Jump to content
Dogomania

Ciapek-fretka.Juz ma swoj DOM NA ZAWSZE :) Powodzenia, kochanie. na obczyznie :)


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Noo widze, że tu dobre wieści :) Oby się pani zdecydowała.. Myśle, że jak Ciapek pośle Pani buziaka to się w nim z miejsca zakocha ;)
Ja mam teraz ograniczony dostęp do neta ale cały czas kibicuje. Mam nadzieje, że jak wejde następnym razem to Ciapuś będzie już spał na mięciutkiej podusi w nowym domku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja na okraglo wypytywalam naszych wetow o przyczyne kulawizny naszego malca. No bo juz taka ze mnioe maniaczka, i o wszystko wetow pytam,Swieta cierpliwosc maja one ,trzeba to przyznac,
A wiec najpierw sadzilam ze mial kiedys jakis wypadek , i niezbyt dobre zrosniecie spowodowly takie niezbyt przyjemne skutki ,, Jednak weterynarze nie wykluczaja tez ze to moglo byc o d tego nieszczesnego guza , ktory uwierl na nerw, Jasnej odpowiedzi nie ma, Zapewne trzeb by bylo zrobic wiele przeswietlen , Ae to juz trzeba pytac brazowej ,co na to nasze Doktorki . One stwierdza dokladnie diagnoze , choc bez przeswietlen i badan sto procent nie dadza
Wiec czekamy na wiesci o d Brazowej .
Oby pani sie zdecydowala na niego , trzymam kciuki za mojego Fredzia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...