Jump to content
Dogomania

Balbina-moja sznaucerkowa paskuda


olifka

Recommended Posts

[quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]dzień dobry
przyjaznej niedzieli..
[/FONT]
[IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl_.gif[/IMG]
[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo & WielkoLUD
[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/CENTER]
[/quote]
Hej! Miło że do nas wpadliście ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fidelek2']Niedzielne dzień dobry, leniwe straszne....;)

Pozdrowienia i buziaki w Balbinkowy nochal :loveu:[/quote]
Oj leeniwe.... I to jak... :evil_lol: Ale za to jutro czeka mnie cały dzień sprzątania...
Buziaczek zaraz przekaże :loveu:

[quote name='eria']ale dobrze jej idzie ten slalom!!! muszę w swoim kawałku ogródka ustawić jakieś tyczki i też bydlaki przetrenować :diabloti:[/quote]
Dziękujemy ciociu Eriu. Ciociu Eriu podaj imię, no chyba że chcesz pozostać Ciocią Erią:evil_lol:

Ustawiaj i trenuj ! :) Super zabawa... Ogółem agility to super zabawa :loveu:

Pozdrawiam Oliwia z Bisią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Fajny ten slalom:multi:[/quote]
Dziękujemy:loveu:

[quote name='Rybka_39']Bry!:multi: Super slalomik:cool3:, długo ja uczyłaś?[/quote]
Bry! W zasadzie to godzine, ale na początku to byl bardzo wolniutki przebieg ;)
[quote name='Dobcia']Świetnie Balbinka sobie radzi w slalomie!!!:loveu:[/quote]
Dziękujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']ooo co ja widze... wy też ćwiczycie agility :D to tak jak my :D a slalom widze pięknie wam idzie... długo trenujecie???? slalom to moja ulubiona przeszkoda no i cer w ekspresowym czasie się go nauczył... przodem! :D:D[/quote]
Ćwiczymy, ćwiczymy. Na razie po domowemu ale od jesieni zaczynamy treningi w cavano ;) Pół roku temu nauczyłam go Balbinę ale miałysmy przerwe poniewaz zabrano na tyczki i dopiero w te wakacje kontynuujemy nauke ;) Oj widziałam wasz slalom! Po prostu BOSKI. Balbinka tez sie go szybko nauczyła ;) Coś około godziny moze mniej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']U mnie cały weekend był leniwy bo też jutro czeka mnie sprzątanie i prasowanie...;)[/quote]
Szkoda że już koniec weekendu.... :cool3:

[quote name='Helga_psiaki']helllołłłł
co u Was
widzę że Balbinka to fan agility[/quote]
Hej !!
U nas dobrze. Balbina się wkręciła w tę zabawę bardzo ;) Tak samo jak pani:evil_lol:


Dzisiaj Bisia skoczyła z pomostu :) Chociaż ona za bardzo do wody niet ale ją sprowokowałam. Ona uwielbia mnie ganiać jak ja biegne. Oczywiscie jak idziemy pobiegac to mowie jej NIE nie wolno i mnie nie podgryza ale jak mam ochote sie z nią pobawić to jej uciekam :) I się z nią w jeziorze ganiałam na płytkiej wodzie. Później ona wlazła na pomost za mną a ja skoczyłam do wody, tak gdzieś miała powyżej kolan a ona skoczyła za mną:-o Wiedziałam że jest odważna ale nie myślałam że skoczy z pomostu do wody:-o Jestem z niej baaardzo dumna:loveu:

Pozdrawiam Oliwka z Bisią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sznaucerka-Balbina']Ćwiczymy, ćwiczymy. Na razie po domowemu ale od jesieni zaczynamy treningi w cavano ;) Pół roku temu nauczyłam go Balbinę ale miałysmy przerwe poniewaz zabrano na tyczki i dopiero w te wakacje kontynuujemy nauke ;) Oj widziałam wasz slalom! Po prostu BOSKI. Balbinka tez sie go szybko nauczyła ;) Coś około godziny moze mniej ;)[/quote]



to bardzo fajnie :) a my dziś 1 miejsce zajelismy :D jestem szczesliwa :D mam nadzieje, ze kiedys sie na jakis zawodach spotkamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']to bardzo fajnie :) a my dziś 1 miejsce zajelismy :D jestem szczesliwa :D mam nadzieje, ze kiedys sie na jakis zawodach spotkamy :)[/quote]
Wiem, wiem. Wielkie gratulacje. Może masz jakiś filmik z przebiegu?
Spotkamy się w pęcicahc ale ja bede jako widz:evil_lol:


[quote name='agaciaaa']Witamy :multi: świetnie jej idzie slalom :loveu: domagam sie fotek, ewentualnie jakiś jeszcze filmik ;)[/quote]
Fotek nie mam:oops: Jutro postaram się zrobić. Filmik ze slalomu 2 bedzie jutro ;)

[quote name='Jośka']Super slalomik muszę swoją drużynę tego nauczyć, ale będzie zabawa:evil_lol:[/quote]
Maluchy też?:lol::evil_lol: O chciałabym to zobaczyć:evil_lol:

[SIZE=5]DOBRANOCKA!! [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5]BryDzień:loveu:[SIZE=3] U nas słoneczko dzisiaj o 8 zawitało:loveu: Teraz pochmurnie ale co jakiś czas wyłania się słońce. Dzisiaj wstawię może za 3 godziny jakieś fotki bo na razie muszę sprzątać...[/SIZE][/SIZE]


[quote name='g_o_n_i_a'][URL]http://video.tinypic.com/player.php?v=62fy83a[/URL]
Świetnie Jej idzie ten slalomik :loveu: I to w godzinke to opanowala ulala :razz:[/quote]
[SIZE=2]Dziękujemy :loveu:

Pozdrawiam Oliwka z Bisią
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...