Jump to content
Dogomania

Piotruś zostaje u mnie :)-okazja życia przeszła Wam koło nosa ;)


Patsi

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piotrusiowi kroi się jakiś domek. Jutro przyjeżdżają jacyś państwo go oglądać-nic o tych ludziach nie wiem, ale jutro będę miała pełny wywiad:razz:
Poza tym nad adopcją Piotrunia zastanawia się sympatyczne małżeństwo z Chorzowa, tylko pani jeszcze się nie może zdecydować.
Tymczasem ja leczę Piotruniowe sensacje jelitowe. Wierzę, że na Święta Piotruś będzie zdrowy i w nowym domku, idealnym domku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']A Patrycja dla odmiany spędzi Święta cała we łzach, bo Piotruś się wyprowadzi :loveu:[/quote]
I co ja wtedy zrobię? Kto mi będzie sznurówki obgryzał,z kim do weta co piętek będę latać...:-(Pewnie jak tylko rochę odpocznę finansowo, to znajdzie mnie inna kocia sierotka...
A póki co zapowiadam na jutro ostrą weryfikację domku,hihihi...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Generalnie-dwa domki nie spełniły moich wymagań i dałam im namiary na inne kotki w potrzebie. Ja strasznie wybrzydzam ale to wszystko dla dobra Burego Słoneczka:cool1:Jeden domek wydaje się odpowiedni ale ma się zdecydować za kilka dni. Zobaczymy, zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patsi']Generalnie-dwa domki nie spełniły moich wymagań i dałam im namiary na inne kotki w potrzebie. Ja strasznie wybrzydzam ale to wszystko dla dobra Burego Słoneczka:cool1:Jeden domek wydaje się odpowiedni ale ma się zdecydować za kilka dni. Zobaczymy, zobaczymy...[/quote]
cos czuje, ze razem z Piotrusiem i Nemo będziecie siedzieć pod choinką i obżerać się karpiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jednemu domkowi szukam tygrysa w porzebie, bo na Piotrunia się nie załapali-cóż casting to casting:cool1: ;) A chcę wykorzystać okazję-bo dla niejednego kociaka ich dom byłby rajem. [SIZE=1]Piotrunio potrzebuje niestety bardziej rajskiego raju, hihi[/SIZE]. U Lindki w piwnicy są jakieś kociaki-Jaaga ma dać mi znać jakiejs są płci itd. Może jakiś inny tygrynio będzie miau szczęśliwe Święta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...