Jump to content
Dogomania

CK Newton - ma wspaniały domek u wolontariuszki!! :D


San_(jagodowa:)

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w CK zle sie dzieje ! :-( Kolejne wlamanie !
[URL="http://www.schronisko.prv.pl/"]www.schronisko.prv.pl[/URL] prosze poczytajcie, jesli znacie kogos, kto moglby pilnowac azylu w nocy, dzwonce prosze...
Zaczynamy takze bardziej intensywne niz kiedykolwiek poszukiwania domow dla naszch psiakow...im mniej bedzie narazonych na niebezpieczenstwo, tym lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']To ja nie rozumiem ............tu zamiast szampan lac sie strumieniami :eviltong:

to oni tak sobie lekko mowia tak ma jakby to było takie oczywiste :evil_lol: ;)[/quote]
Cieszymy się bardzo,naprawdę (moje dzieciątko ma domek w końcu! w dodatku będę mogła go odwiedzać:lol:)!!!
Ale nie potrafimy tak bardzo się w tej chwili na tym skupić, bo dzieją się naprawdę potworne rzeczy, jesteśmy przerażeni,co będzie dalej! Przecież w końcu ktoś nam te psy może pozabijać!:placz::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='San_(jagodowa:)']
Ale nie potrafimy tak bardzo się w tej chwili na tym skupić, bo dzieją się naprawdę potworne rzeczy, jesteśmy przerażeni,co będzie dalej! Przecież w końcu ktoś nam te psy może pozabijać!:placz::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]

Wybacz ale dopiero teraz przeczytałam artykuł o tym bestilstwie w schronisku :-( oby udało sie ustalic sprawców ..co za ludzie :angryy: brak mi po prostu słów ....

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich: ]
Newton bedzie mieszkal u mnie, z czego sie ogormnie ciesze!
Tak jak San napisala, musialam kilka rzeczy poukladac, ale na szczescie wszytsko sie dobrze ulozylo i Niusiu jest juz u mnie.
Dziekuje, ze trzymaliscie kciuki!

Tu ogromna radosc, ale z drugiej strony jak tu sie cieszyc, jak w CK sie dzieja sie takie okropne rzeczy..:-(
Psy dzisiaj w nocy przezyly doslownie-horror!
Wiekszosc psow niechetnie dzisiaj wyszla z budy i ten powtorny strach w ich oczach, tego sie naprawde nie da opisac..
Za kojcem od str pola znalazlam siekiere i sierp, juz najczarniesjze mysli wtedy przechodza przez glowe..
Jest naprawde strasznie, ciagly strach o zwierzeta..
Prosimy o pomoc, sytuacja jest naprawde zla..:-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...