dscn2202j.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1240/dscn2202j.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doxa88']Info z dziś - świeżutkie :) Sterylka 250-300 zł ale bardziej 300 bo duży pies. Taniej nie będzie bo taka jest cena i panie wetki nie mają jak zweryfikować jaką pies ma sytuację. Sterylki w poniedziałki i środy. Adres taki jak podawałam wcześniej na Siemiradzkiego. Oczywiście trza się wcześniej umówić. Tyle :)[/QUOTE]

Ok dzieki ,ja pisalam o 250zl,mam nadzieje ze nie bedzie problemu ze jednak 300..

Link to comment
Share on other sites

Ale puchy tu!!!!!! Byłam wczoraj u Ewci, przyszła tam przemiła Justyna behawiorystka, która pomogła nam, dała fajocha rady, jak Tinkę nauczyć polubienia burzy:) DZIĘKUJEMY JUSTYNKO:):):):) Ta wizyta to był prezent...A Tinka cudna, przywitała mnie wylewnie i brzucho do miziania podstawiała. Ma cudowną lśniącą sierstkę. [B]Gdyby ktoś miał na zbyciu smycz fleksi to baaardzo poprosimy, bo nie ma pieniędzy, by kupić dla Tinki, a ostanią pogryzła![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ale puchy tu!!!!!! Byłam wczoraj u Ewci, przyszła tam przemiła Justyna behawiorystka, która pomogła nam, dała fajocha rady, jak Tinkę nauczyć polubienia burzy:) DZIĘKUJEMY JUSTYNKO:):):):) Ta wizyta to był prezent...A Tinka cudna, przywitała mnie wylewnie i brzucho do miziania podstawiała. Ma cudowną lśniącą sierstkę. [B]Gdyby ktoś miał na zbyciu smycz fleksi to baaardzo poprosimy, bo nie ma pieniędzy, by kupić dla Tinki, a ostanią pogryzła![/B][/QUOTE]

Też zróbcie nam prezent i podzielcie się z nami radami Justyny!

Mam po jakimś tymczasie wolną smycz flexi, 5m. Chętnie przekażę Tince. Rozumiem, że Tinka to Misia? Rzadko bywam na wątku i mogę coś pokręcić. Szukacie dla niej niedrogiej sterylki? Moja wetka robi fantastyczne, takie bezszwowe (tzn. szew jest w środku, żadne nici nie sterczą na zewnątrz - rewelacja, szybko się goi, nawet kołnierza ani kaftanika nie trzeba. Zwykle daje mi duży upust dla bezdomnych bid. Mogę zapytać. Jak duża jest sunia?

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak Tinka to Misia :) Suńka jest wielkości labradora. Dowiedz się jeśli możesz bo te nasze wetki to takie "z braku laku". Smycza bardzo by się przydała, bo chwilowo Tinka "donasza" smycz po rottwailerze, zupełnie nie ta bajka. Jak ją możemy dostać? :)

Marysia - wielkie dzięki za behawiorystkę :) Rady faktycznie fajne, słyszałam, że wybieracie się nocą z latareczkami przyuczać psicę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doxa88']Tak, tak Tinka to Misia :) Suńka jest wielkości labradora. Dowiedz się jeśli możesz bo te nasze wetki to takie "z braku laku". [B]Smycza[/B] bardzo by się przydała, bo chwilowo Tinka "donasza" smycz po rottwailerze, zupełnie nie ta bajka. [B]Jak ją możemy dostać?[/B] :)

Marysia - wielkie dzięki za behawiorystkę :) Rady faktycznie fajne, słyszałam, że wybieracie się nocą z latareczkami przyuczać psicę ;)[/QUOTE]

Do odebrania na Radiostacji albo na Kościuszki za Centralem. Podajcie na PW jakiś kontakt tel.

I czekam na rady behawiorystki w kwestii "burza, strzały".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Też zróbcie nam prezent i podzielcie się z nami radami Justyny!

Mam po jakimś tymczasie wolną smycz flexi, 5m. Chętnie przekażę Tince. Rozumiem, że Tinka to Misia? Rzadko bywam na wątku i mogę coś pokręcić. Szukacie dla niej niedrogiej sterylki? Moja wetka robi fantastyczne, takie bezszwowe (tzn. szew jest w środku, żadne nici nie sterczą na zewnątrz - rewelacja, szybko się goi, nawet kołnierza ani kaftanika nie trzeba. Zwykle daje mi duży upust dla bezdomnych bid. Mogę zapytać. Jak duża jest sunia?[/QUOTE]

Wiec tak
lek.wet.Robert Szymanski moze wysterylizowac za 250zl.
300 to troche za duzo,pol musimy oddac..
Agato a u Twojego jaka by byla cena?
Pomozcie podjac decyzje,bo musze na ster.skarbonce napisac adres kliniki.

Link to comment
Share on other sites

Agato piękne dzięki za smycz!!! Będę w okolicach Centralu w piątek, sobotę i niedzielę, jak coś daj znać na PW, gdzie mam być i o której to odbiorę smykę:) A co do burzy i strzałów to Justyna - baheawiorystka powiedziała rzecz, o której nie wiedziałam. Psiaki kiepsko reagują na burze nie tylko dlatego, że grzmi i się błyska, ale przede wszytskim dlatego, że są cholerne wyładowania elektryczne, które one odbierają sto razy mocniej, niż my. Dlatego mądre głowy chowają się do łazienki, tam jest najlepsze uziemienie!!!! Po pierwsze należy więc psiaka przetrzeć szmatką antystatyczną, od noska do ogona i spryskać poduchy psie płynem takowym też. To już psa uspokoi, bo zniweluje te cholerne prądziki, które tak go męczą. Wiecie, jak czasami nam odzież elektryzuje, aż się iskrzy, to psiaki właśnie tak mają, ale mocniej i w całym ciele!!! Koszmar:( A co do reszty rad to jest ich duuuużo, więc opowiem jak się zobaczymy przy diiiilu smyczowym;) Z ćwiczeń na teraz między innym jest polecany slalom dla Tinki, żeby się skoncentrowała na Ewci, popracowała i odstresowała. Ma być przed jedzeniem, więc stąd nasze plany na nocne latanie z latarkami na polu w celach slalomowania;)
Fajocha, że wet tańszy się szykuje:):):)
Doxa pozdrowienia i zapraszamy na nocne mary;)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Wiec tak
lek.wet.Robert Szymanski moze wysterylizowac za 250zl.
300 to troche za duzo,pol musimy oddac..
Agato a u Twojego jaka by byla cena?
Pomozcie podjac decyzje,bo musze na ster.skarbonce napisac adres kliniki.[/QUOTE]

Wydaje mi się, że to rozsądna cena. Misia to jednak spory psiak. Moja wetka dostępna dopiero w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Pikolo kochana nie wcześniej niż na koniec lutego umawiać:) Wtedy Ewcia będzie free:) Auuuuć i Tinkę ciachamy!!! Z przekazania smyczki nici, Agata dała znać w sobo w nocy, ja dziś w necie jestem...;) Ale jakoś to musimy sprytnie zrobić jednak. Do 3 lutego ugotowana jestem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Pikolo kochana nie wcześniej niż na koniec lutego umawiać:) Wtedy Ewcia będzie free:) Auuuuć i Tinkę ciachamy!!! Z przekazania smyczki nici, Agata dała znać w sobo w nocy, ja dziś w necie jestem...;) Ale jakoś to musimy sprytnie zrobić jednak. Do 3 lutego ugotowana jestem![/QUOTE]

Już tak mam, że tylko w nocy mogę. Smycz wciąż do wzięcia. Jutro/dzisiaj zadzwonię do Ewy. Może mieszka jakoś po drodze i da się podrzucić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...