Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

wysłałam ten plakat [URL="http://chomikuj.pl/ullka/zaginione/krecia1,1118160386.pdf"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1325/krecia1.jpg[/IMG][/URL]
mojej mamie teraz, bo mieszka obok młyńskiej. Napiszcie coś więcej, jaka ona jest. zastanawiam sie, czy w nocy dziś jej tam nie szukać z wellington. ale muszę znać jakieś jej zwyczaje (ja mieszkam 2 osiedla dalej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek'][B]czy ma ktos może numer do wtatary??? pilnie potrzebuję, zadzwoniła pani, która prawdopodobnie widziała Krecię pół godziny temu na ul. Młyńskiej!![/B][/QUOTE]
nosz cholera! dopiero wróciłam, byłam na miejscu! :(
powiesiłam 30 ogłoszeń między Pilotów, Meissnera i Chałupnika, żałuję, że wzięłam tak mało :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']nosz cholera! dopiero wróciłam, byłam na miejscu! :(
powiesiłam 30 ogłoszeń między Pilotów, Meissnera i Chałupnika, żałuję, że wzięłam tak mało :([/QUOTE]
rozmwiałam z wellington, teraz wraca z hotelu dla psów, a potem jeszcze do kota chorej kolezanki jedzie, ale potem mogłybyśmy szukac suni, w nocy jest czasem dobrze szukać, bo jest pusto i lepiej coś zauwazyć. Ktoś chce z nami szukać? skąd ona uciekła dokładnie i ile tam była, bo nie mam czasu czytać wszystkiego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Napiszcie coś więcej, jaka ona jest. zastanawiam sie, czy w nocy dziś jej tam nie szukać z wellington. ale muszę znać jakieś jej zwyczaje (ja mieszkam 2 osiedla dalej)[/QUOTE]
Krecia jest przestraszona, najlepiej wziać jedzenie, bo może być wygłodzona. ogólnie boi się szybkich ruchów, trzeba do niej podchodzic bardzo spokojnie i najlepiej żeby znajdowala się, np. pod ścianą, bo na otwartej przestrzeni może uciekać. jak już sie do niej podejdzie, można spokojnie ją podłaskać i wziąć na ręce. to typowa, nakolankowa sunia, cały czas chce być głaskana, ale boi sie nowych miejsc/ludzi i dlatego obawiam się, ze będzie uciekać... tak kobieta mi powiedziała, że myślała, że krecie jest z jakimś panem bo szła za nim w jakiejś odleglości, jednak potem oboje poszli w różne strony.

[quote name='MTD']nosz cholera! dopiero wróciłam, byłam na miejscu! :(
powiesiłam 30 ogłoszeń między Pilotów, Meissnera i Chałupnika, żałuję, że wzięłam tak mało :([/QUOTE]
dziekuję bardzo!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']jak się nazywa najbliższy przystanek autobusowy w tamtej okolicy? może jednak udałoby mi się jutro na chwilę tam podjechać[/QUOTE]
ja wysiadałam na Pilotów, ale jeśli była widziana na Młyńskiej, to lepiej wysiąść chyba na Rondzie Młyńskim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']dobrze, wezme ryż z kurczekiem w miseczce i pasztet, ona ma obróżkę na szyi ?[/QUOTE]
podobno tak, ale lepiej sie tym nie sugerować, gdyż kobieta, która ją adoptowała to jakos dziwnie opisała, powiedziała że miała bardzo, bardzo luźno złożona obrożę i doczepioną smycz tak jak jej w schronisku dali i pewnie jej spadło, ale szczerze mówiąc nie wiem czy w to wierzyć... zastanawiam się czy ona nie miała po prostu zrobionej pętelki ze smyczy, jeśli w ogóle coś miała na szyi. najlepiej patrzeć w jakieś miejsca ciche, jakies zakamarki, gdzie mogłaby sie ukryć. ja bym z chęcia pomogła, ale mieszkam 45 min. drogi od tamtego miejsca autobusem i nie mam jak :(

Ank@, obawiam się, że jutro może jej już tam nie być... ale warto podjechać i poszukać.. tyle, że ona może być tak naprawde wszędzie.. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek']podobno tak, ale lepiej sie tym nie sugerować, gdyż kobieta, która ją adoptowała to jakos dziwnie opisała, powiedziała że miała bardzo, bardzo luźno złożona obrożę i doczepioną smycz tak jak jej w schronisku dali i pewnie jej spadło, ale szczerze mówiąc nie wiem czy w to wierzyć... zastanawiam się czy ona nie miała po prostu zrobionej pętelki ze smyczy, jeśli w ogóle coś miała na szyi. najlepiej patrzeć w jakieś miejsca ciche, jakies zakamarki, gdzie mogłaby sie ukryć. ja bym z chęcia pomogła, ale mieszkam 45 min. drogi od tamtego miejsca autobusem i nie mam jak :(

Ank@, obawiam się, że jutro może jej już tam nie być... ale warto podjechać i poszukać.. tyle, że ona może być tak naprawde wszędzie.. :([/QUOTE]

wezmę szelki i obróżkę na wszelki wypadek. a na której ulicy ona była, gdy uciekła? i jak długo była w tym domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek']była na ul. Swojskiej, jak się okaząlo uciekła 18.10, a była w domu 3 dni.[/QUOTE]

jejku to strasznie długo na ulicy :( a ta Swojska to jest kolo Pilotów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']jejku to strasznie długo na ulicy :( a ta Swojska to jest kolo Pilotów?[/QUOTE]
[IMG]https://picasaweb.google.com/lh/photo/Ktmnv95tK_RJXTOf1hxCZj_JMu5-t4Z6glqtjq6qQ4o?feat=directlink[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-D1H2VgHoww0/TqmvR-lqf3I/AAAAAAAADZA/-s9onkOJF7w/s555/swojska.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Ja wiem, że może być wszędzie ale wolę podjechać i poszukać niż nie podjechać i później żałować bo się okaże że Krecia nie żyje.[/QUOTE]
wiem, rozumiem. może rozwieś przy okazji jakies plakaty jeśli masz możliwość wydrukować?

[quote name='AgaG']jejku to strasznie długo na ulicy :( a ta Swojska to jest kolo Pilotów?[/QUOTE]
no dlugo niestety :(

Link to comment
Share on other sites

dzieki dzieczyny za wskazówki. Weżmiemy latarkę, znam te okolicę, Bajana np. mnóstwo zakamarków tam jest. To był blok czy dom, bo są i domy w okolicy?
wellington niedługo wyrusza po mnie i jedziemy,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Usilnie szukam DT dla szczeniaka w typie wilczaka czechoslowackiego. Pies mial byc utopiony w szambie:([/QUOTE]
w jedynym dt mam Miszę od paru miesięcy i zero telefonów.. jak duzy szczeniak? dzidziuś całkiem czy podrostek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']dzieki dzieczyny za wskazówki. Weżmiemy latarkę, znam te okolicę, Bajana np. mnóstwo zakamarków tam jest. To był blok czy dom, bo są i domy w okolicy?
wellington niedługo wyrusza po mnie i jedziemy,[/QUOTE]
chodzi o to, gdzie ona mieszkała przez te 3 dni? w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek']chodzi o to, gdzie ona mieszkała przez te 3 dni? w domu.[/QUOTE]
Tak, własnie o to chodzi.. to już prawie dokladnie wiem, gdzie szukać, niedobrze, bo niektóre domy są ogrodzone nędznymi siatkami tam i jak sunia się gdzieś wciśnie, to jej możemy nie znaleźć. tam jest troche takich odnowionych ruder.. byle jak ogrodzonych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']w jedynym dt mam Miszę od paru miesięcy i zero telefonów.. jak duzy szczeniak? dzidziuś całkiem czy podrostek?[/QUOTE]
ok 4-6 mscy.....
ja niestety dziesiatego psa do hotelu wziac nie moge:( nie wiem czy on na ulicy ma wyladowac bidus z tego szmaba czy jak.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Czekam na zdjecia wlasnie.....
a hotelik w jakiej cenie?zreszta zeby stac mnie bylo na hotel to by mi wlasciciel placic musial....[/QUOTE]
Pewnie do ugadania z Michałem. Niki jedzie teraz do domu, to jakoś i mi ulży.. Może Maks z pseudo też do domu pójdzie.
Gdybym miała większe mieszkanie..

byłabym jeszcze większą wariatką z psami :p

Link to comment
Share on other sites

Szukałyśmy Kreci ponad dwie godziny, najpierw na piechotę obeszłyśmy wszystkie te uliczki i zakamarki, a potem autem objeżdżałyśmy. Niestety bez skutku, ale jeden pan mówił, że po 20.30 kręciła się pod sklepem Lewiatan na Akacjowej (to zaraz obok Młyńskiej) Niektórzy pytani ludzie mówili, ze widzieli plakaty i będą się rozglądać. pewnie by się więcęj plakatów przydało.. na tej swojskiej plakat wasz wisi, ale bez oderwanych numerów telefonu. Dobrze, że jest jakiś znak, ze ona tam się przemieszcza, ale to ogromy teren między Swojską a Akacjową.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...