Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

W okolicy zamieszkania mojego znajomego wyrzucono chyba starszego kundelka (pudlopodobnego)-obecnie jest u starszej schorowanej osoby która nie może go zatrzymać!!!!!!Pies pójdzie do schroniska w Krakowie jak nie znajdzie się dom tymczasowy!@@!!@
Pilne! Pies mniejszy -do kolana,łagodny,wygłodzony,zdezorientowany,prawdo podobnie jakieś ch... go z auta wyrzucił,
Pomóżcie :-( ,ja nie mogę zatrzymać, Tż nigdy się nie zgadzał na żadnego psa,nigdy (mamy kota),pomóżcie@@!@@@@
Kumpel też nie może zatrzymać-ma psa z problemami,osoba która go przygarnęła to sąsiadka z okolicy,starsza osoba,schorowana,nie może....:shake:


[B]!!!!!!!!!!!!!!!!!![SIZE=6]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][SIZE=6]
[/SIZE][SIZE=6][COLOR=Red][B]
Pilne jak cholera!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']zrobimy mu masę ogłoszeń w necie, na pewno ktoś się zakocha... i tekścik poproszę :)[/quote]

Na razie mam tylko ogólne wiadomości-pies DZISIAJ został prawdopodobnie wyrzucony z samochodu :mad:.
Ogłoszenia ogłoszeniami,ale on nie może zostać tam gdzie dobra(ale starsza i schorowana) osoba go przygarnęła i dała miskę wody.
Ciasne mieszkanie-ona sama mieszka skromnie no i schorowana :-(.
Pies pojedzie do schronu jak go nikt nie weźnie.
Gdyby jeszcze to była młodsza osoba to co innego - i tak dobrze,że go przygarnęła na chwilkę i dała miskę wody.

Link to comment
Share on other sites

Blonditipsy... musisz mieć zdjęcie, bez tego ani rusz...

[B]DZIEWCZYNY.. SZUKAM PILNIE JAKIEGOŚ DOBREGO WETA DLA PAKO[/B], który by wykonał dobrze KASTRACJĘ (pies jest wnętrem) oraz czyszczenie zębów..
[B] MOZECIE MI KOGOŚ POLECIĆ[/B]????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika'][B]blonditipsy[/B] DT to obecnie jak szukania igły w stogu siana ;),
A nie może ten Twój kolega pomóc tej pani z psiakiem ?np wyprowadzić go , umyć itd . Moze wtedy ona mogłaby go dłużej u siebie przetrzymać .[/quote]

Nie wiem,nie rozmawiałam z nim o tym.
To starsza Pani mieszkająca w bardzo skromnych warunkach (jeden pokój,chyba ma -tak coś kojarzę,ale nie jestem pewna także inne zwierzęta).
Wie,wiem.... jak ciężko z DT.
Jak wygrana na loterii znaleźć teraz DT.
Zdjęć nie mam -kumpel jeszcze nie zrobił (musi zrobić,a potem przyjechać jeszcze do mnie z tymi zdjęciami bo nie ma neta).
Pies bardzo przestraszony "skołowany" sytuacją ( :mad: ),wleciał tamtej Pani na podwórko (obok biegnie droga -pewnie z auta go ktoś wyrzucił).
Kumpel mówił,że raczej starszy pudlo-teriero podobny (ma loczki).
:shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Blonditipsy... musisz mieć zdjęcie, bez tego ani rusz...

[B]DZIEWCZYNY.. SZUKAM PILNIE JAKIEGOŚ DOBREGO WETA DLA PAKO[/B], który by wykonał dobrze KASTRACJĘ (pies jest wnętrem) oraz czyszczenie zębów..
[B]MOZECIE MI KOGOŚ POLECIĆ[/B]????[/quote]


tez takiego weta szukam

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny.. biję się w piersi.. [B]TRZEBA UWAŻAĆ NA TĘ BABĘ Z WADOWIC!!!!!![/B]

adoptowała sunię z orzechowić ( po tym jak oddała spaniela) i ją też oddała..... jest na czarnych kwiatkach..... [url]http://www.dogomania.pl/forum/12593216-post417.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.tvn24.pl/-1,1608795,0,1,zabijal-kolkiem-i-obdzieral-ze-skory--na-smalec,wiadomosc.html]Zabija� ko�kiem i obdziera� ze sk�ry. Na smalec - Najwa�niejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 08.07.2009[/url]

kolejna interwencja TOZ-u.... Dorota musiała jechać sama, ale się udało... udupili gościa.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior'][URL="http://www.tvn24.pl/-1,1608795,0,1,zabijal-kolkiem-i-obdzieral-ze-skory--na-smalec,wiadomosc.html"]Zabija� ko�kiem i obdziera� ze sk�ry. Na smalec - Najwa�niejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 08.07.2009[/URL]

kolejna interwencja TOZ-u.... Dorota musiała jechać sama, ale się udało... udupili gościa.....[/quote]


odwazna kobieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Blonditipsy... musisz mieć zdjęcie, bez tego ani rusz...

[B]DZIEWCZYNY.. SZUKAM PILNIE JAKIEGOŚ DOBREGO WETA DLA PAKO[/B], który by wykonał dobrze KASTRACJĘ (pies jest wnętrem) oraz czyszczenie zębów..
[B] MOZECIE MI KOGOŚ POLECIĆ[/B]????[/quote]


Ja "robiłam zęby" mojemu staruszkowi bodajże w tamtym roku u [URL="http://www.wetdiana.pl/index.html"]dr Diany Tarabuły[/URL] i jestem baaaaardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdwrdwd']Ja "robiłam zęby" mojemu staruszkowi bodajże w tamtym roku u [URL="http://www.wetdiana.pl/index.html"]dr Diany Tarabuły[/URL] i jestem baaaaardzo zadowolona.[/QUOTE]

tylko tu jeszcze chodzi o dobrego chirurga.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...