Jump to content
Dogomania

Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*


monika55

Recommended Posts

Psów przybywa. Dziś cztery nowe. Totka musiałam dać do kenela, gdzie nie ma wielkiej możliwości ruchu.
Wyobrażacie sobie co on musi czuć?
Ktoś pytał dlaczego uśpienie. Idź w jakieś ruchliwe miejsce, zamknij oczy, zatkaj uszy i zastanów się co czujesz. Totkowi nie lekarstw trzeba, ale spokojnego kąta, którego w schronisku brak i człowieka który się nim zajmie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie przeczytałam całego watku ale zdjęcia na początku mówią same za siebie.... Jeśli nie znajdziecie tymczasu to możemy upchnąć nasze towarzystwo i wziać bidule do domu... [url]http://www.dogomania.pl/threads/186983-Hotel-Mokry-Nosek-w-Teresinie-40-km-od-Warszawy-p%C5%82atny-DT[/url] z drugiej strony to taki kawał drogi :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - czy Wy naprawdę chcecie przegonić swoimi wpisami to co nieuchronnie nadchodzi?

Proszę, dajcie temu biednemu Toto odejść w spokoju, bez niepotrzebnej histerii, pytań, i zaklinania losu...Naprawdę chciałybyście targać psa a takim stanie dziesiątki, albo setki kilometrów?... w jakim celu?... bo na pewno nie dla dobra Toto!...

Jestem przerażona tym co chcecie zrobić, to znaczy NA SIŁĘ przedłużyć mu życie (o kilka dni?!)... temu psu trzeba pomóc w zmniejszeniu cierpienia, a nie poprawić sobie samopoczucie (niestety niektóre wpisy wyglądają na krucjatę pod tytułem " czuję się niekomfortowo, zróbcie cokolwiek z tym psem, żebym tak się nie czuła")... Na pewno zaraz się rzucą na mnie oburzone uczestniczki tego wątku (co jest typowe na dogo, ale mnie już nie dziwi), tylko, że dla mnie najważniejsze jest dobro zwierząt, więc piszę to z całą odpowiedzialnością ( i bez poddawania się masowej histerii)...

Jeszcze raz apeluję o rozsądek, czyli przejście ponad własnymi odczuciami... Toto CIERPI - i to JEMU trzeba pomóc...

Kochany biedny staruszku Toto - jeżeli nadszedł Twój czas to biegaj już na te Tęczowe Łąki... bądź szczęśliwy i nie martw się o nikogo z nas... będziemy o Tobie pamiętać, zawsze.... a kiedyś się TAM spotkamy..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Dziewczyny - czy Wy naprawdę chcecie przegonić swoimi wpisami to co nieuchronnie nadchodzi?

Proszę, dajcie temu biednemu Toto odejść w spokoju, bez niepotrzebnej histerii, pytań, i zaklinania losu...Naprawdę chciałybyście targać psa a takim stanie dziesiątki, albo setki kilometrów?... w jakim celu?... bo na pewno nie dla dobra Toto!...

Jestem przerażona tym co chcecie zrobić, to znaczy NA SIŁĘ przedłużyć mu życie (o kilka dni?!)... temu psu trzeba pomóc w zmniejszeniu cierpienia, a nie poprawić sobie samopoczucie (niestety niektóre wpisy wyglądają na krucjatę pod tytułem " czuję się niekomfortowo, zróbcie cokolwiek z tym psem, żebym tak się nie czuła")... Na pewno zaraz się rzucą na mnie oburzone uczestniczki tego wątku (co jest typowe na dogo, ale mnie już nie dziwi), tylko, że dla mnie najważniejsze jest dobro zwierząt, więc piszę to z całą odpowiedzialnością ( i bez poddawania się masowej histerii)...

Jeszcze raz apeluję o rozsądek, czyli przejście ponad własnymi odczuciami... Toto CIERPI - i to JEMU trzeba pomóc...

Kochany biedny staruszku Toto - jeżeli nadszedł Twój czas to biegaj już na te Tęczowe Łąki... bądź szczęśliwy i nie martw się o nikogo z nas... będziemy o Tobie pamiętać, zawsze.... a kiedyś się TAM spotkamy..........[/QUOTE]


a co wet na to wszystko? jakie jest zdanie specjalisty o psiaku??

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam psinke na Facebooku:-( jesli nie znajdziecie nic do 10 lipca to dajcie znać, jak żadna inna bida bardziej potrezbujaca pomocy nam sie nie przydaży to staruszka weżniemy do siebie na DT.... Teraz mógłby zostać u nas tylko do 20 czerwca bo jedziemy na wakacje i wszystkie swoje psy mam juz ulokowane i nie miałabym co ze staruszkiem zrobić:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']
Kochany biedny staruszku Toto - jeżeli nadszedł Twój czas to biegaj już na te Tęczowe Łąki... bądź szczęśliwy i nie martw się o nikogo z nas... będziemy o Tobie pamiętać, zawsze.... a kiedyś się TAM spotkamy..........[/QUOTE]

ładne słowa ale jakos nie moge się z Toba zgodzić:-(

ps

Może zmienisz w swoim nicku " z Krainy deszczowców" na "Kraine Dreszczowców"

to jest oczywiście żart :-)

Link to comment
Share on other sites

To lepszego domku nie jestem w stanie sobie wyobrazic niz u Ihabe.Sama bym go wziela ,ale wtedy to ja bym byla bezdomna..Totek potrzebuje milosci,on nie jest chory,znika w tej schroniskowej rzeczywistosci z tesknoty za czlowiekiem..A tak na marginesie,wydaje mi sie ze wlasnie po to tu jestesmy,po to zeby ratowac..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']To lepszego domku nie jestem w stanie sobie wyobrazic niz u Ihabe.Sama bym go wziela ,ale wtedy to ja bym byla bezdomna..Totek potrzebuje milosci,on nie jest chory,znika w tej schroniskowej rzeczywistosci z tesknoty za czlowiekiem..A tak na marginesie,wydaje mi sie ze wlasnie po to tu jestesmy,po to zeby ratowac..[/QUOTE]
niejest chory? a te wszystkie objawy? to ze wet rozklada rece? to w koncu o co chodzi.. :(

Link to comment
Share on other sites

brygida999, to staruszek, znaleziony przez dziewczyny w stanie skrajnego wyczerpania.
On jest chory na...starość :( a tego jak wiesz nie da się leczyć.
Ufam, że znajdzie jakiś kąt dla Totusia, przy kochającym człowieku, gdzie będzie mógł cichutko niezauważenie przejść na drugą stronę tęczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Psów przybywa. Dziś cztery nowe. Totka musiałam dać do kenela, gdzie nie ma wielkiej możliwości ruchu.
Wyobrażacie sobie co on musi czuć?
Ktoś pytał dlaczego uśpienie. Idź w jakieś ruchliwe miejsce, zamknij oczy, zatkaj uszy i zastanów się co czujesz. Totkowi nie lekarstw trzeba, ale spokojnego kąta, którego w schronisku brak i człowieka który się nim zajmie.[/QUOTE]Ja tak wlasnie zrozumialam,jemu wlasnego kacika trzeba i ludzia ktory dalby mu milosc.Tylko tyle...i pewnie az tyle, bo tych bid przybywa w zastraszajacym tempie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...