Jump to content
Dogomania

Piotruś zostaje u mnie :)-okazja życia przeszła Wam koło nosa ;)


Patsi

Recommended Posts

[quote name='Tweety']mam wrażenie, o ile Cię znam, że ktoś tu spędzi Święta płacząc pod choinką z żalu i szczęścia jednocześnie :evil_lol:[/quote]

;) No cóż - u mnie jak nie trudno się domyśleć jest pies... Pies próbę z kotem juz przeszedł - aktualnie pomieszkujemy do świąt u rodziców z powodu remontu - i z Filemonkiem dogaduje się całkiem dobrze. Daje się tarmosić za ogon (byle w granicach rozsądku), lizać po oczach i czyścić uszy. Nowy domownik musiałby Cortezika pokochać - bo mój pies jest dosyć hmmm "psychicznie wrażliwy". Na próby dominacji reaguje symptomami nerwicy :( (wylizywanie łap itp.)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ukrywam, że domek u Cathedral wydaje się idealny:lol:Przeraża mnie tylko ta odległość, jeśli coś by nie wyszło(wiecie o co chodzi...), gdzieś w okolicy jest labek, który lubi koty-może przejadę się z Piotruniem do niego zbadać reakcję kocia. Zobaczymy...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patsi']Nie ukrywam, że domek u Cathedral wydaje się idealny:lol:Przeraża mnie tylko ta odległość, jeśli coś by nie wyszło(wiecie o co chodzi...), gdzieś w okolicy jest labek, który lubi koty-może przejadę się z Piotruniem do niego zbadać reakcję kocia. Zobaczymy...:cool3:[/quote]PRZYJEDZ DO ONKA , KUNDELKA MAŁEGO I WIĘKSZEGO , WIESZ GDZIE:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Niestety Tweety to nie dla mnie ten transport :shake: - ja jestem zmotoryzowana... Więc po swojego kotka pojadę. Kotek z Tych też miał szansę u nas zamieszkać, ale podrzuciłam zdjęcie znajomej no i... to ona wsiąkła. A Piotruś ponoć ma chwilowo jakieś kłopoty żołądkowe, to już trzeba Patsi pytać o szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Piotrunio nadal jest u mnie. Najpierw bije Nema, a potem liże mu futro :-o. Piotrunio od dłuższego czasu ma biegunkę, dziś dałam jego kupale na badanie. Dostaje metronidazol ale pomaga to średnio. Wyniki badań będą dopiero po Sylwestrze. Ciekawe, co siedzi w tym jego kocim brzuszku...
Gdyby jakiś dogomaniak potrzebował ślicznego kocurka, który lubi być drapany po brzusiu to dajcie znać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zredaguję coś sensownego i wyślę-jeszcze raz dzięki, Syla:lol:
Wyniki badań miały być wczoraj,a będą pod koniec tygodnia-jestem załamana. Biegunka wróciła i to poważna :cry: Dostaje tabletki i smectę ale nie pomaga...Bez wyników wet mi nic nie powie, boję się, że to może być coś poważnego :conf:

Link to comment
Share on other sites

O wynikach Piotrunia dowiedziałam się dopiero wczoraj. W laboratorium, w kupalach Piotrunia nic nie znaleziono [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] Niestety nie jest to powód do radości-bo kot nadal ma biegunkę. Badania będziemy powtarzać, bo zdaniem wetki kupal za długo leżał w labie i "wszystko mogło się już rozłożyć". Jeśli drugie badanie niczego nie wykaże to ja już nie wiem. Pewnie wtedy zrobimy USG, wetka się łudzi, że to głupie lamblie. Ja już sama nie wiem. W dodatku Piotruś zajmuje się zawodowo obgryzaniem wiklinowej półki, której kawałki ostatnio znalazłam w kuwecie [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] I żyj tu babo z kotem! [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Miałam iść w piątek z Piotruniem do weta, ale gabinet był zamknięty:angryy: Sprawy wiele się nie zmieniają, Piotrek je za trzech, biegunka nadal jest, w jego sprawie dzwonią sami dziwni ludzie(chcą np. ,żebym im "kota jutro przywiozła":crazyeye:). Badania nie zrobione bo porządnego koopala Piotruś wydać nie potrafi, dzisiaj dostał nowe lekarstwo na te nieszczęsne jelitka, to może coś z tego będzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...