Jump to content
Dogomania

BERNARDYNka KAMI_Miłość jej przekleństwem_Potrzebujemy pomocy-deklaracji ledwie 100zł


zuzlikowa

Recommended Posts

Przywołujcie przywołujcie, bo domku nie widać a dług rośnie :( Niebawem wespół z Sylwkiem dobiją do 4000 zł.
Ostatnio wysłałam 15 kg paczkę do zuźlikowej pod kątem bazarku, czekam też na odpowiedź na moje pytanie od kerian :P
A u Kami po staremu, Elmo jeszcze nie wyjechał, więc dalej razem szaleją ;)

Link to comment
Share on other sites

No ja też mam nadzieję... silnik mamy do wymiany i już chyba ponad 2 tygodnie nie mamy samochodu... i nie wiem ile jeszcze nie będziemy mieli, bo nie mam kasy na naprawę. W każdym razie zorganizowanie samochodu na mojej wiosze, szczególnie tak "na już", jest prawie niemożliwe, więc trzymajcie kciuki, żeby psy nadal były zdrowe

Link to comment
Share on other sites

Czekam jeszcze na ostatnie wpłaty z bazarku i prześlę kasę do Kerian
Mój utarg to kropla w morzu długu ale gdyby tak więcej ciotek coś utargowało to grosik do grosza...To jedyny sposób żeby pomóc dla Kami bo nawet jak znajdzie dom to dług zostanie.

Edited by buniaaga
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']Zuzlikowa zajeta bardzo


[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.502966276400051.125567.100000600502318&type=1[/URL]








czy sunia ma ogłoszenia ???[/QUOTE]

Ja robiłam pakiet w sierpniu na woj podlaskie,zuzlikowa też robiła,ale każda ilość cenna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gawronka']Witaj Kami, witajcie Cioteczki
Też macie śnieg? :-o[/QUOTE]

Śniegu nie mamy ale mróz i słońce :)
Byłam z psami dziś na spacerze o 7.00 to krajobraz wyglądał pięknie z daleka jak by snieg leżał a z bliska ewidentnie Dziadzio Mróz :D

Link to comment
Share on other sites

U nas pogoda piękna, słońce świeci, ale fajnie się nie chodzi. Śnieg zmrożony, załamuje się pod łapami. Kami ma mocne łapy, więc jej to nie przeszkadza, ale są u nas psy, które ocierają sobie na tym ścierniaku opuszki... Po prostu jeszcze się organizm nie przyzwyczaił, że zimno i od razu takie ściernisko.
Sylwek od dwóch dni pokasłuje, mam nadzieję, że to przejściowe... bo nie mamy jak dojechać do weta...

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam dziś na konto Kami 230zł to kwota która do dnia dzisiejszego otrzymałam z bazarku dla Kami,niestety do dnia dzisiejszego nie mam wpłat od dwóch osób ( 61zł) ,jak tylko się odezwą i otrzymam wpłaty znowu zrobię przelew.
Zbliża się koniec miesiąca kasa dla Kami potrzebna nie ma więc potrzeby by leżała u mnie .

[B]Kerian[/B] jeżeli to nie problem potwierdź proszę na wątku bazarku jak otrzymasz wpłatę:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233284-Rozliczamy!Dla-domu-i-auta-Pomoc-dla-bernardynki-Kami-mega-d%C5%82ug-za-hotel!Do-16-X-2012[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...