Jump to content
Dogomania

MILKA wielka, mega łagodna suczynka w DS!!!


Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Basiu, a czy mamę da się złapać? W lipcu mam wolne miejsce u Asi w Brzyściu, wzięłabym sunię na swój koszt do hotelu, jej potrzebna teraz najpilniej sterylizacja. Ale piszecie, że dzikawa jest, więc nie wiem, czy uda się ją złapać! Czy te DT to płatne?

Link to comment
Share on other sites

Sunia nie jest dzikawa tylko strasznie wystraszona - nic dobrego ją do tej pory nie spotkało. Jka pierwszy ra zją zobaczylismy to uciekała w sady i tyle ją widzielismy. Drugim razem trzymała się w pewnej odległości w sadzie, za każdym razme jest lepiej. Wczoraj nie wybiegła już ze stodoły, ale wcisnęła się pod rupiecie i powarkiwała.

Na wątku tutaj ktos zaproponował budę dla mamy i szczeniaków - pod Warszawą.
A DT dla jednego na Śląsku - strasnzie daleko.

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze. Wczoraj dzownił Pan z Krakowa w sprawie tego psiaczka jasnego z białą strzałką. Umówilismy się na rozmowę w niedzielę.
[B]Podziękuję wszystkim tu i teraz za wszystko.
Rozliczenia wpłat i wydatków zrobię zapewne w niedzielę - proszę o wyrozumiałość, ja cały tydzień praktycznie pracuję[/B] /łącznie z sobota i niedzielą nie każde ale przeważnie/ -

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Będzie dobrze. Wczoraj dzownił Pan z Krakowa w sprawie tego psiaczka jasnego z białą strzałką. Umówilismy się na rozmowę w niedzielę.
[/QUOTE]
Miejmy nadzieję,że gościu dojedzie. Ten psiaczek najfajniej sie prezentował na zdjęciach. Jakby była taka możliwość,żeby szczeniaczkom porobić pojedyncze fotki to byłoby mega super
(ale oczywiście jeśli da radę)

Link to comment
Share on other sites

zrobimy pojedyncze fotki.
Erka problem jest w tym, że sunia nie ufa nam na tyle, aby podejść i dac sie złapać. A nie jest to maleńka suczka. Tam jeszcze sa dwa psy - porzucone które także koczują w tej stodole. Obydwa większe - jeden czarny a drugi brązowy - zapewne ojcowie maluchów.
Napisałam do osoby oferującej Dt.
Dzięki maja602 - odpisałam.

Link to comment
Share on other sites

Te psiny sa bezpańskie - suka wyrzucona w zeszłym roku.
Pojedynczo damy radę - maluszki na szczęście nie boją się, w porę z ludźmi zaczęły mieć kontakt.

Odezwał sie do mnie Pan Grzegorz z Krakowa z oferta pomocy - serdecznie dziękuję:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...