Jump to content
Dogomania

Alba przegrała walkę z chorobą(*),Albinki wygrały,szukają domków KARMA MILE WIDZIANA


_ogonek_

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy ktoś na dogo jest prawnikiem???

Dzisiaj dzwoniła do nas policja, biorą się już za nasze zgłoszenie. Ale w przepisach są w ogóle nie zorientowani:shake:
Pytali się nas czy porzucenie do schroniska jest karalne i z jakiej ustawy:crazyeye:

Zastanawia mnie tylko jedno-czy porzucenie psa jest wykroczeniem czy przestępstwem wg [B][U]obowiązujących[/U][/B] przepisów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']
Dzisiaj dzwoniła do nas policja, biorą się już za nasze zgłoszenie. Ale w przepisach są w ogóle nie zorientowani:shake:
Pytali się nas czy porzucenie do schroniska jest karalne i z jakiej ustawy:crazyeye:[/QUOTE]
Boskie :diabloti:
Ale wracając do sprawy - Alba jest piękna i rzeczywiście przypomina jedną z japońskich ras.
rotek, na śmierć zapomniałam wczoraj.
Deklaruję 10 zł, dołożę do tego drugiego szczepienia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Boskie :diabloti:
Ale wracając do sprawy - Alba jest piękna i rzeczywiście przypomina jedną z japońskich ras.
rotek, na śmierć zapomniałam wczoraj.
Deklaruję 10 zł, dołożę do tego drugiego szczepienia ;)[/QUOTE]


i ja też dołożę.... proszę o nr konta

sunia cudna!!!
psiaczki też, choć szkieletki !

Link to comment
Share on other sites

na odwiedziny zapraszamy, nawet z psiakiem-jeśli jest łągodny to znajdziemy jakiegoś psiaka i pójdziemy na długi spacer

szczeniory dobrze stoją z suchą karmą, ale dzisiaj skończyła się ostatnia puszka dla JUNIORów
jestem zaskoczona ile osób pomogło nam w szczeniakach

Link to comment
Share on other sites

To zawsze zostają mi dla nich albo bazarek cegiełkowy albo jakiś usługowy.
a i miał być imienny :p

Tak jak napisałam w wątku Juranda:
nie ogarniam na razie, ale uporządkuję to wszystko jak tylko uporam się z bazarkiem ogłoszeniowym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']To zawsze zostają mi dla nich albo bazarek cegiełkowy albo jakiś usługowy.
a i miał być imienny :p

Tak jak napisałam w wątku Juranda:
nie ogarniam na razie, ale uporządkuję to wszystko jak tylko uporam się z bazarkiem ogłoszeniowym.[/QUOTE]

Zrob jak uwarzasz , jesli myslisz ze bazarek immieny przyniesie wiecej kasy to rob bazarek imienny. Najwazniejsze zeby zebrac pieniazki na maluchy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Zrob jak uwarzasz , jesli myslisz ze bazarek immieny przyniesie wiecej kasy to rob bazarek imienny. Najwazniejsze zeby zebrac pieniazki na maluchy .[/QUOTE]
No właśnie chyba jednak nie imienny :) Mam jeden pomysł, ale mogę go zrealizować dopiero jak skończę z ogłoszeniami,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...