Jump to content
Dogomania

Misia CHORA!!!Potrzebujemy pieniedzy na weta!!!POMOCY!!!Oprocz dom dla niej i 2 szcz.


Recommended Posts

kobitka juz jedzie po sunie,kazalam izie napisac oswiadczenie,gdzie kobitka sie podpisze ze zgadza sie na pozniejsza wizyte i podpisanie umowy adopcyjnej.....jak tak bedziemy czekac Marysiu to bedziemy miec do rozdania dorosle psy.Gdyby ludzie walili oknami i drzwiami to mozemy az tak przebierac ale nikt nie dzwoni.Na bank odsylam wszystkich,ktorzy mowia ze pies bedzie na podworku...tymczasem konczy sie lipiec a iza nie dostala kasy za hotelik a pieskow ma 7 a nie jednego...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnieszka1969']kobitka juz jedzie po sunie,kazalam izie napisac oswiadczenie,gdzie kobitka sie podpisze ze zgadza sie na pozniejsza wizyte i podpisanie umowy adopcyjnej.....jak tak bedziemy czekac Marysiu to bedziemy miec do rozdania dorosle psy.Gdyby ludzie walili oknami i drzwiami to mozemy az tak przebierac ale nikt nie dzwoni.Na bank odsylam wszystkich,ktorzy mowia ze pies bedzie na podworku...tymczasem konczy sie lipiec a iza nie dostala kasy za hotelik a pieskow ma 7 a nie jednego...[/QUOTE]
Agniecho Ty decydujesz. Ja wysłałam Ci wzór umowy, jak obiecałam. Zabezpiecz jak się da te zwierzaki, bo to, że ktoś nie deklaruje, że pies skończy na łańcuchu nie znaczy, że tak się nie stanie. Na podstawie opowieści na Dogomanii adopcje bez świrowania w kwestii bezpieczeństwa kończyły się często tragicznie, a w najlepszym wypadku szybkim zwrotem. Nieliczne wątki zawierały akcje błyskawicznych adopcji.
Rozumiem presję rosnącej kasiorrry, która jest związana z czasem. Niech jednak samo "szybko" nie będzie priorytetem. Oczywiście mimo największych zabezpieczeń zawsze może się coś skwasić, ale prawopodobieństwo jest jednak mniejsze.

Link to comment
Share on other sites

jest takie zobowiazanie,spox.czy pozniej dogomaniacy nasi kochani kontroluja te wszystkie psiaki...to inna sprawa...mam nadzieje,ze bedzie ok,naprawde sily mnie opuszczaja,tym bardziej ze mam cale mnostwo spraw,nie zwiazanych z psiakami,jak kazdy z nas pewnie...ale nie ogarniam juz...jak sie iza wkurzy i odda nam pieski to bedzie najlepsze...mam nadzieje,ze wezmiecie po jednym

Link to comment
Share on other sites

Super! Czy wiadomo ktore psiaki pojechaly do domu? Jest tylko takie oznaczenie pies nr1 - pies nr7 w miare mozliwosci moge odnawiac co kilka dni ogloszenia na gumtree tablica cafeanimal, zeby były na 1 stronie, na wierzchu, tylko problem z rozpoznaniem, ktore szczeniaki sa dostepne
ile maja teraz tygodni?

Link to comment
Share on other sites

zostala sunia z brazowymi elementami,sunia z krotka sierscia,pieski oprocz tego najwiekszego boczka nr 1 i nie wiem,ktory w koncu poszedl do wwy...iza nie ma komputera,moze owieczka napisze co i jak,wiem ze byla dzis tam,kontakt jest utrudniony na maksa.zeby to bylo blizej mnie a tak...piszcie do owieczki na priw.Poszedl na pewno boczek (ktory czeka na transport),sunia od brata blizniaka i piesun jakis ale nie wiem ktory...

Link to comment
Share on other sites

Wpadam na chwilkę bo zaraz mnie nie ma do odwołnia... Nie wiem czy będe miała dostep do netu a wyjeżdżam więc szybciutko napisze co i jak.

DO Wawy pojechała sunia MAŁGOSIA czyli chyba ta bliźniaczka. Ludzie fajni, szczególnie kobieta :) Zakochana w suni i ma do nas się zalogować :D Przy 4 dzieciaków nie bardzo ma czas na siedzenie tutaj ale obiecała ze się postara do nas zajrzeć i napisac co u psiny. Podpisała umowę adopcyją ze Stowarzyszenia "NICZYJE" do wglądu: [URL]http://www.niczyje.org.pl/zobowiazanie_niczyje.pdf[/URL] W UWAGACH napisałyśmy że sterylizacja do pierwszej połowy 2012 ma być wykonana. Maja swojego weta, rodzina ogólnie ma psiaki więc nie powinno być źle. Wizyta poadopcyjna mile widziana, Pani Lidia zaprasza serdecznie. :)

Przez to żeby podpisac umowe i dopilnowac wszystkiego musiałam przełozyć pare spraw i nie zdążyłam zrobić wuzyty przedadopcyjnej dla szczeniaka w Centrum Wawy. Czy ktos moze sprawdzić mi dom ?? Plissss ja dziś w nocy wyjeżdżam :( a psina czeka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Wpadam na chwilkę bo zaraz mnie nie ma do odwołnia... Nie wiem czy będe miała dostep do netu a wyjeżdżam więc szybciutko napisze co i jak.

DO Wawy pojechała sunia MAŁGOSIA czyli chyba ta bliźniaczka. Ludzie fajni, szczególnie kobieta :) Zakochana w suni i ma do nas się zalogować :D Przy 4 dzieciaków nie bardzo ma czas na siedzenie tutaj ale obiecała ze się postara do nas zajrzeć i napisac co u psiny. Podpisała umowę adopcyją ze Stowarzyszenia "NICZYJE" do wglądu: [URL]http://www.niczyje.org.pl/zobowiazanie_niczyje.pdf[/URL] W UWAGACH napisałyśmy że sterylizacja do pierwszej połowy 2012 ma być wykonana. Maja swojego weta, rodzina ogólnie ma psiaki więc nie powinno być źle. Wizyta poadopcyjna mile widziana, Pani Lidia zaprasza serdecznie. :)

Przez to żeby podpisac umowe i dopilnowac wszystkiego musiałam przełozyć pare spraw i nie zdążyłam zrobić wuzyty przedadopcyjnej dla szczeniaka w Centrum Wawy. Czy ktos moze sprawdzić mi dom ?? Plissss ja dziś w nocy wyjeżdżam :( a psina czeka...[/QUOTE]

Owieczko slonecznego urlopu zycze!Napisalam do dwoch dziewczyn z W-wy.Moze ktoras pomoze.Wadercia kochana ,napisala mi tez ze zrobi jeszcze pakiecik dla psiakow.

Link to comment
Share on other sites

Pikola,pisalam wyzej ze zdjecia ma owieczka,ja mam tylko te najwczesniejsze,ktore sa nieaktualne bo psiaki podrosly.dlaczego tu nikt juz nie wchodzi oprocz nas????Kurcze,tak mnie zapewniano ze wszystkich stron,ze szczeniaczki to spokojnie-uda sie wszystkie wydac...a tu zostajemy sami,bez pieniedzy na hotelik,z duzymi psami,iza mi zakomunikowala,ze zostalo juz pol worka karmy.sluchajcie nie zostawiajcie tylko mnie jakis decyzyjnych spraw,wszyscy po trosze jestesmy matkami tych pieskow,ja nie mam na nie wylacznosci...jesli jakies swiatelko,jakas fundacja....to nie piszcie mi na priw tylko dzwoncie sami.Nie jestem w stanie ogarnac tego sama.

Link to comment
Share on other sites

Ok, Ago, podpytam o karmę Fundacje, TOZ, w Łodzi. Nie poddawaj się. Wiem, że to wszytsko idzie jak po grudzie, ale wierzę, że jednak damy radę! Czy dotarła umowa na Twój adres? Nie pokopałam czegoś? Dziewczyny a czy na Łódź są zrobione ogłoszenia? Tu przynajmniej sprawdzanie domków by było z bańki. O Pułtusk juz zapytałam, czekam na odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Wpadam tu tylko na chwilę, bo muszę gnać do roboty, napiszcie mi proszę na pw, żeby nie przegapiła, gdzie potrzebujecie zrobić wizyty w Warszawie i ew. bliskich okolicach. Postaram się pomóc. Pułtusk niestety trochę daleko ode mnie :( I nie znam nikogo z tamtych okolic :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...