Jump to content
Dogomania

Willy-młody amstaff już na SWOIM!!:)


zuzolina

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny ja miałam telefon w sprawie pieska, konkretny facet, wypytał o zdrowie pieska, o jego historie, umówiłam sie z nim ze najpóźniej w poniedziałek udam sie do niego na wizyte przedadopcyjna, jezeli wszystko było by ok to ja moge wziac psiaka do siebie na czas kastracji itd,a do domku poszedł by juz wykastrowany, facet wie o umowie adopcyjnej itd na wszystko sie zgodził
powiedział też ze do transportu mógłby sie dorzucic.
Domek w Suwałkach.
Jak bedzie potrzeba to osobiscie moge po psiaka pojechac i go do Suwałk przywieźć ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Dziewczyny ja miałam telefon w sprawie pieska, konkretny facet, wypytał o zdrowie pieska, o jego historie, umówiłam sie z nim ze najpóźniej w poniedziałek udam sie do niego na wizyte przedadopcyjna, jezeli wszystko było by ok to ja moge wziac psiaka do siebie na czas kastracji itd,a do domku poszedł by juz wykastrowany, facet wie o umowie adopcyjnej itd na wszystko sie zgodził
powiedział też ze do transportu mógłby sie dorzucic.
Domek w Suwałkach.
Jak bedzie potrzeba to osobiscie moge po psiaka pojechac i go do Suwałk przywieźć ;-)[/QUOTE]

To brzmi ciekawie. ;) Trzeba poczekać co powie DT. Ale warto na wizytę przedadopcyjną pójść. ;)

Link to comment
Share on other sites

Przyjechał dziś facet ze Śremu do mnie obejrzeć Willego. Mieszkają z dziewczyną w bloku, blisko Warty więc teren spacerowy by był. Facet jest z zawodu kucharzem więc powiedział że będzie chętnie Willemu gotował. Willy ma alergie na coś ale nie umiem dokładnie powiedzieć na co. Pan Krzysztof zadeklarował sprawdzenie tego w klinice. Sam się o wszystko dopytywał, chce wysłać Willego na szkolenie posłuszeństwa, na kastracje też się zgodził. Nie wiem na ile te zapewnienia są prawdziwe. Wizyta po i przed adopcyjna też będzie. Ogólnie całkiem miła para. Są ze sobą 3 lata. Gdy zapytałam czy Willy będzie miał psich kolegów, żeby nie był samson i nie zdziczał, Krzysztof odpowiedział że jego znajomi maja same amstaffy....
Jeżeli chodzi o jego doświadczenie w prowadzeniu rasy to dużo na ten temat czytał i faktycznie widać że ma pojęcie. Ostatniego psa w typie bull miał 4 lata, wziął go ze schroniska jako szczeniaka ale pies miał poważne problemu z trzuską potem padaczkę i wet stwierdził że pies się męczy i go uśpili...
co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Dziewczyny ja miałam telefon w sprawie pieska, konkretny facet, wypytał o zdrowie pieska, o jego historie, umówiłam sie z nim ze najpóźniej w poniedziałek udam sie do niego na wizyte przedadopcyjna, jezeli wszystko było by ok to ja moge wziac psiaka do siebie na czas kastracji itd,a do domku poszedł by juz wykastrowany, facet wie o umowie adopcyjnej itd na wszystko sie zgodził
powiedział też ze do transportu mógłby sie dorzucic.
Domek w Suwałkach.
Jak bedzie potrzeba to osobiscie moge po psiaka pojechac i go do Suwałk przywieźć ;-)[/QUOTE]

Faktycznie fajna propozycja:) Ma facet dzieci? rodzinę? mieszka w domu z ogrodem czy bloku?

Link to comment
Share on other sites

będę się jeszcze z nimi kontaktować. Prześle mi ankiete, bedzie przeprowadzona wizyta przed adopcyjna. Gdyby facet ze Suwałk wypadł lepiej w castingu czemu nie wysłać psiaka tam...nie mam nic przeciwko. Chciałabym tylko by trafił w odpowiednie ręce..

Link to comment
Share on other sites

a to jest ktoś kto zajmuje się bullowatymi?
Ja szczerze powiedziawszy nie mam zielonego pojęcia o sprawdzaniu domu dla amstaffa:oops: sprawdzałam ich pod kątem stosunku do zwierzaków i zaangażowania w ich wychowywanie.Starałam się jak mogłam by zrobić to najlepiej jak potrafię, ale nie ukrywam że czułabym się pewniej gdyby ktoś kto się na tej rasie zna mi pomógł ich przemaglować:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jeja nawet nie wiecie jak się cieszę że coś się ruszyło...bez waszej pomocy bym chyba siedziała uryczana i myślała gdzie się wyprowadzić:evil_lol: jesteście boskie:loveu:

A Willy właśnie wrócił z ogrodu, obleciał cały pokój ze trzy razy, glebnął się w kołderkę i śpi:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']Ja bym tak nie robiła. Pies po kastracji po znieczuleniu? Za dużo stresu...
DT wie ile psiak pije itd a nowy dom nie - a jak po kastracji zacznie mniej pic? DT będzie to w stanie zauważyć a DS nie...

No ale to tylko moje przemyślenia...[/QUOTE]
Może zostać dobę-dwie w klinice.
Zainteresowani Willym są też moi znajomi, z Wałbrzycha.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]przepraszam ale rzecz ważna:[/COLOR]
[COLOR=red]100 PSÓW ZE SCHRONISKA WE WRZEŚNI ZOSTANIE WYWIEZIONYCH DO MORDOWNI W BIAŁOGARDZIE!!![/COLOR]
[COLOR=red]Błagam wejdźcie na wątek: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrześni!-Chcą-je-zamknąć-i-pozbyć-się-problemu-psów"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/205156-Apel-o-pomoc-dla-schroniska-we-Wrześni!-Chcą-je-zamknąć-i-pozbyć-się-problemu-psów[/COLOR][/URL]
[COLOR=red] [/COLOR]
[COLOR=red]Piketa w obronie tych biedaków 3 maja o 11 00 pod Urzędem MIasta we Wrześni[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny chyba żeście zaczarowały ten wątek bo co chwile mi ktoś pisze w sprawie Willego:)
To są oferty:
[I]Pan z Suwałk[/I] którego sprawdza emdziolek
[I]Pan ze Śremu[/I], który po przemyśleniach całonocnych już mi się taki super nie wydaje...
[I][COLOR="#556b2f"]Znajomi ani z poznania[/COLOR][/I]:)
i do tego doszła dzisiaj [I]Pani Sylwia z Poznania[/I]- mieszkanie w kamienicy, 7letnie dziecko, ona nie pracuje, mieli 8 lat boxerkę ale zachorowała na nowotwór. Pani brzmi bardzo sensownie. Chce przyjechać obejrzeć Willego:)

Moim faworytem jak na razie jest domek znajomych ani z poznania:)

Link to comment
Share on other sites

znajomi Ani z poznania się zdecydowali. problem tylko z transportem...czy ktoś ma jakiś pomysł? Jeżeli nie będzie jakiegoś lepszego rozwiązania to ja pojadę z TZ ale prosiłabym może o jakąś zrzute ta paliwo. TZ wyliczył że w dwie strony do Wałbrzych będzie 140pln..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...