Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='LALUNA']Pisała Lutomskak. A potem podano argumenty na to ze Lutomskak nie wie o czym pisze. I faktycznie po sprawdzeniu co było dosć łatwe okazało się ze nie wie co pisze.[/quote]A kto to sprawdzal?, Moze dasz skan tego , wedlug Ciebie glupiego pisania, bo tak krytykujesz sobie a muzom, coś , czego wiekszość z nas nie czytala. Moze to wcale nie bylo takie głupie, jak tutaj piszesz???????????????????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn']A kto to sprawdzal?, Moze dasz skan tego , wedlug Ciebie glupiego pisania, bo tak krytykujesz sobie a muzom, coś , czego wiekszość z nas nie czytala. Moze to wcale nie bylo takie głupie, jak tutaj piszesz???????????????????[/quote]

no walsnie ja tez bym chetnie poczytala.....

Link to comment
Share on other sites

uff tyle sie naszukalam odpowiedzi na to pytanie ( wiedzilaam ze w ktorejs ksiazce o tym bylo ale nei pamietalam w ktorej :evil_lol: ) ale wreszcie sie udalo, chociaz widze ze dyskusja o kopiowaniu przerodzila sie w niezla jatke :shake: ale mimo wszystko:
[quote name='orsini']
POKAZCIE MI JEDNO ZWIERZE DZIKIE, NIE WYTWOR CZLOWIEKA, KTORE MA KŁAPCIATE UCHO A NIE STOJACE???
JEDNO???????????????????
jak myslicie dlaczego natura postawila na stojace ucho, skoro nie ma to zadnego wplywu na wentylacje i choroby uszu???[/quote]
a więc. w ksiażce S. Corena jakrozmawiac z psem autor przedtawia badania Bielajewa, który to prowadził proces udomowienia lisa od poczatku ( proces ten trwa juz ponad 40 lat wyhodowano 35 pokolen lisow) . "Kazdy nowy miot selekcjonowany byl pod katem przyjacielskigo stosunku do ludzi (...) Jednym z najciekawszych odkryc podczas eksperymentu Bielajewa bylo yo, ze choc selekcje hodowlana prowadzono przez caly czas majac na uwadze jedynie cechy psychiczne, lisy zaczely zmieniac sie takze fizyczni. [B]Pojawily sie obwisłe uszy[/B] (...) " zainteresowanych odsylam do w/w książki str 232 :lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ja tez!chetnie poczytam!bo wiem -kto krytykowal i dlaczego!chyba-ze o inny list chodzi-widzisz-mojego autorstwa publikacje mozna znalezc-rozne w roznych pismach i na rozne tematy-ale publikacji autorstwa-laluna-ktora skonczyla studia o kierunku zwierzatka -jakos ni chu chu nie idzie dojrzec......:)-byc moze to dlatego-ze wiecej gadasz niz robisz?.......spytalam cie juz kiedys ile-jako szkoleniowiec psow doprowadzilas do ipo 3-to mi odpisalas-ze nie figuruje moje nazwisko na listach startowych zadnych zawodow-jak sie ciebie spytali-w jakiej to ksiazce polskiej sa opracowania z uniwersytetu w stanach-napisalas -zeby sobie poszukac,jak sie spytali -jakie studia skonczylas-wyszlo ze zwierzatka,jak prosili o twoje publikacje-kazalas szukac,o walkach z bykami tez-wyglada na to ze jeden z tych bykow -wzial cie mocno na rogi-skoro tylko odsylasz i odsylasz-a zadnego poparcia tej twojej wiedzxy i praktyki jakos nie widac.......-idz uratuj ze trzy niekopiowane owce-bardzo cie o to prosze,potem napisz o tym artykul i podpisz sie laluna.......
a list o ktorym mowisz-jest wciaz jak najbardziej aktualny-wiec go tutaj wstaw-razem z komentarzem-i poczytaj sobie go dokladnie-moze sie czegos o hodowli nauczysz.......:)

Link to comment
Share on other sites

a ja sie pytam o zwierze zyjace w naturze???widziala w naturze lisy z klapciatymi uszami???nie mowimy o mutacjach np w Czarnobylu-tam wszystko mozliwe;-))))
ale o normalnych zwierzakach-w kazdym atlasie lis ma stojace ucho ale co tam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

orsini niezrozumialas co chcialam napisac, sprobuje inaczej ;)
[quote name='orsini']a ja sie pytam o zwierze zyjace w naturze???widziala w naturze lisy z klapciatymi uszami???nie mowimy o mutacjach np w Czarnobylu-tam wszystko mozliwe;-))))
ale o normalnych zwierzakach-w kazdym atlasie lis ma stojace ucho ale co tam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
chodzi mi o to ze klapciate ucho jest poniekad wytworem udomowienia, wiec nie moze byc spotykane u zwierzat dzikich :eviltong: tak wiec dalsza Twoja wypowiedz
[quote]
jak myslicie dlaczego natura postawila na stojace ucho, skoro nie ma to zadnego wplywu na wentylacje i choroby uszu???[/quote] wg tych badan nijak sie ma do tematu, zreszta udomowionym pieskom pancie czyszcza uszki :p
EDIT: a ten słoń to jakis ewenement :P
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

p.s -jeszcze tylko 37 :)
shangri la-pytanie kryski wyraznie brzmialo(moje z reszta tez)-ktore ma klapciate ucho i nie jest wytorem czlowieka-czytaj zaden czlowiek nie ingerowal w powstanie takiego e g z e m p l a r z a !-a tu jest mowa o hodowaniu lisow przez 40 lat(35 pokolen)-jakby mnie tak ktos przez 30 lat hodowal totez by mi uszy klapnely....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']słoń ma klapciate[/quote]
ahahahahahhahahaha
serio?????
ahahahahhahahaha
a Ty slonia to widzial na wlasne oczy???
ahahaha
czy tego ucza na kierunku zwierzatki:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la'] zreszta udomowionym pieskom pancie czyszcza uszki :p
[/quote]
tym kopiowanym NIE musze , nie ma takiej potrzeby bo i po co???nie syfia sie, zato tej z calym uszkiem niestety ale musze raz w tygodniu czyscic-ot podalas argument przeciwko kopiowaniu:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']tym kopiowanym NIE musze , nie ma takiej potrzeby bo i po co???nie syfia sie, zato tej z calym uszkiem niestety ale musze raz w tygodniu czyscic-ot podalas argument przeciwko kopiowaniu:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]
mojeje suce czyszcze uszy raz w m-cu ( ma niekopiowane) bo czesciej nie ma potrzeby natomiast jamnikowi wsumie wcale- on ma czysciutkie dermy. i [U]pokaz mi prosze miejsce w ktorym napisalam to jako argument przeciw kopiowaniu??????????? [/U]jakos nie przypominam sobie zebym sie w tej kwestii wypowiadala wogole. podalam ten cytat jedynie jako ciekawostke ze kłapciatość może ( ale nie musi) byc wynikiem udomowienia]

EDIT- orsini prosze nie obrazaj ludzi na forum, ja takze sie ksztalce na tym kierunku i np nie uwazam ze jest to namiastka wety. na wete w zyciu bym nie poszla... a twoje posty zaczynaja zakrawac o zwykle chamstwo, opanuj sie kobieto, to nie miejsce na ubliżanie

pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, jesteście dziewczyny kochane nooormalnie.Po h....wym poranku i południu zasiadam i czytam wieści, które doprowadziły mnie do łez.Wielkie dzięki za poprawienie humoru!!:lol: :lol: :lol:

Karolino, podziel się informacjami o tym uzdrowicielu, ja znam jednego, technika(spadł z rangi weta :(), ale może Twój jest lepsiejszy:evil_lol:
Po co mam leczyć na stare lata sukę, mogę przecież poprosić o jedną małą ampułkę...No cóż, wpadła pod samochód....:lol:

Krysiu, jak już będziesz pokryta i potem szczeniaki skopiowane, to ja też jeden egzemplarz poproszę, jestem Twoim nowym kontrahentem:lol:
Może być na warunek, na współwłasnośc, za zasługi, czy za darmo :evil_lol:

Uważaj tylko, bo BSE w Rosji szaleje, więc tam nie dawaj nic!!!:razz:

Link to comment
Share on other sites

hahaha no [B]przepraszam jesli kogos zerotechnika urazilam[/B], ale jakos na niej laduja wszyscy co sobie na weterynarii nie poradzili albo sie na nia nie dostali;-)))i tam juz o dziwo swietnie sobie radza;-))))dziwny zbieg okolicznosci prawda???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ale jakim prawem smiesz oczerniac innych uzytkownikow nasmiewając sie z ich zawodu tudziez studiow??? jakies kompleksy masz czy co?? zreszta mnei interesuje zywienie zwierzat a nie leczenie tak wiec wiesz... dziwi ci to ze ktos mogl CHCIEC pojsc na zoote? ciekawe jak w taki razie traktujesz innych ludzi ktorzy opwiedzmy nawet matury nie maja to dopiero sa zera i śmieci, co orsini? jak dla mnie ŻENADA
proponuje bana dla użytkownika orsini... niestety... na chamstwo nie ma rady

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ale ona pisala , ze konczyla studia wyzsze i kierunek zwierzątka. A czy w tym technikum jest taki kierunek. Jakoś mi tego lalunia nie wyjasnila.
A ponadto ktoś tam nazywa kogos chamstwem, to mocne slowo w tym wypadku. ja tutaj chamstwa nie dostrzegam, ale przynajmniej Orsini sie przedstawila, a wy krytykanci i obrazajacy nas, jakoś mimo znajomosci regulaminu, nie chcecie sie przedstawić, Cyba wstydzicie sie wlasnych wypowiedzi, ktore nie sa szczegolnie trafione w tym temacie:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

hahaha a co prawda w oczy kole???
ze tam ida ci mniej zdolni i poziom jest nizszy???
ja nie musz eleczyc kompleksow;-))))skonczylam weterynarie bez zadnych problemow, bo nawet z 4reczka na dyplomie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: natomiast moi znajomi co wylecieli z wety bo byli za tepi tez skonczyli ale te zootechnike tez z 4rkami i 5tkami, o czym to swiadczy???
gdzie tu chamstwo hahahahahah
prawda tylko i wylacznie

Link to comment
Share on other sites

slon nie ma zwisajacych uszu-niestety-tak jak cala reszta zwierzat-ma na stale odsloniety kanal sluchowy zewnetrzny-obalam ten przyklad-nie jest zgodny z prawda............popatrz na prace malzowiny usznej u slonia i jej dokladna budowe-moze laluna ci w tym pomoze-odsylajac do ksiazek na ten temat-ktore pewnie nie istnieja.....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...