Jump to content
Dogomania

Sunia owczarek długowłosy


Abis

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadal nic :( Sunia wciąż czeka , najgorsze , że opieka weta by się przydała , że ja jej nie mogę wziąźć :shake: Och dwa donki to chyba pełnia szczęścia ... Jutro podpytam dziewczyny czy coś nowego wiadomo ale chyba potencjalne domki odstraszają chore łapki a przecież do końca nie wiemy czy to dysplazja , podobno po sutkach widać , że suńka rodziła ...
Wciąż liczę na to ,że jej się poszczęści , że znajdzie swój docelowy domek , że ktoś ją pokocha

Link to comment
Share on other sites

Warto byłoby wstawic ją na Allegro. Kto ma konto??? W razie zainteresowania, trzeba bardzo wnikliwie przypatrzeć się potencjalnym domom, bo jak wiecie, nie każdy w przypadku tak pięknego psa, bedzie miał krystalicznie czyste intencje. A o umowie adopcyjnej już nie wspomnę. Może warto byłoby żeby potencjalną adopcję poprowadziła doświadczona fundacja z Waszych okolic, by uniknąć błędów. Sunia jest przepiękna i zasługuje na najlepszy z domów.

Link to comment
Share on other sites

Niestety ja konta nie ma na allegro :( sunia jest dalego ode mnie , ja mieszkam w Gdańsku :( Najlepiej by było gdyby choć znalazła domek tymczasowy i wtedy ktoś odpowiedzialny zajął się jej adopcją ... ale narazie nic wciąż cisza , myślę,że te chore łapki są głównym powodem ale przecież nic nie przesądzone Ona nawet nie była badana przez weta może wcale to nie dysplazja tylko jakieś zapalenie

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość wysłana ...Marta dziękuje Ci....Trzymajcie kciuki by wszystko poszło dobrze a Marta w końcu spokojnie spała :)
Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę,może w końcu będzie już wszystko dobrze...Dziś cały dzień miałam przykry,byłam w schroniskach i znowu nie mogę spokojnie siedzieć... Te wszystkie biedy , ech :( jakie to przykre :(
Martuś bardzo ale to bardzo Ci dziękuję .... Jesteś kochana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyna jest poiformowana wczraj pisałam z nią a także podałam numer telefonu który Ty mi podałaś.... W poniedziałek prosiłam by zadzwoniła pod podany numer i umówiła konkrety.Jak tylko będę miała wiadomość odrazu napiszę.Trzymam kciuki by wszystko poszło pomyślnie

Link to comment
Share on other sites

Czekam wciąż na wiadomość.Denerwuję się wysyłam do niej PW ale wciąż cisza...Miała dzwonić na podany przez Ciebie numer ale nie odpisała mi jak narazie czy już dzwoniła.Dziś ją ponaglę bo wiem,że sprawa jest pilna a to wielka szansa dla suni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...