Jump to content
Dogomania

Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)


What May NN

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Słuchajcie czy te zebrane pieniądze zgadzacie się przekazać na innego swarzędzkiego psiaka?[/B] Na razie wszystko jest w zalążku ale myślałam o wyciągnięcie takiego który potrzebuje równiez behawiorysty do pomocy by stnąc na 4 łapy i byc 100%adopcyjny.

Jak tylko cos konkretnie będę wiedziec to oczywiście napisze Na razie są tylko przymiarki.

Link to comment
Share on other sites

Ja się zgadzam na wszystko!!!! Tak bardzo bardzo się cieszę, bardzo bardzo bardzo się cieszę :D :D :D :D :D :D Dziękuję wam dziewczyny, te święta będą dla Neska wyjątkowe i dla nas też!!!! dzięki dzięki dzięki !!!! (ryczę ze szczęścia bo tak mnie gryzło sumienie, że nic nie mogłyśmy zrobić) .... dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berej']Bardzo się cieszę, że Nes znalazł domek. Po cichu podczytywałam wątek, bo ciekawa byłam jak rozwinie się sytuacja. W razie potrzeby zgłosiłam stałą deklarację (pani od K&M ;) ).[/QUOTE]


Dziękuje że byłaś z nami Berej!!!! Twoje wsparcie jest nieocenione! dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='K&M']Dziękuje że byłaś z nami Berej!!!! Twoje wsparcie jest nieocenione! dzięki[/QUOTE]

Witaj K&M.
Dziękuję za miłe powitanie. Byłam gotowa pomóc, ale na szczęście (dla psiaka) okazało się, że moje wsparcie nie było potrzebne. Mam nadzieję, że od czasu do czasu będą docierały wieści o Nesku z nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

Pani od Nesa wchodzi na wątek ale zapomniala hasła i stąd brak jej na tym wątku. Namówię ją by się zalogowała pod innym hasłem i coś nam napisała o Nesiku. Obiecała również zdjęcia.

W każdym bądź razie u Nesa wszystko ok. Domek jst nim zachwycony. Nie sprawia żadnych problemów. Jest szczęśliwym psem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia'][B]Słuchajcie czy te zebrane pieniądze zgadzacie się przekazać na innego swarzędzkiego psiaka?[/B] Na razie wszystko jest w zalążku ale myślałam o wyciągnięcie takiego który potrzebuje równiez behawiorysty do pomocy by stnąc na 4 łapy i byc 100%adopcyjny.

Jak tylko cos konkretnie będę wiedziec to oczywiście napisze Na razie są tylko przymiarki.[/QUOTE]

[B]Cioteczki czy zgadzacie się by zebrane pieniążki na Nesa przekazać na DT dla TYsona?[/B] Psiak ma wątek na dogo, i bardzo tego potrzebuje. Jest bardzo przestraszony i wszystkiego się boi DT pozwoli mu nabrać dobrej kondycji psychicznej i w ten sposób damy mu szansę. W schronie i jeszcze do tego zlikwidowanym Tyson nie ma szans.

Link to comment
Share on other sites

[B]Rozliczenie[/B]
[B]czerwiec[/B]
K&M - 50 zł
Liwelula - 10 zł
Cicia1977 - 20 zł
Magwes - 40 zł
Rudzia - 50 zł
Ookami - 10 zł
[B]razem 180 zł[/B]
[B]lipiec[/B]
Magwes - 40 zł
Bjuta - 25 zł
Asikowska - 10 zł
Czerada - 30 zł
Rudzia - 50 zł
[B]razem 155 zł[/B]
[B]sierpień[/B]
Magwes - 40 zł
Asikowska - 10 zł
[B]razem 50 zł[/B]
[B]wrzesień[/B]
26Asia -20 zł
asikowska - 10 zł
Magves - 40 zł
[B]razem 70 zł[/B]
[B]październik[/B]
asikowska 10 zł
magves 40 zł
[B]razem 50 zl[/B]
[B]listopad[/B]
asikowska - 10 zł
magves - 40 zł
[B]razem 50 zł[/B]
[B]Bazarek[/B] - 120 zł

[B]Razem 675,00 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

długo to trwało ale teraz mamy pilną potrzebę ratowania Vipera - operacja będzie kosztowna więc te pieniążki na pewno by się przydaly. Pójdą na wstępne - kwalifikacyjne badania a co zostanie na operację oczu

[B]Zgadzacie się [/B]

K&M czy mogląbyś również przeznaczyć te 120 zł z allegro co robilaś dla NEsa? Operacja oka - jednego - to ok 1400 zł - na razie orientujmy się w cenach i gdzie najlepiej zrobić by było wszystko ok.
Z góry dziękuję
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221548-Viper-–-onek-ze-b.-schronika-w-Swarzędzu-czy-ma-szansę-na-życie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...