Jump to content
Dogomania

CZARUŚ - ukochany pies mojej babci:( skazany na schronisko ZA TM!!:( TAK MI PRZYKRO:(


poziomka1788

Recommended Posts

Witam!
[COLOR=red]
[B]Na poczatku chciałam wszystkim uświadomić to ze ZWIERZE nie jest rzecza[/B][/COLOR][B]![/B]

[B][COLOR=black]Chciałam Wam przedstawić Moje Przyjaciela...[/COLOR][/B]
Czaruś to 7 letni pies , wielorasowy ,koloru rudego nie wyroznia sie od swoich kolegow z kojca ...dlatego ma marne szanse na adopcje....strasznie teskni za swoja właścicielka ...włascicielka ktora kilka miesiecy temu zmarła ...była Moja babcia..

Myslalam ze wszystko sie jakos ułozy jednak CZAruś nie miał tyle szczescia ....po kilku miesiacach trafił do Schroniska w Katowicach...niestety nie mogłam go wziasc do siebie , poniewaz sama w domu juz mam dwa swoje psy...

Zycie Czarusia zmienilo sie o 180 stopni..mieszkał w cieplym ..przytulnym mieszkanku ..spał na kanapie..bawił sie swoimi piłeczkami ..miał wszytskiego pod dostatkiem ...niestety zycie CZArusia nie rozpiescilo na starosc przyszło mu spedzić zycie w schronisku...:(

[SIZE=4][COLOR=teal][B]Dlatego Błagam pomozcie mi znalezc mu dom !!! Dom ktory bedzie dla niego schronieniem ....i juz nigdy nie bedzie musial sie smucic....!!![/B][/COLOR][/SIZE]

a teraz chciałam Wam napisac Kilka słow o [SIZE=3]Czarusiu....[/SIZE]

Czaruś to starszy, krótko włosy piesek o żywiołowym i ekspresyjnym usposobieniu. Jest kochany, łagodny i bardzo oddany człowiekowi..[SIZE=3].UWAGA!!! MoZE[/SIZE] [SIZE=3]ZALIZAĆ CZŁOWIEKA NA SMIERC:D[/SIZE] Ten psiak jest wesoły i radosny każdego dnia, człowieka wita machaniem ogona i ma nieustanną ochotę na zabawy i spacerki.

[SIZE=3] Czarek to najlepszy towarzysz życia,[/SIZE] przy którym nikt nie będzie czuć się samotny. Wymaga jednak doświadczonego właściciela, poniewaz czasami chce dominowac i moze wejsc włascicielowi na głowe...


Jeśli nie znajdziemy dla Czarusia domu stałego ...to prosiłabym zeby go wzioł na Tymczas ..Ja zaniedługo wyprowadzam sie od rodzicow i obiecałam sobie ze go zabiore do Siebie...nie chce zeby do końca zycia siedział w schronisku..



CZarek Czeka [SIZE=4]TYLKO [/SIZE]na troche [SIZE=6][COLOR=red]MIŁOŚCI !!!!




cZARUŚ
[*] tAK MI PRZYKRO ŻE CI NIE POMOGŁAM:(((( NIE DOCZEKAŁES SIE:(
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

jestem pierwsza:) i obiecane zdjęcia:
[IMG]http://katowice.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/65541.jpg[/IMG]
[IMG]http://katowice.schronisko.net/images/adopcja/2/normal/65541.jpg[/IMG]
[IMG]http://katowice.schronisko.net/images/adopcja/3/normal/65541.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny no to bardzo sie ciesze :) jak bedziecie w schronie to wołajcie go po imieniu on powinien sam przyjsc ...najbardziej sie boje tego ze moga go zaatakowac inne psy..i sie pogryza..bo jak wychodzilam z nim na spacery to on nie do wszytskich psow przyjaznie nastawiony był.

Link to comment
Share on other sites

Poziomko, a Ty nie masz jakichś sensownych zdjęć psiaka?
Poziomko - pewnie to dawno zrobiłaś - ale tak dla porządku pytam, czy pytałaś wszystkich znajomych, w rodzinie i sąsiadów? Bo starszy psiak to ma niewielkie szanse na adopcję ze schroniska. :shake:
A może udałoby Ci się wśród rodziny pozbierać około 300 zł miesięcznie i wysłać psiaka do hoteliku do czasu aż będziesz go mogła wziąć do siebie?
Jeśli nie masz wprawy w robieniu ogłoszeń - możesz wykupic taką "usługę" na bazarku. Np tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207695-Bazarek-og%C5%82oszeniowy20-40-60-80szt.-Celem-znalezienia-domu-dla-Beza-i-Kropy-15.06-g15[/URL]można 80 ogłoszeń kupić za 20 zł : - Tylko z takimi zdjęciami jak w pierwszym poście, to niestety raczej nie ma szans. Dobrze by było gdybyś zainwestowała też w wyróżnione ogłoszenie na allegro (to miesięcznie ok 26 zł). (Allegro nie wchodzi w bazarkowy zestaw ogłoszeniowy bo jest dodatkowo płatne a bywa bardzo skuteczne).
W pierwszym poście podaj nr telefonu i mail kontaktowy, gdyby ktoś chciał o coś dopytać. Przydałaby się też informacja jakiej Czarek jest wielkości.
O czym jeszcze zapomniałam :roll: pomóżcie dziewczyny! Poziomka jest świeża na dogo - może Jej coś nie wpaść do głowy coś co się nam wydaje oczywiste? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzieczyny na hotel mnie nie stac sama jestem aktualanie na stazu zarabiam 700 złoty ....wiec nawet nie dałaBYM rady ...moge wykupic na poczatku czerwca ogłoszenia za 20 złoty to nie duzy wydatek...dziewczyny z Schorniska pisały ze zrobia fotki jak beda w schorsniku ja takowych nie posiadam ...Jak babcia zyła nie robilam Czarusiowi zadnych zdjeci..:(akutalnie jestem na etapie szukania mieszkania...wiec mam nadzieje ze jak najszybciej Jego los sie odmieni..nie wiem co jeszcze Wam mam napisac..

Link to comment
Share on other sites

Zatem czekamy na zdjęcia. Wpisz koniecznie jakieś dane kontaktowe do pierwszego postu. Jak bedą fotki to zrobię mu pierwsze allegro. Poziomko - wydrukuj te smutne fotki ze schroniska i obejdź jeszcze raz sąsiadów i rodzinę. Może ktoś się złamie i weźmie go na tymczas.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...