Jump to content
Dogomania

NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poproszono mnie, żebym się wypowiedziała. Mogę dać dla malucha 10 zł miesięcznie, wiem, że mało, ale tyle daję wszystkim moim deklarowiczom, a mam ich kilkanaście...
Co do imienia, to jeszcze sobie pomyślałam, że skoro jest niewidomy, to może Wonder (łonder) - jak Stevie Wonder :cool3: No i "wonder" - to po ang. "cud" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']dziewczyny, podajcie konto, na które będą deklaracje zbierane - to podam w ogłoszeniu, bo na Onet małego wstawię. Ludzie czasami nie chcą dzwonić, ale mail i konto mile widziane[/QUOTE]

a można tak??? nikt się nie przyczepi że kasę zbiera prywatna osoba???

Link to comment
Share on other sites

proponuje żeby maila dała osoba która wie zawsze najlepiej co się z psem dzieje....żeby były świeże informacje.... wiec może założycielka wątku....chyba że to ma być mail na którego się pisze o dane do wpłaty(nie wiem jak to tam funkcjonuje i wygląda na onecie) to mogę dać moj skarbnikowy......

A mam jeszcze prośbę do Justynki żeby na FB wszystkim którzy biorą udział w wydarzeniu wysłała dane do wpłaty...z dopiskiem że to prywatne dane i nie wolno ich upubliczniać....założyciel wątku może wysłać do wszystkich od razu za jednym zamachem.... jak będą miec nr konto to się chętni do wpłat znajdą....a kto nie będzie chętny to też mu się krzywdy nie zrobi jedna wiadomością......a na fb zawsze się dużo zbiera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']dziewczyny, podajcie konto, na które będą deklaracje zbierane - to podam w ogłoszeniu, bo na Onet małego wstawię. Ludzie czasami nie chcą dzwonić, ale mail i konto mile widziane[/QUOTE]

Nie pdoawajcie prywtanego konta nigdy publicznie,bo z tego mogą być problemy

[quote name='paulinken']Poproszono mnie, żebym się wypowiedziała. Mogę dać dla malucha 10 zł miesięcznie, wiem, że mało, ale tyle daję wszystkim moim deklarowiczom, a mam ich kilkanaście...
Co do imienia, to jeszcze sobie pomyślałam, że skoro jest niewidomy, to może Wonder (łonder) - jak Stevie Wonder :cool3: No i "wonder" - to po ang. "cud" :)[/QUOTE]

Dziękuje :)dopisane

[quote name='Lolalola']kurcze Wonder....w aktualnej sytuacji ...to fajny pomysl;)i moze faktycznie jakis cud sie zdarzy:)[/QUOTE]

Przydałby się cud...

[quote name='danavas']a można tak??? nikt się nie przyczepi że kasę zbiera prywatna osoba???[/QUOTE]
ktoś może sie przyczepić,lepiej tego uniknąć.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, zobaczyłam Bobiego na fb i wpadłam, widzę, że na wątku spory chaos, mało konkretów, a czasu już nie ma. Świetnie, że Kasia zrobiła ogłoszenia! Czy wysyłałyście zaproszenia do aktywnych osób? Bobi potrzebuje każdego wsparcia, pozarpraszam trochę cioteczek. Oto podsumowanie deklaracji zgłaszanych na wątku:

moni12 - 20 zł
Lolalola - 15zł stałej i 25 jednorazowo
paulinken 10 zł
Lili8522 - coś
anula42 - 150 zł jednorazowo
26asia - 10 zł stałej

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE: KTO ZAJMUJE SIĘ FB BOBIEGO? Bardzo proszę o kontakt - tam trzeba bardzo konkretnych działań i treści, inaczej ludzie myślą, że inni pomogą i sprawa się rozmywa. Szkoda, że wydarzenie poszło bez konkretów, bo teraz już nie robi na ludziach tego samego wrażenia co na początku, ale napiszemy wiadomość do wszystkich i na pewno ludzie coś pomogą.
Czy osoby deklarujące nieokreśloną kwotę mogą określić ile to będzie? Musimy wiedzieć na czym stoimy i ile za Bobiego zechce hotelik - on jest mały, więc cena nie powinna być zaporowa. Tyle hotelików i taki słaby odzew? Cioteczki gdzie jeszcze nie dzwoniłyście? Bo najlepiej dzwonić, to jest sytuacja wyjątkowa, niech biedak po raz pierwszy zacznie żyć normalnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']

A mam jeszcze prośbę do Justynki żeby na FB wszystkim którzy biorą udział w wydarzeniu wysłała dane do wpłaty...z dopiskiem że to prywatne dane i nie wolno ich upubliczniać....założyciel wątku może wysłać do wszystkich od razu za jednym zamachem.... jak będą miec nr konto to się chętni do wpłat znajdą....a kto nie będzie chętny to też mu się krzywdy nie zrobi jedna wiadomością......a na fb zawsze się dużo zbiera[/QUOTE]

tak jeszcze przypomnę żeby nie umknęło;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']tak jeszcze przypomnę żeby nie umknęło;)[/QUOTE]

napisałam do organizatorki wydarzenia na fb proponowaną treść pw do wszystkich uczestników, która pomoże zebrać datki na pomoc psiakowi, oczywiście po uzgodnieniu ze skarbniczką jak rozumiem. Zbiórka dla Bobiego na dt i na leczenie - bo może oczy da sie jeszcze odratować? Ile dni zostało dokładnie biedakowi? Czy ktoś dzwonił do fundacji? Do innych dt/hotelików? Jaka pomoc jest potrzebna? Czas leci...

Link to comment
Share on other sites

no jasne...dzięki temu na fb ruszy na bank....tylko żeby tam w treści było zaznaczone o nie podawaniu danych do wpłaty oficjalnie, tylko jako priv...ja prześlę dane każdemu nowemu uczestnikowi który napisze na tablicy "wołanie" o konto.... jak będziemy mieć coś grosza to można go zabierać do dt...i wtedy sprawdzić czy da się leczyć oczka....tylko puki co nie ma zaklepanego domu który wziąłby go na tymczas....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Ja moge na FB zrobić kogoś też administratorem,żaden problem...[/QUOTE]
takiej konieczności chyba nie ma...tam jest Justynka opcja wyślij do wszystkich wiec możesz to machnąć za jednym razem...żeby każdy miał konto...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Ja moge na FB zrobić kogoś też administratorem,żaden problem...[/QUOTE]

to ja pisałam do Ciebie na fb:) ale skoro cały czas jesteś i możesz wysyłać pw do tych ludzi czy podawać nowym konto, to nie ma potrzeby, chyba, że będziesz potrzebowała pomocy, zawsze mów! Danavas ja też właśnie o to pytałam, a może mam napisać do Czarodziejki zapytanie o Bobiego, znam Ząbalka, który u niej jest i ma się świetnie choć duży i schorowany dziadek, a do furciaczka ktoś dzwonił/pisał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']to ja pisałam do Ciebie na fb:) ale skoro cały czas jesteś i możesz wysyłać pw do tych ludzi czy podawać nowym konto, to nie ma potrzeby, chyba, że będziesz potrzebowała pomocy, zawsze mów! Danavas ja też właśnie o to pytałam, a może mam napisać do Czarodziejki zapytanie o Bobiego, znam Ząbalka, który u niej jest i ma się świetnie choć duży i schorowany dziadek, a do furciaczka ktoś dzwonił/pisał?[/QUOTE]

Kalva to może Ty popytaj o hoteliki :) Niech to jedna osoba robi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...