Jump to content
Dogomania

Shar-peie w potrzebie


Maupa4

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sie znamy :) mamy dwie opcje,jesli znajdzie sie osoba chetna na wizyte u pani w darłowie i bedzie ok to psior potrzebuje transport do darłowa,jesli bedzie jakas skucha to wtedy pies ma u mnie nadal miejscówe i szukamy transportu szczecin-kedzierzyn albo gliwice,stamtąd moge go odebrac,teraz mam kiszke z dalszymi wyjazdami i nie dam rady dalej czasowo sie wyrobic,dlatego was prosze o pomoc,gdyby coś to mój nr 692435110

Link to comment
Share on other sites

Jutro jadę na sprawdzenie psiak do Szczecina .
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222006-Nero-wykastrowany-samiec-szuka-domku-%21-PILNE-MA-2-DNI-I-TRAFI-DO-SCHRONISKA"]http://www.dogomania.pl/threads/222006-Nero-wykastrowany-samiec-szuka-domku-!-PILNE-MA-2-DNI-I-TRAFI-DO-SCHRONISKA[/URL]

przy okazji mogę popytać o shar-peie.

Link to comment
Share on other sites

prześlijcie mi na maila shar peje które są w schronach czy potrzebują nowego domu i namiary na osoby z którymi moge w ich sprawie skontaktowac sie,postaram sie na bierząco pomagac im bo jest kiszka z adopcjami shar pejów,nie zawsze jestem na dogo i najszybciej bedzie jak zgłosicie mi na maila albo tel mój nr 692435110 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

jesli sie znajdzie to bedzie sie dłuuugo tłumaczył bo pies musiał byc głodzony kilka miesiecy,jest juz po wizycie u weta,ma przeciwzapalne i antybiotyki,zrzutka jest na karme dla niego no i chłopak zaczyna nowe życie,zrobił sie juz weselszy,goni koty,bawi sie piłeczką i cieszy na widok swojej nowej pani tak że prawie dupke urywa machajac ogonkiem :) okazał sie przemiłym i kochanym psiakiem a dodatkowo u potrafi kilka komend
jesli ktoś z was ma info o suczce w sochaczewie albo jezdzi tam do schronu to prosze o kontakt,jest kilka chetnych osób na shar peja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia nero 1']suczka shar pei z sochaczewa wreszcie bedzie miec dom tylko potrzebujemy transprtu sochaczew-poznań,może ktoś z was pomóc??? suczka siedzi tam juz wiele miesiecy i psychicznie jest tragedia,nowy dom jest sharpejowy wiec sunia trafi nie tylko w kochające ale i wiedzące o rasie rece[/QUOTE]
Kasiu, wrzucałaś info o transporcie na FB ?

Link to comment
Share on other sites

tak,agnieszka od nemo dała info i znalazła dziewczyne z dogo która za zwrot za paliwo może ją zabrac,jutro bede ustalac ze schronem kiedy suke można zabrac bo miała byc sterylizowana,domek czeka wiec teraz tylko kwestia dogadania transportu:) jeszcze zostało chyba około czterech sharpków do wyciągniecia,z Waszą pomocą uda sie znalezc dla nich dom,w tak krótkim czasie dwa już mają wiec trzeba rozgłaszac reszte i trzymac mocno kciukasy,dziekuje wszystkim za pomoc dla gnieciuchów!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jest samiec czarny (oczy do leczenia) i czarna piękna sunia Moca + 3 jej dzieci w wiku 3 tygodnie. Wszystkie psiaki trafiły pod opiekę Psiego Anioła ale potrzebują domów. Pies i suka spokojne, nie agresywne do psów i ludzi. Suka bardzo kontaktowa - ja się w niej zakochałam, jest cudna :)

tu jest wątek, zobaczcie zdjęcia psa, jak chudzina :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223562-Zlikwidowana-pseudo-z-Podlaskiego.-Wychudzon******-potrzebne-DT-i-wsparcie-finansowe[/url]

Edited by jaanna019
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...