Jump to content
Dogomania

Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='annika']O ! to widzę że z moim czarnulcem są w podobnej kategorii wagowej;)[/QUOTE]
Pokaż swojego czarnulka...
Opisywana wcześniej wizyta u Pani dr zaowocowała samym dobrem. Blunio już się po uszkach nie drapie, choć leczenie do końca będzie jeszcze trwało.
Po zmianie karmy Blue przestał chłeptać jak szalony - ostatnio wlewał w siebie hektolitry, co też mnie zaniepokoiło.
Wszystko wróciło do normy.

Link to comment
Share on other sites

Kochany DT Blunia milczy odnośnie wieku słodziaka - może wiedział, że chłopak ciut starszy, ale w ogłoszeniach lepiej wyglądają 2 latka, a nie 4 - 5.
Może mieć i 12 lat - jest cudowny i Kochany.
A [I]cfanaik[/I] straszny. Szykuję karmę na godz 17 - tą. Coś tam [I]pomęmła[/I] pysiem w misce, ale czeka na spady z paninego stołu:eviltong:
Gdy się nie doczeka - tuż przed [I]spatulkiem [/I]w pościeli - wymiata michę:evil_lol:
Jak tu nie kochać słodziaka kochanego:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No, pieknie! Co za insynuacje?! ;-) Dt Blunia milczał, bo miał goraczkę i takie tam, a o wieku Blunia wiedział to, co napisał, bo dt nie kłamie. No! :mad:
:cool1:
BUDRYSEK przekazując mi psiaki, czyli Blunia i Rufiego, powiedziała, że Blunio ma ok. roku, a rudy ok 3 lata. "Moi" weterynarze obejrzawszy zęby potwierdzili to dodając "mniej więcej"... :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']No, pieknie! Co za insynuacje?! ;-) Dt Blunia milczał, bo miał goraczkę i takie tam, a o wieku Blunia wiedział to, co napisał, bo dt nie kłamie. No! :mad:
:cool1:
BUDRYSEK przekazując mi psiaki, czyli Blunia i Rufiego, powiedziała, że Blunio ma ok. roku, a rudy ok 3 lata. "Moi" weterynarze obejrzawszy zęby potwierdzili to dodając "mniej więcej"... :grins:[/QUOTE]

Nio tu nie chodzi o wiek Blunia, bo - jak napisałam - gdyby było i 12, to nic nie zmienia. Cieszę się, że się odezwałaś, bo się po prostu martwiłam, że milczysz. To Waszych wetów [I]mniej - więcej[/I] było bardzo dyplomatyczne...
[B]Bluniuniu [/B]jest najwspanialszym piechem pod słońcem.
Tuż za nim jest Pepe...

Link to comment
Share on other sites

Lobaria, nie da się określić wieku psa na 100%. Ja miałam teraz psa, który na wejściu do schronu był określony na 1 rok, a po pół roku miał zęby w gorszym stanie niż moje 7 letia suka. Dużo dają warunki. Piszemy zeby cos napisać, a co wet to inna wersja. Przecież nikt nie napisze, że pies ma ok 1-5 lat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='beta ata']W każdym razie Bluncio miał takie bielusieńkie ząbki, że nie miałam powodu podejrzewac, że ten 1 rok jest nietrafiony :-D Nie wspominam juz o tym, że ten Mrówek ;-) potrafil skakac na ponad półtora metra...[/QUOTE]

Absolutnie nie wnoszę reklamacji, ze Blue ciut starszy, jak pisałam, wolę dojrzalszych panów

To zdjęcie bardzo nieudane, ale Blunio tak pięknie wyglada...
[IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/919453-1/Blunio_007.JPG[/IMG]

A tu Blue lansuje porosta na murze - jaskrawca zwodniczego - [I]Caloplaca decipiens[/I]

[IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/923029-1/Blue+2.JPG[/IMG]

Jagódka vel Mrówek już zaczyna [I]jarzyć[/I], że aby założyć szeleczki, trzeba podnieść i drugą, lewą łapcię:lol:. Co prawda zapomina przy tym postawić pierwszą / prawą / na glebie, ale postęp jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Musze powiedziec, że bardzo kiepsko lansuje porosta na murze, bo całą uwage skupia on sam, a porost pozostaje niezauważony ;-) :-D[/QUOTE]

Blunia chyba zazdrość dopadła, że chcę focić porosta, bo po prostu wtranżolił się między murek a obiektyw:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="lime"]Podnieście chociaż czasem...[/COLOR][/B][IMG]http://gifcenter.prv.pl/images/wi2.gif[/IMG]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/225147-%C5%9Awi%C4%99ta-w-jajecznych-cegie%C5%82kach-zerknij-mo%C5%BCe-pomo%C5%BCesz-%C5%9Awi%C4%99ta-tu%C5%BC-tu%C5%BC...-)-do-06.04?p=18893038#post18893038[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']on to chyba jakiś pra.....prawnuk afgana[/QUOTE]

Różne opcje padają... Na fb, na podstawie zdjęcia tego samego, które jest moim avatarkiem, wysunięto przypuszczenie, ze Blunio to nowofunland... Ależ był zdziwiony, gdy mu to powiedziałam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

[quote name='annika']eee... żadnych nowych zdjęć?

[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/6279/buzka295nu.gif[/IMG][/QUOTE]

Nie mam czsu wstawiać zdjęć - tyle pszczyniaków do ratowania...
Ale napiszę jedno :)
Jak siedzę przy laptopie w foteliku i na chwilę wychodzę z pokoju... To gdy wracam, Blunio siedzi na moim miejscu i glapi sie w ekran :)))))))) Konrtoluje, co tam piszę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...