Jump to content
Dogomania

Shannon- piekny i szkolony pies w schronisku rozpaczliwie szuka domu.W nowym domu!!!!


patch75

Recommended Posts

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

brunecik mnie rozbraja totalnie, dostal nowy nick-krolewicz, bo wczoraj zbojkotowal nasze komendy na warowanie, nie chcial sie polozyc, bo...mokro bylo i brudno przeciez:lol: a przy nodze tak staral sie chodzic, zeby tylko w kaluze nie wejsc:roll::lol: a jak zawarowal, to 'z pewna taka niesmialoscia':loveu:

Link to comment
Share on other sites

czy moge poprosic o linka do allegro?:cool3: przeczytam, moze mozna by cos bylo zmienic czy dopisac, zeby podzialalo; niestety Shannon nie nadaje sie dla kazdego, musi miec osobe odpowiedzialan, ktora rozumie, ze niektorych samcow nie toleruje, te, ktore nie konkuruja z nim, zostawia w spokoju, ludzie czsto sie sugeruja wzgledami emocjonalnymi i wizualnymi, a nie raqcjonalnymi. Dom z malym dzieckiem tez odpada, bo Shannon jest za duzy i energiczny, moglby zrobic krzywde, a poza tym na psacerze moglby nagle pociagnac dziecko jakby zauwazyl innego psa, ktory by na niego zareagowal niezbyt przyjaznie i mogloby byc nieszczescie. dziekujemy za wznawianie allegro:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj wybralam sie do shannona z Tz, namowilam go na spacer z nami, pokazalam co potrafi:cool3: spodobal sie:diabloti:, jak zobaczyl jak shannon na mnie skacze z rozpedu z radosci, powiedzial-'pilnuj go, bo bedzie na mnie skakal', a ja na to-'nieeee, nioe bedzie, bo cie nei zna, jest niesmialy do obcych', posadzilam go, zawarowalam, posadzilam spowrotem, a on jak sie nie zerwal, zaczal plasac w kolko dla zabawy, zrobil dwa okrazenia w okol mnie, podlecial do TZ i skoczyl swymi brudnymi lapami na niego:oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:; taki sie dowazny chlopak bardzo zrobil; dzis tez go zabralam z tz na spacer, popatrzal, zapytal-ciekawe,jak on by z latkiem sie dogadal...:lol: spodobalo mu ise, ze on taki posluszny, jak shannon pobiegl do przodu, TZ zagwizdal, aby wrocil, shannon wrocil od razu, blyskawicznie; kochany jest:loveu::loveu::loveu::loveu: shannon oczywiscie:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']wczoraj wybralam sie do shannona z Tz, namowilam go na spacer z nami, pokazalam co potrafi:cool3: spodobal sie:diabloti:, jak zobaczyl jak shannon na mnie skacze z rozpedu z radosci, powiedzial-'pilnuj go, bo bedzie na mnie skakal', a ja na to-'nieeee, nioe bedzie, bo cie nei zna, jest niesmialy do obcych', posadzilam go, zawarowalam, posadzilam spowrotem, a on jak sie nie zerwal, zaczal plasac w kolko dla zabawy, zrobil dwa okrazenia w okol mnie, podlecial do TZ i skoczyl swymi brudnymi lapami na niego:oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:; taki sie dowazny chlopak bardzo zrobil; dzis tez go zabralam z tz na spacer, popatrzal, zapytal-ciekawe,jak on by z latkiem sie dogadal...:lol: spodobalo mu ise, ze on taki posluszny, jak shannon pobiegl do przodu, TZ zagwizdal, aby wrocil, shannon wrocil od razu, blyskawicznie; kochany jest:loveu::loveu::loveu::loveu: shannon oczywiscie:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
wies... w sumie obaj kochani są :roll:
coś kusisz TŻ, kusisz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka']Piękne rymy:lol:[/quote]
Tylko na takie mnie stać..:evil_lol:
[quote name='patch75']nie, Tz-cik to 'swinski/ryzawy blond' (oh! jakby tylko to uslyszal, wiecznie sie zapiera, ze on nie ryzawy:evil_lol:)ale...przeciwienstwa sie przyciagaja:diabloti:[/quote]

Czyli brunecik, ale inaczej...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...