Jump to content
Dogomania

Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)


agumka

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Dopiero teraz dostałam tel. żeby umówić się z Panem na wizytę - miałam zatkaną skrzynkę ;) jutro dzwonię i się umawiam.[/QUOTE]

Niestety cioteczki, ostatnio praca mnie przerasta :( zastępuje już za dużo osób i za niedługo nie będę wiedzieć jak się nazywam... przepraszam, nawaliłam, nie zadzwoniłam. Proszę, poproście Mysię_ - jest z Zabrza, jak nie ona to ktoś inny pomoże. (na głupi okres ta wizyta trafiła :/)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Chciałabym podziękować wszystkim osobom,które zaangażowały się w jakąkolwiek pomoc dla Burusia (tak nazywa się piesek,doczekał się imienia) i powiadomić wszystkich ,że maluch zostaje w swoim domu. Obecnie jego sytuacja wygląda bardzo pozytywnie. Dlaczego zostaje ? dlatego,że została adoptowana jego mama ,2-letnia sunia ,wysterylizowana. Adoptowali ją państwo ,którym odszedł 15-letni schorowany psiak. Mieli go również od tych samych ludzi. Ma dom kojcowo-ogrodowo-domowy, dotychczas była na łańcuchu .[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Mały zostaje z drugim starszym bokserkiem. W tej chwili teren na którym mieszkają będzie grodzony i w tym momencie zostaje zamkniety w całości to dość duża działka gdzie znajduje się dom ,widziałam miejsce przygotowywane do postawienia kojca ,w którym bedą przebywać kiedy brama będzie otwarta. Właściciel trochę inaczej zaczął nareszcie mysleć o tym jak należy je traktować .Psiaki są spokojne :) i ja też !!! Buruś przybrał na wadze i ma piękną sierść .Szaleje niesamowicie kiedy tam jestem ale widać zdrowy i to najważniejsze .[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Jeszcze raz dziękuję WAM WSZYSTKIM !!! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]RÓBCIE DALEJ TO CO ROBICIE DLA ZWIERZAKÓW !!![/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3]AGACIE DzIEKUJĘ ZA ZAŁOŻENIE WĄTKU :)[/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3]Ja nadal będę zaglądać do psiaka i zapraszam na dogomanię , po weekendzie będą nowe zdjęcia !!![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nooo, to pięknie, że wszystko się pozytywnie zakończyło :)

To ogłoszenia usuwam.
Chociaż weszłam na swoją pocztę, a tam znalazłam takiego maila:
"Witam,

mieszkam w dom jednorodzinnym pod Wrocławiem. Bardzo chętnie przygarnę tego psinka, ale jest jedno ale: ktoś musi go dowieźć do Wrocławia. Może komuś będzie po drodze? zwrócę koszt przewozu po uzgodnieniu.

Pozdrawiam."
Niestety ktoś nie skontaktował się z osobą podaną do kontaktu tylko napisał maila do autora ogłoszenia, a ja odebrałam tę wiadomość dopiero teraz, ponieważ mnie nie było i nie miałam dostępu do Internetu :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...