Jump to content
Dogomania

KAPRYS po 5 latach w schronisku ZNALAZŁ DOM!


Guest AnetaR

Recommended Posts

Guest AnetaR

[size=4][b][color=darkorchid]kaprys po 5 latach czekania został adoptowany,
mieszka w katowicach :d
[/color][/b][/size]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fanie że założylaś Kaprysowi watek. Ja robię mu ogłoszenia od listopada na stronach internetowych ale jak dotąd zero zainteresowania. Może ktoś by go poogłaszał papierowo, porozwieszał na miescie ogloszenia , ?

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

Ooo, kurcze przez tyle czasu nikt się nim nie interesuje? On jest taaaaki fajny! Ja właśnie będę chodzić z firmówkami różnych psów (w tym Kaprysa) i rozwieszać je na jakichś słupach ogłoszeniowych itp.

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

[COLOR=green][B]Dzisiaj Kaprys skusił się na parówki :multi: - ostatnio nie chciał nic jeść :shake:.

Byliśmy nad wodą, ale biedny bał się wejść :-? i nawet się nie napił.



[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/Tc65xn8h_HI/AAAAAAAAE7A/LVtgiGJplMw/s640/DSCN6372.JPG[/IMG]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

Może kiedyś uda mi się go ,,namówić" żeby wszedł do wody:diabloti:. Ale nie wszystko na raz, dopiero zaczął cokolwiek ode mnie jeść :grins:

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

[LEFT][B][COLOR=purple]Dzisiaj znów byliśmy nad wodą (z Emi) ale Kaprys nie wyrażał chęci żeby wejść i pomoczyć łapki:placz:,
a było taaak gorącoooo.

Po spacerze usiedliśmy na polance w cieniu, a psiaki zaczęły zajadać parówki.
Moja psina zjadła nawet mięsną saszetkę :cool1: i parę psich ciastek (przedtem w ogóle nie chciał jeść,
więc jestem dumna :eviltong:).

Później zaczęło grzmieć i okazało się, że Kaprys boi się burzy - biedak nie miał gdzie się schować ,
ale nie uciekał - tylko podwinął ogon i na nim usiadł :shake:.[/COLOR]
[/B]
-[COLOR=seagreen][B] portret xD[/B][/COLOR]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdfGPvrgI2I/AAAAAAAAFgw/LSVnUq7WIy0/s512/P5210207.JPG[/IMG]

-[COLOR=blue][B] czyha na parówkę[/B][/COLOR]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TdfGpskIJUI/AAAAAAAAFg8/gTOoetc2oPE/s800/P5210210.JPG[/IMG]

[COLOR=magenta][B]Spacer :painting: można zaliczyć do udanych.[/B][/COLOR]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

[COLOR=purple][B]Zapomniałam dopisać, że psiaka też trochę ,,poniosło" i zaczął się tarzać jak szalony [/B][/COLOR]:evil_lol:.
[B][COLOR=purple]Podczas spaceru spotkaliśmy duuużo innych psów, Kaprys zachowywał się bardzo ładnie - nawet nie warknął :loveu:.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnetaR']
Później zaczęło grzmieć i okazało się, że Kaprys boi się burzy - biedak nie miał gdzie się schować ,
ale nie uciekał - tylko podwinął ogon i na nim usiadł :shake:.[/QUOTE]

Ojej, biedaczysko :( Te burze to też jest masakra...

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

[CENTER][COLOR=royalblue][B]Dzisiaj przez nieustannie lejący deszcz biedny Kaprys nie mógł wyjść:smhair2:
(dostał tylko kilka kawałków parówki), gdyż już po spacerze z Kamą miałam PRZEMOCZONĄ kurtkę[/B] :flop:.
[/COLOR][B]
Mam nadzieję, że za tydzień będzie ładnie i wyjdą wszystkie psiaki ![/B]
:Dog_run:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

[B]Jutro będzie spacer i dobre żarło ^^ dla Kaprysa. Mam nadzieję, że nie będzie już taki wystraszony i że nie będzie BURZY:mad:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

[COLOR=darkorchid][B]Było straaaasznie ciepło:shake: dzisiaj i w związku z tym na II turze z Kaprysem już się rozpływałam i człapałam za nim, bo w końcu musiał sobie pochodzić :eviltong:.

Biedny psiak [U]znowu się wystraszył[/U] (chyba pociąg jechał), tym razem jak jadł...
Zjadł połowę porcji, a potem tylko nasłuchiwał i nie chciał jeść:-(
On jest taki strachliwy, że ja nie wiem jak mam go nauczyć jakiejkolwiek komendy:nerwy:

Ale jakiś mały sukces został osiągnięty albowiem Kaprys wszedł do wody [COLOR=red]JEDNĄ NOGĄ[/COLOR]!:multi:

Niestety nie ma żadnych zdjęć z dzisiaj - tak jakoś wyszło :oops:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

Nie ma pojęcia co i kto mu zrobił, ale on się boi prawie wszystkiego (duży samochód, pociąg, BURZA, inne psy)!
Aż się zdziwiłam, że dał się nad wodą pogłaskać obcemu facetowi xP

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

Lista rzeczy, których boi się Kaprys (nie wiem dlaczego) : wody, większych samochodów, burzy, dźwięku jadącego pociągu,
czasem innych psów (które nawet na niego nie warknęły)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...