Jump to content
Dogomania

Ciapek-fretka.Juz ma swoj DOM NA ZAWSZE :) Powodzenia, kochanie. na obczyznie :)


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedy pierwszy raz go wypuscilam pracownicy schrony od razu mowili,,,ooooo ale on cie lubiii tak do ciebie lgnie,,, Nie wiedzieli wtedy jeszcze ze on przeszedl tak daleka droge,,dlatego taki sentyment do siebie mielismyy,,
Teraz czeka go jeszcze wieksza podroz,,, Ale on wygodnie polozy sie na miekkkim poslaniu i bedzie lezal ile sie da,,
kochany maluch,,,,oby mu sie wszystko udalo:razz:

Link to comment
Share on other sites

Obroze dostanie od ciotki 1mzeta,ktora przysłala z dalekiego Londynu pare sztuk dla naszych psiakow,na szczescie. No i to szczescie przynosza :)

Smycz jakas dostaniemy od kierownika,tez na szczescie.

Mysle,ze Ciapek bedzie zadowolony w samochodzie,sucho,cieplo,miekkie poslanie.Moze troche przezywac rozstanie,ale zrobimy tak,zeby nie zauwazyl naszego odejscia.

My go kochamy,ale tam tez sa miłosnicy zwierzta i beda Ciapka kochac.A moga mu zapewnic o wiele wiecej...
Poza tym,chyba jemu obojetnie w jakim jezyku do niego sie mowi :lol:

Link to comment
Share on other sites

w czwartek przybywa do Polski pani,ktora bedzie wiozła psa do niemiec,wiec musimy poczekac na deczje czwartkowa.
dzis Ciapek mial przeswietlenie robione,niestety pod narkoza (czemu ci weci tak chca podawac ta narkoze!,bo wygodniej??? :angryy: )
podobno niedobry był przy zastrzykach.Tylko ciekawe,czy wet byl dobry dla Ciapka?

no i dostałam info,ze kolezanka ze schronu go obcieła...mam nadzieje,ze nieduzo...a on juz tak ładnie odrastał.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Tundra,jest problem z transportem na teraz,wiec Ciapek jeszcze swieta spedzi w schronie.Ale nie martwcie sie cioteczki,Ciap pojedzie do domku,a w te swieta na pewno nie raz go odwiedze w schronie,bede mu kladła poduszeczki,chodziła na spacerki i dopieszczała groszkami od ciotki kaerjot :)

Link to comment
Share on other sites

Ciapek mial dzis swiateczny ,dlugi spacer,biegał po schroniskowym podworku,potem dzielnie pomaszerował z Dzekusiem do lasku.
Troche go poczesałąm,poopowiadałam o jego wyjezdzie,sluchał uwaznie.
Potem musialam Ciapka i Dzekusia, bronic przed kotem-terrorysta,Ursusem.Kocur obraził sie na mnie.

W schronie juz wszyscy wiedza,ze jedzie i dostał w zwiazku z tym brzydka ksywke.:lol: :lol: :lol: Chyba mu zazdroszcza!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...